• Nieruchomości komercyjne
 

Lokale komercyjne lokale usługowe na wynajem

Znalezionych ofert: 3 179

15873069 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal usługowy 100–200 m², Witryny, Parking 27511650 15873069 Lokal usługowy 110-210 m² wolnostojący budynek witryny WrzeszczDo wynajęcia nowoczesny lokal usługowy w wolnostojącym budynku przy ul. Jaśkowa Dolina w Gdańsk.Nieruchomość mieści się w budynku po dawnym kinie, co nadaje wnętrzu unikalny charakter ...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

15 000 PLN (136 zł/m2)

2
-
110 m2
1933
15873002 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27509886 15873002 Do wynajęcia od zaraz przestronne biuro w Apartamentowcu przy ulicy Żelaznej .Składa się z 3 zamykanych gabinetów,dużej otwartej przestrzeni nadającej się na salkę konferencyjną,przestrzeń biurową,wydzielonego pomieszczenia socjalnego z kuchnią,serwe...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 000 PLN (64 zł/m2)

11
-
140 m2
1997
14407962 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 44843 14407962 Do wynajęcia lokal o pow. 220 m2 usytuowany w Łomiankach. Dobra lokalizacja. W pobliżu sklepy, punkty usługowe, przychodnia. Dobry dojazd do Warszawy. Lokal w stanie do wykończenia; z przeznaczeniem zarówno na działalność biurową, handlową, usługow...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

12 300 PLN (56 zł/m2)

11
-
220 m2
2021
14383705 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2693219 14383705 Do wynajęcia lokal o pow. 270 m2 usytuowany na II piętrze budynku z 2000 roku, zlokalizowany w dzielnicy Ursynów przy ul. Puławskiej. Doskonała lokalizacja. Duże natężenie ruchu samochodowego. Dobry dojazd do obwodnicy S2. Lokal z przeznaczeniem ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 450 PLN (68 zł/m2)

11
-
270 m2
2000
14705791 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 44941 14705791 Do wynajęcia lokal biurowy-usługowy o powierzchi 61 m2 znajdujący się w budynku wolnostojącym na Białołęce, w pobliżu ulicy Modlińskiej. Do dyspozycji Najemcy 2 pomieszczenia biurowe o pow. ok. 26m2 i 35m2. Pomieszczenie socjalne i łazienka z...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (66 zł/m2)

11
-
61 m2
-
15858744 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27154329 15858744 Do wynajęcia nowoczesny, dwupoziomowy budynek usługowo-biurowy (w budowie) o powierzchni 336 m2, zlokalizowany w dzielnicy Bielany. Nieruchomość doskonale nadaje się na prowadzenie działalności takiej jak biuro, klinika, gabinety medyczne, sklep,...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 985 PLN (71 zł/m2)

11
-
336 m2
2025
15783296 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25848349 15783296 Do wynajęcia lokal o powierzchni 100 m² , zlokalizowany w Duchnicach , w gminie Ożarów Mazowiecki . Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej lokalizacji z bardzo dobrym dojazdem do trasy A2 oraz szybkim dostępem do Warszawy. Dynamic...

Ożarów Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Ożarów Mazowiecki)

8 000 PLN (80 zł/m2)

11
-
100 m2
2024
15792199 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26007224 15792199 Media w cenie! Do wynajmu niezależna powierzchnia biurowa w wysokim standardzie, w biurowcu zlokalizowanym w śródmieściu. Wynajem możliwy od zaraz. I piętro, budynek z windą, wiele miejsc parkingowych ogólnodostępnych dla firm (bez SPP), dodatkowo is...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

21 600 PLN (72 zł/m2)

11
-
300 m2
1970
15846009 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal usługowo-handlowy/Witryna/Parter/ nowy bud 26873405 15846009 Lokal użytkowy na wynajem - Wrocław, ul. Krakowska 39Świetna lokalizacja blisko centrum - idealny na Twój biznesDo wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 67 m², położony na parterze nowoczesnego apartamentowca (rok budowy 2022) przy ul. Krakowskiej 3...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 960 PLN (59 zł/m2)

11
-
67 m2
2022
15872909 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27505462 15872909 Do wynajęcia lokal użytkowy - Centrum Stomatologiczne - przy ul. Tysiąclecia w centrum Lublina o łącznej pow. 237 mkw. przeznaczony na usługi stomatologiczne. W skład lokalu wchodzi: a) na parterze (pow. 162 mkw.): - 4 gabinety o pow. ok. 12-30 mkw...

Lublin (Kalinowszczyzna) (Lubelskie, gm. Lublin)

9 900 PLN (42 zł/m2)

12
-
237 m2
2005
15872910 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27505463 15872910 Do wynajęcia lokal użytkowy - Centrum Medyczne - przy ul. Tysiąclecia w centrum Lublina o łącznej pow. 399 mkw. przystosowany i przeznaczony na usługi medyczne: stomatologiczne, okulistyczne, ginekologiczno-położnicze, ... . W skład lokalu wchodzi:...

Lublin (Kalinowszczyzna) (Lubelskie, gm. Lublin)

19 600 PLN (49 zł/m2)

8
-
399 m2
2005
15872908 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27505461 15872908 Do wynajęcia bardzo ładny, stylowy lokal użytkowy wraz z dwoma mieszkaniami w Lublinie przy ul. Tysiąclecia, w domu wolnostojącym posadowionym na działce o pow.15 arów w pobliżu Centrum, o pow. 970 mkw. Do wynajęcia jest cały, ogrodzony dom wraz z mi...

Lublin (Kalinowszczyzna) (Lubelskie, gm. Lublin)

30 000 PLN (31 zł/m2)

12
-
970 m2
2005