• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 272

15859023 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27160953 15859023 Warszawa - Do wynajęcia biuro o pow. 22,78 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------------Bez prowizji od...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 139 PLN (52 zł/m2)

1
-
22 m2
1980
15858392 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27147199 15858392 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 19 osób na parterze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, niedaleko Ronda Daszyńskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez pro...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

41 800 PLN (449 zł/m2)

1
-
93 m2
2024
15857709 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27130777 15857709 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.17,66 m2na3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Prowizja od Najem...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 097 PLN (65 zł/m2)

1
-
17 m2
1998
15856948 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27106749 15856948 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 180,10 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Domaniewskiej i Galerii Mokotów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyo...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 512 PLN (70 zł/m2)

3
-
180 m2
2015
15853876 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27061814 15853876 Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 8 osób na 12 piętrze nowoczesnego biurowca w pobliżu stacji metra Rondo ONZ, na warszawskim Śródmieściu.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez p...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 400 PLN (575 zł/m2)

1
-
32 m2
2006
15852173 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27025961 15852173 Do wynajęcia plac o pow.20000 m2 na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji od Najemcy-----------Teren ogrodzony i strz...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

143 772 PLN (7 zł/m2)

1
-
20000 m2
-
15852142 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27025655 15852142 Do wynajęcia: magazyn o pow. 1500 m2 na parterze hali magazynowej na warszawskiej Pradze Północ,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od Najemcy---------Powierzchnia ma...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

32 348 PLN (22 zł/m2)

1
-
1500 m2
-
15848066 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26931147 15848066 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 24 m2 w obiekcie biurowo-magazynowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. ks. J. Chrościckiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] )BEZ PROWIZJILoka...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 PLN (50 zł/m2)

1
-
24 m2
-
15847959 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26926130 15847959 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 49,49 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w OKOLICACH ul. K. Szpotańskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117mail: [email protected])------------Bez prowizji...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 227 PLN (45 zł/m2)

1
-
49 m2
1990
15835639 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26907361 15835639 Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 219,35 m2 na parterze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Towarowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PRO...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 650 PLN (108 zł/m2)

1
-
219 m2
2013
15847332 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26906293 15847332 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 422 m2 w Centrum Warszawy, w kameralnej kamienicy biurowej, w okolicach Krakowskiego Przedmieścia i Placu Zamkowego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propert...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

48 537 PLN (115 zł/m2)

11
-
422 m2
1997
15846273 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26879349 15846273 Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 4-5 osób na 13 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) BEZ PROWIZJIKamera...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 800 PLN (711 zł/m2)

2
-
18 m2
2020