• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 846

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15861832 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27212931 15861832 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.979 m2 na warszawskich Włochach na 5 piętrze w kameralnym biurowcu niedaleko lotniska Okęcie i Al. Krakowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffic...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

42 225 PLN (43 zł/m2)

11
-
979 m2
2004
15861354 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27204365 15861354 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 725 m2 na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Krakowiaków,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji od N...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

46 903 PLN (65 zł/m2)

1
-
725 m2
2019
15861342 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27204120 15861342 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 317 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Krańcowej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 992 PLN (60 zł/m2)

1
-
317 m2
2009
15872512 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27495935 15872512 Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna dla 20 osób na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli w okolicach ul. Bema,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizji od ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 150 PLN (70 zł/m2)

1
-
45 m2
1965
15871561 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27471024 15871561 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 27,89 m, położony na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie (okolice Al. Wilanowskiej).*** BRAK PROWIZJI ***Opis lokaluJeden ustawny pokój biurowy z wejściem z korytarza.Lokal narożny z doskonały...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 231 PLN (83 zł/m2)

1
-
27 m2
1993
15871181 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27458775 15871181 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 40 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na terenie kompleksu magazynowo- biurowego na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Rzecznej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: ka...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 PLN (55 zł/m2)

1
-
40 m2
1980
15871177 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27458774 15871177 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 75 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na terenie kompleksu magazynowo- biurowego na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Rzecznej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: ka...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 125 PLN (55 zł/m2)

2
-
75 m2
1980
15871173 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27458773 15871173 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 128 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na terenie kompleksu magazynowo- biurowego na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Rzecznej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: k...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 040 PLN (55 zł/m2)

5
-
128 m2
1980
15871196 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27458759 15871196 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób na 1 piętrze kameralnego biurowca, na warszawskim Trakcie Królewskim, w okolicach Placu Zamkowego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 188 PLN (342 zł/m2)

1
-
21 m2
2015
15870001 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27415316 15870001 niedaleko CH Galeria Mokotów-----------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 146,72 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Domaniewskiej i Galerii Mokotów.poleca Agencja Nieruchomoś...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 193 PLN (70 zł/m2)

3
-
146 m2
2015
15869245 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27404690 15869245 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1083 m2 na 1 piętrze w odremontowanym biurowcu w Śródmieściu Warszawy w okolicach Dworca Gdańskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

111 586 PLN (103 zł/m2)

11
-
1083 m2
2022
15869197 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27402978 15869197 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 6-8 osób na 13 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 000 PLN (424 zł/m2)

2
-
33 m2
2020