• Nieruchomości komercyjne
 

Lokale komercyjne lokale biurowe na wynajem

Znalezionych ofert: 5 425

15881093 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27623723 15881093 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 1087 m2na 7 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

67 721 PLN (62 zł/m2)

10
-
1087 m2
2008
15879319 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27612881 15879319 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 259 m2 na 4 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Marszałkowskiej i Wilczej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

27 307 PLN (105 zł/m2)

2
-
259 m2
2009
15878893 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27602014 15878893 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 51 osób na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizji od Najemcy-------Umeblow...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

43 350 PLN (214 zł/m2)

7
-
203 m2
2008
15877348 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27567674 15877348 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 10 osób, na 10 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 000 PLN (458 zł/m2)

1
-
48 m2
2020
15881876 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27651809 15881876 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 25,29 m, położony na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie (okolice Al. Wilanowskiej).*** BRAK PROWIZJI ***Opis lokaluJeden ustawny pokój biurowy z wejściem z korytarza.Lokal narożny z doskonały...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 023 PLN (81 zł/m2)

1
-
25 m2
1993
15881874 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27651807 15881874 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 20,48 m, położony na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie (okolice Al. Wilanowskiej).*** BRAK PROWIZJI ***Opis lokaluJeden ustawny pokój biurowy z wejściem z korytarza.Lokal narożny z doskonały...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 638 PLN (82 zł/m2)

1
-
20 m2
1993
15881884 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27651805 15881884 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.59,72 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wilanowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIOferowany l...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 777 PLN (81 zł/m2)

3
-
59 m2
2000
15881692 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27644403 15881692 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.980 m2 na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Ursynowie w okolicach ul. Zatorzepoleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez prowizji od Najemcy--...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

68 100 PLN (69 zł/m2)

11
-
980 m2
2002
15881191 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27625310 15881191 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 594 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Ochocie, w okolicach centrum handlowego Blue City.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

37 783 PLN (65 zł/m2)

12
-
584 m2
1996
15881195 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27625307 15881195 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1245 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Ochocie, w okolicach centrum handlowego Blue City.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji o...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

80 545 PLN (65 zł/m2)

1
-
1245 m2
1996
15881165 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27624993 15881165 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 194 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Ochocie, w okolicach centrum handlowego Blue City.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 551 PLN (65 zł/m2)

4
-
194 m2
1996
15881164 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27624990 15881164 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 184 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Ochocie, w okolicach centrum handlowego Blue City.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 904 PLN (65 zł/m2)

4
-
184 m2
1996