• Nieruchomości komercyjne
 

Lokale komercyjne mieszkania letniskowe na wynajem

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert dla podanego rodzaju mieszkanie-letniskowe, podanej lokalizacji:

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne

15844036 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26820078 15844036 Do wynajęcia restauracja z 32-letnią tradycją gotowy, prosperujący biznes Raszków - okolice Ostrowa Wielkopolskiego. Do wynajęcia dobrze prosperująca restauracja z ugruntowaną i rozpoznawalną marką, położona w samym sercu malowniczego Raszkowa...

Raszków (Rynek) (Wielkopolskie, gm. Raszków)

7 000 PLN (9 zł/m2)

12
1
800 m2
-
15857860 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27134472 15857860 Lokal biurowy 57 m.kw. w Centrum Warszawy .Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokalizacji w samym Centrum Warszawy.(300 m. od Metra Centrum i Rotundy). Położenie obiektu gwarantuje szybki dostęp do wszelkich śr...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 275 PLN (75 zł/m2)

3
-
57 m2
-
15848579 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26944397 15848579 Opiekun oferty:Kacper Walkowicz602 101 602Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego lokalu, położonego w prestiżowej inwestycji Ogrody Hallera we Wrocławiu.LOKALIZACJA:Ogrody Hallera to nowoczesne osiedle mieszkaniowe na wrocławski...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 700 PLN (74 zł/m2)

6
-
77 m2
2011
15731938 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24797260 15731938 Do wynajmu piętro budynku, które może służyć jako powierzchnia biurowa, jak też usługowa, sportowa, itp. Świetna lokalizacja, śródmieście z bardzo dobrym dojazdem. Możliwość wynajmu dodatkowego, sąsiedniego piętra o tej samej powierzchni, wtedy loka...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

81 000 PLN (45 zł/m2)

11
-
1800 m2
1960
15731876 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24796877 15731876 Lokal w ścisłym centrum, parter, wejście z poziomu 0, duże witryny. Powierzchnia lokalu wynosi 200m2. Obecny układ-sala sprzedaży która zajmuje ok. połowę lokalu i biura z tyłu lokalu, natomiast jest możliwość dowolnej aranżacji, również jest opcja p...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

20 000 PLN (100 zł/m2)

11
-
200 m2
1975
15235753 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 13478703 15235753 Nieruchomość zlokalizowana w Gryficach (miasto powiatowe w odległości 100 km od Szczecina, 100 km od Koszalina, 25 km do morza). Miejsce idealne pod hurtownię, magazyn z biurem, punkt przeładunkowy, lekką produkcję, pralnię.Hala-obiekt murowany, ocie...

Gryfice (Zachodniopomorskie, gm. Gryfice)

12 500 PLN (44 zł/m2)

11
-
285 m2
2011
15889743 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27860868 15889743 Lokal usługowy do wynajęcia na prestiżowej części Wrocławia.Opiekun oferty:Dominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602 101 602Numer licencji: 30058*lokal dostępny od zaraz*LOKALIZACJA:Lokal położony na kameralnym, nowoczesnym osiedlu w Wrocław, w otoczeniu es...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

24 500 PLN (84 zł/m2)

7
-
292 m2
-
15890166 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27873794 15890166 Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o powierzchni 593 m2 na 9 piętrze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ---------------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

45 182 PLN (76 zł/m2)

11
-
593 m2
2001
15882985 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673450 15882985 Na wynajem lokal biurowy zlokalizowany w centrum miasta, tuż przy przystankach komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) świetnie skomunikowany z całym miastem. Klatka schodowa czysta, zadbana, sukcesywnie odświeżana przez Właściciela. Lokal znajduj...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

804 PLN (69 zł/m2)

11
-
11.6 m2
1990
15848839 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26949053 15848839 Na wynajem lokal biurowy zlokalizowany w centrum miasta, tuż przy przystankach komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) świetnie skomunikowany z całym miastem. Klatka schodowa czysta, zadbana, sukcesywnie odświeżana przez Właściciela. Lokal znajduj...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 350 PLN (69 zł/m2)

11
-
19.5 m2
1990
15646473 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23222488 15646473 Kołobrzeg centrum ul. Łopuskiego do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 17 m2 położony poniżej poziomu chodnikaLokal nadaje się na biuro, ubezpieczenia, mały sklep i składa się z :- 1 pomieszczenia - toaletaLokal z wejściem z chodnika ( kilka schodków po...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 600 PLN (94 zł/m2)

1
-
17 m2
-
14937888 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 5127317 14937888 REZERWACJADo wynajęcia lokal użytkowy w Kołobrzegu o pow. 20,10 m2 przy ul. Wojska Polskiego vis a vis sklepu Biedronka. Wejście do lokalu znajduje się bezpośrednio przy chodniku stanowiącym uczęszczany ciąg pieszy prowadzący z centrum miasta w kieru...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 300 PLN (115 zł/m2)

2
-
20 m2
-