• Nieruchomości komercyjne
 

Lokale komercyjne lokale usługowe na wynajem

Znalezionych ofert: 3 186

15758295 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Cesja Kliniki, Gabinety, Duże Witryny, Centrum 25318722 15758295 Gotowa klinika medyczna Cesja najmu Gdynia ŚwiętojańskaNa sprzedaż odstąpienie w pełni działającej kliniki medycznej Get Better Clinic, zlokalizowanej w ścisłym centrum Gdyni przy ul. Świętojańskiej.Placówka jest w pełni przygotowana do prowadzenia...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

7 800 PLN (65 zł/m2)

7
-
120 m2
2019
15666860 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Funkcjonalny Lokal z Witryną, II Piętro, Parking 23591092 15666860 Na wynajem przestronny lokal o powierzchni 860 m² usytuowany na piętrze nowoczesnego, reprezentacyjnego budynku usługowo-handlowego w sercu Rumi, przy ul. Sobieskiego 24 - bezpośrednio przy głównej trasie Gdańsk-Szczecin.Obecnie na I piętrze obiektu ...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

32 680 PLN (38 zł/m2)

5
-
860 m2
2007
15686625 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal 24m2, Duża Witryna, Sopot, Blisko SKM 23947353 15686625 Lokal usługowy na wynajem - Sopot, Aleja NiepodległościNa wynajem lokal handlowo-usługowy położony w doskonałej lokalizacji w Sopocie, przy Alei Niepodległości, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Monte Cassino.Atuty lokalizacji:- duża, przeszklona witryn...

Sopot (Centrum) (Pomorskie, gm. Sopot)

2 700 PLN (113 zł/m2)

1
-
24 m2
1960
15853478 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal komercyjny na wynajem 27051087 15853478 Lokal komercyjny na wynajem 61,65 m2 - Złota kamienica Słupsk.Przedstawiamy ofertę dotyczącą wynajmu pomieszczenia biurowousługowegoo powierzchni 61,65 m2, znajdującego się na terenie obiektu Złota Kamienica w Słupsku.Pomieszczenie biurowousługowe zn...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

3 061 PLN (50 zł/m2)

2
-
61 m2
-
15853479 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal komercyjny na wynajem 27051091 15853479 Lokal komercyjny na wynajem 61,65 m2 - Złota kamienica Słupsk.Przedstawiamy ofertę dotyczącą wynajmu pomieszczenia biurowousługowegoo powierzchni 61,65 m2, znajdującego się na terenie obiektu Złota Kamienica w Słupsku.Pomieszczenie biurowousługowe zn...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

3 061 PLN (50 zł/m2)

2
-
61 m2
-
15869827 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27410389 15869827 Ostatnie dwa LOKALE USŁUGOWE NA WYNAJEM TARNOWSKIE GÓRY - ŚRÓDMIEŚCIE o powierzchni 14 m2! NOWY, NOWOCZESNY BUDYNEK! Komfortowe gabinety lekarskie i fizjoterapeutyczne. Oferujemy bardzo wysoki standard lokalu, w świetnej lokalizacji Tarnowskich ...

Tarnowskie Góry (Śródmieście) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 400 PLN (100 zł/m2)

11
-
14 m2
2025
15869861 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27410864 15869861 Ostatni LOKAL USŁUGOWY NA WYNAJEM TARNOWSKIE GÓRY - ŚRÓDMIEŚCIE o powierzchni 54 m2! NOWY, NOWOCZESNY BUDYNEK! Komfortowe gabinety lekarskie i fizjoterapeutyczne. Oferujemy bardzo wysoki standard lokalu, w świetnej lokalizacji Tarnowskich Gór. ...

3 500 PLN (65 zł/m2)

11
-
54 m2
2025
15506872 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20090406 15506872 Mamy do zaoferowania lokal użytkowy o powierzchni 140 m², położony na parterze w doskonale skomunikowanym miejscu, w centrum Szczecina. Wejście do lokalu z ulicy. Nieruchomość posiada duże witryny. Lokalizacja gwarantuje łatwy dostęp zarówno komunika...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

12 300 PLN (88 zł/m2)

11
-
140 m2
1960
14781318 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 191159 14781318 Do wynajęcia lokal biurowy o ok 100m2 Lokal położony na 2 piętrze w budynku biurowym, Lokal podzielony na 4 pokoje, do lokalu przydzielone są 3 miejsca parkingowe, Cena 44 PLNm2 netto Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

4 400 PLN (44 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15839686 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26757612 15839686 Do wynajęcia lokal biurowy, powierzchnia 45m2, Lokal znajduje się na 2 piętrze biurowca przy ul. Mełgiewskiej. Ogrzewanie z sieci miejskiej. Cena 1575 PLN netto Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin ni...

Lublin (Zadębie) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 575 PLN (35 zł/m2)

11
-
45 m2
-
15712029 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24414256 15712029 Lokal w nowoczesnym biurowcu przy ul. Mełgiewskiej - wolna pow. biurowa 46 m2 Biuro klimatyzowane, w pełni wyposażone, toalety, pomieszczenie socjalne, recepcja. Idealne na siedzibę firmy, Wysokość 3 m, obiekt ogrodzony, chroniony. Cena - 8 eurom2...

Lublin (Hajdów) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 600 PLN (35 zł/m2)

11
-
46 m2
-
14620413 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2918313 14620413 Lokal o powierzchni ok 150m2, zaplecze socjalne. 2 niezależne wejścia, Odbiór sanepidu, Przystosowany do produkcji spożywczej, Odbiór HACAiP, Budynek widoczny z ulicy Loka...