• Nieruchomości komercyjne
 

Lokale komercyjne lokale usługowe na wynajem

Znalezionych ofert: 3 177

15823300 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26613574 15823300 Oferta Wynajmu Prestiżowego Lokalu Komercyjnego - Idealne dla Studia, Biura lub Usług Lokalizacja: Białystok, Ścisłe Centrum, ul. Kilińskiego. Opis Nieruchomości: Prezentujemy na wynajem przestronny i nowocześnie urządzony lokal użytkowy o łącznej...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

8 500 PLN (61 zł/m2)

11
-
140 m2
1895
15876992 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27559847 15876992 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferuję na wynajem biuro o powierzchni 134 m² na Żelaznej 59.Lokal znajduje się na trzecim piętrze w budynku z windą. Biuro umeblowane, a także ma klimatyzację.Lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do komunika...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 819 PLN (88 zł/m2)

4
-
134 m2
-
15876981 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27559702 15876981 NA WYNAJEM LOKAL UŻYTKOWY W CHODZIEŻY Lokal o pow. 16,70 m 2 idealny na gabinet medyczny, rehabilitacyjny, kosmetyczny, medycyny estetycznej, fizjoterapeutyczny, etc. Do wyłącznego użytkowania: gabinet o pow. 16,70 m 2 . Do użytku wsp&oacu...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

1 300 PLN (81 zł/m2)

11
-
16 m2
-
15787427 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25927948 15787427 Do wynajęcia przestronny lokal usługowo-handlowy z niezależnym wejściem od ulicy oraz dużymi witrynami, idealny na sklep, biuro lub usługi. Lokal o powierzchni ok. 70 mkw, z wydzieloną częścią biurowo-magazynową, łazienką z prysznicem oraz dodatkowym...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

3 500 PLN (46 zł/m2)

11
-
76 m2
2000
15862277 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27223591 15862277 Do wynajęcia gabinet położony na pierwszym piętrze w budynku usługowym przy ul. Sikorskiego. Pozostali najemcy budynku to lekarze, logopedzi oraz inna działalność medyczna. Czynsz najmu obejmuje opłatę za zużycie wody, wywóz śmieci oraz internet...

Częstochowa (Parkitka) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 000 PLN (83 zł/m2)

11
-
12 m2
-
15872468 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27495472 15872468 Do wynajęcia lokal o powierzchni 90 m², położony przy ul. Hodowlanej w najlepszym punkcie, gwarantującym doskonałą widoczność i stały ruch potencjalnych klientów. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się pięć paczkomatów, co dodatkowo zwiększa natężen...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

3 700 PLN (41 zł/m2)

11
-
90 m2
-
15718376 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24552412 15718376 NieruchomośćDo wynajęcia lokal o powierzchni ok 99,65  m2 w nowoczesnej kamienicy z 2023rLokal handlowo-usługowy z przeznaczeniem na sklep, biuro, gabinet, usługi.Idealna lokalizacja w samym centrum Grodziska MazowieckiegoZaletyLokal z bezpośrednim w...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

7 500 PLN (76 zł/m2)

11
-
99 m2
2023
15858119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27139188 15858119 Do wynajęcia  od ręki powierzchnie na dowolny warsztat oraz lokale mieszkalne na kwatery pracownicze w atrakcyjnej części Ząbek. Idealne na serwis wymiany opon. naprawy szyb samochodowych, czy myjnię. Przy długoterminowym najmie możliwość zmiany ukła...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

6 000 PLN (72 zł/m2)

11
2
83 m2
2000
15316277 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15609117 15316277 Duży obiekt ok 1800 m2 biurowo-usługowo-mieszkalny z halą garażową Włochy- spory obiekt ok. 1800m2 pow. całkowitej z wielorakim możliwym przeznaczeniem np. niezależna siedziba firmy, hostel, archiwum, placówka medyczna, szkołauczelnia , hotel pracown...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

43 000 PLN (24 zł/m2)

11
-
1760 m2
2015
12713141 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 1025344 12713141 Targówek Lokal 44mkw w świetnej lokalizacji przy NETTO Do wynajęcia lokal w pasażu przy ul. Światowida, 44 m2, vis a vis NETTO, Piotr i Paweł, do dowolnej aranżacji, dotychczas użytkowany jako gabinet lekarski i laboratorium, minimalny okres wynajmu ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (68 zł/m2)

1
2
44 m2
2000
15690806 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24005401 15690806 Do wynajęcia bez zwłoki przestrzenny, wysoki- około 3,5m lokal handlowo-usługowy do dowolnego ukształtowania pomieszczeń. Lokal na otwartym planie w formie open space. Duże przeszklenie witryn z frontu. Aktualnie wydzielone 3 przestrzenie użytkowe ...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (36 zł/m2)

11
1
165 m2
2014
14464042 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 129112 14464042 Mokotów, nowy lokal z pełnymi witrynami na otwartym planie bez barier w stanie deweloperskim Lokal położony w parterze nowoczesnego apartamentowa w otoczeniu innych lokali handlowo-usługowych (Żabka,, Piekarnia, Warzywniak, etc). Nieruchomość zlokal...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 900 PLN (70 zł/m2)

11
-
113 m2
2020