• Nieruchomości komercyjne
 

Lokale komercyjne lokale usługowe na wynajem

Znalezionych ofert: 3 186

15866381 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27320035 15866381 W samym sercu Wrocławia oferujemy lokal na wynajem pod Restaurację które chcą wyróżnić się elegancją oraz obecnością w reprezentacyjnym miejscu. 1. Przedmiot sprzedażyPrzedmiotem sprzedaży jest w pełni wyposażony obiekt restauracyjny, przygotowany...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

15 538 PLN (104 zł/m2)

11
-
150 m2
-
15862942 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27235112 15862942 Przedmiotem wynajmu jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalu:- lokal narożny – piękne witryny- powierzchnia 65,53m2- doskonale widoczny z ulicy...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

4 259 PLN (65 zł/m2)

11
-
65.53 m2
2025
15538625 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20785874 15538625 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIBiuro 84 m2 zlokalizowane na 2 piętrze budynku biurowego przy ul. Metalowej 3.Biuro wyposażone jest w aneks kuchenny i toaletę.Ciche i spokojne miejsce do prowadzenia działalności.Biuro jest częściowo klimatyzowa...

Tychy (Śląskie, gm. Tychy)

3 780 PLN (45 zł/m2)

4
-
84 m2
-
15868749 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27390209 15868749 KOMFORTOWE LOKALE Z PARKINGIEM 1350 zł netto Oferta tylko w naszym biurze Do wynajęcia samodzielne 1-pokojowe lokale biurowe (o powierzchni około 30m2 każdy lokal) w centrum miasta na terenie kompleksu biurowego z własnym parkingiem. Wszy...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 350 PLN (45 zł/m2)

11
-
30 m2
-
15454519 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18942898 15454519 Do wynajęcia lokal weselny 250 m2. działka 900 m2 prosperujący z przeznaczeniem na inne cele np: przedszkole ,żłobek. W lokalu mieści się sala weselna, kuchnia WC + toaleta, zaplecze. Lokal idealnie nadaje się na wesela, imprezy okolicznościo...

Białe Błota (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

7 000 PLN (28 zł/m2)

11
-
250 m2
-
15868590 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27386764 15868590 Na wynajem lokal na Bemowie w Warszawie, przy połączeniu ul. Szeligowskiej i ul. Człuchowskiej, inwestycja Bemosphere – ul. Żeńców Nowoczłuchowska, niedaleko stacji Metro Chrzanów.✅ Lokal handlowo–usługowy U2 – wejście bezpośrednio z chodnika✅ Powie...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 119 PLN (115 zł/m2)

11
-
61.91 m2
2024
15868589 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27386763 15868589 Na wynajem lokal usługowy przy ul. Górczewskiej 240, od 37 m² ✅ Lokal handlowo–usługowy, wejście bezpośrednio z chodnika✅ Powierzchnia użytkowa LU1: 37 m²✅ Tylko 5 lokali usługowych w inwestycji, pozostałe lokale wynajęte✅ Komunikacja miejska i infra...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 434 PLN (145 zł/m2)

11
-
37.48 m2
2025
15695405 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24102000 15695405 NUMER OFERTY W BIURZE: WLEL512025Oferta wyłącznie w naszym biurze.Oferujemy do wynajęcia narożny pawilon handlowy o powierzchni ok. 54 m2 w Łodzi na osiedlu Retkinia w okolicy Górki Retkińskiej.Doskonały lokal pod działalność fryzjersko-kosmetyczną l...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 500 PLN (28 zł/m2)

2
-
54 m2
-
15844320 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26829028 15844320 LOKAL BIUROWY NA WYNAJEM - TARNOWSKIE GÓRY! Do wynajęcia lokal o powierzchni 33,17 m2, usytuowany na pierwszym piętrze - piętrowego biurowca. Biurowiec jednopiętrowy. Lokal składa się z jednego pomieszczenia, wspólnej kuchni, jadalni oraz łazienk...

Tarnowskie Góry (Śródmieście) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 800 PLN (55 zł/m2)

11
-
33 m2
-
15868088 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 2255m2 Potulice 27364343 15868088 Działka inwestycyjna pod wynajem - Potulice - super lokalizacja - przy drodze głównejSuper oferta tylko w Naszym BiurzeMam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną działkę inwestycyjną w samym centrum PotulicDziałka ma powierzchnię 2255 m2...

Potulice (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nakło nad Notecią)

5 000 PLN (2 zł/m2)

2
-
2255 m2
-
15794337 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Magazyn 16,70m2 w centrum Gdańska 26069376 15794337 Magazyn w sercu Gdańska.LOKALIZACJA:Śródmieście Gdańska. W zasięgu 5 minutowego spaceru znajduję się przystanek autobusowy oraz tramwajowy. Dworzec kolejowy znajduję się 8 minut pieszo od budynku. Dla zmotoryzowanych istnieje możliwość wynajęcia miej...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

813 PLN (51 zł/m2)

1
-
16 m2
1965
15866278 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Browary Warszawskie/ 3 miejsca parkingowe/ premium 27316903 15866278 Reprezentacyjny, wolnostojący budynek usługowy 352 m² Centrum Warszawy Idealny pod klinikę showroom siedzibę firmyNieruchomość stanowi kameralny, niezależny budynek, co zapewnia pełną prywatność, komfort prowadzenia działalności oraz możliwość st...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

88 000 PLN (250 zł/m2)

12
-
352 m2
1920