• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Lizbońska

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Lizbońska

Znaleźliśmy 4,906 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne - Warszawa

15894873 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27950181 15894873 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow. 163,34 m2 w Centrum Warszawy, w okolicach ul. Widok,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji od najemcy-------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

46 965 PLN (288 zł/m2)

1
-
163 m2
2018
15894725 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27948360 15894725 Warszawa - Do wynajęcia: komórka lokatorska o pow. 3,05 m2 na poziomie -1 w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, blisko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

167 PLN (56 zł/m2)

1
-
3 m2
2010
15776735 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25716545 15776735 Nowoczesne biuro do wynajęcia na 4. piętrze prestiżowego biurowca, w doskonałej lokalizacji – zaledwie kilka minut od Dworca Zachodniego.Powierzchnia oferuje komfortowe warunki pracy: pięć przeszklonych gabinetów (na 14–18 stanowi...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 789 PLN (60 zł/m2)

11
-
297 m2
2004
14153616 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 2467690 14153616 Do wynajęcia lokal o powierzchni 100 m2 na drugim piętrze, w niewielkim 2piętrowym obiekcie biurowo-usługowym.Lokal odnowiony; powierzchnia do zagospodarowania we własnym zakresie i według potrzeb. Na 100m2 wydzielony są 3 pokoje : 38m2 i ok 25m2;...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (45 zł/m2)

11
-
100 m2
2000
15894330 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27940450 15894330 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.16,50 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

640 PLN (40 zł/m2)

1
-
16 m2
2008
15894338 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27940448 15894338 Warszawa Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.238,97 m2 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 143 PLN (55 zł/m2)

6
-
238 m2
2010
15894341 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27940447 15894341 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.232,66 m2 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 796 PLN (55 zł/m2)

2
-
232 m2
2010
15894332 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27940445 15894332 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.24,50 m2 na parterze budynku biurowo-magazynowego na warszawskim Targówku ,w okolicach ul. ks. Ziemowita,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizj...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 127 PLN (47 zł/m2)

1
-
24 m2
1970
15894329 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27940442 15894329 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.12 m2 na warszawskim Targówku Fabrycznym, w okolicach ul. Ks. Ziemowita,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od Najemcy---------Lo...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

552 PLN (46 zł/m2)

1
-
12 m2
1970
15894337 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27940440 15894337 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.18,55 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 463 PLN (81 zł/m2)

1
-
18 m2
2013
15894339 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27940432 15894339 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.23,58 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 839 PLN (80 zł/m2)

1
-
23 m2
-
15723185 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24631513 15723185 Jeżeli szukasz powierzchni biurowej na Powiślu oraz świetnej cenie, to jest to oferta idealna dla Ciebie.Lokalizacja:Dużym atutem biura jest lokalizacja z pełną infrastrukturą, blisko urzędów oraz zaledwie 3 minuty jazdy samochodem od Placu Trzech Kr...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 365 PLN (65 zł/m2)

11
-
221 m2
1998