• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Falenicka

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Falenicka

Znaleźliśmy 4,846 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne - Warszawa

15890166 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27873794 15890166 Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o powierzchni 593 m2 na 9 piętrze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ---------------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

45 182 PLN (76 zł/m2)

11
-
593 m2
2001
15848230 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26935170 15848230 Do wynajęcia piętro w nowoczesnym budynku pod handel, usługi, gastronomię.Świetny punkt komunikacyjny.Parter 170 m2, duża narożna witryna, wysokość 3 m, 8 wejść.W okolicy wiele różnych usług i firm. Bardzo dobra lokalizacja przy przystankach autobus...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 975 PLN (75 zł/m2)

11
-
173 m2
2024
15628067 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 22798716 15628067 Lokal w centrum Warszawy przeznaczony pod wszelkiego rodzaju działalność rozrywkową, usługową oraz gastronomiczną (SISHA) !!!Wejście do lokalu jest z poziomu chodnikaLokal posiada duże witrynyBrak wspólnoty mieszkaniowejMożliwość całodobowego funkcjo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

28 990 PLN (65 zł/m2)

7
-
446 m2
-
15618815 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22574012 15618815 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 233 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście - metro centrum).9 pokoi. Możliwość powiększenia do 321 m.kw. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena naj...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 000 PLN (60 zł/m2)

9
-
233.4 m2
-
15583811 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21854740 15583811 Lokal biurowy 164,73 m.kw. w Centrum Warszawy .LOKALIZACJAKamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokalizacji w samym Centrum Warszawy (koło Placu Trzech Krzyży) Położenie obiektu gwarantuje szybki dostęp do wszelki...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 500 PLN (76 zł/m2)

7
-
164.73 m2
-
15573600 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21609723 15573600 Do wynajęcia biuro o powierzchni 19,70 m2. Lokal położony na 3 piętrze w 6-ciopiętrowym biurowcu typu Lipsk. Na piętrze do dyspozycji 2 łazienki.Czynsz + koszty eksploatacyjne : 67,86 złm2 nettoLokal w biurowcu na Pradze Południe w okolicach Ronda W...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 336 PLN (68 zł/m2)

11
-
19.7 m2
1980
15573582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21609678 15573582 Do wynajęcia biuro o powierzchni 20,60m2. Lokal położony na 1 piętrze w 6-ciopiętrowym biurowcu typu Lipsk. Na piętrze do dyspozycji 2 łazienki.Czynsz + koszty eksploatacyjne : 67,86 złm2 nettoLokal w biurowcu na Pradze Południe w okolicach Ronda Wi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 397 PLN (68 zł/m2)

11
-
20.6 m2
1980
15524059 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 20478196 15524059 Do wynajęcia moduł biurowy 183 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 451 PLN (68 zł/m2)

7
-
183 m2
-
15427333 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 18324302 15427333 Lokal 91 m.kw. w centrum Warszawy !Przeznaczony pod wszelkiego rodzaju działalność handlową, usługową, rozrywkową oraz gastronomiczną.Wejście do lokalu jest z poziomu chodnikaLokal posiada duże witrynyBrak wspólnoty mieszkaniowejMożliwość całodoboweg...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 900 PLN (219 zł/m2)

11
-
91 m2
-
15425679 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 18285311 15425679 Moduł biurowy - 5 pokojowy W SAMYM CENTRUM WARSZAWY !!!Wielkość biura 91 m.kw. ( 5 pokoi). Biuro posiada dostęp do łączy internetowych i telefonicznych oraz do windy. Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokali...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 107 PLN (78 zł/m2)

6
-
91 m2
-
15872049 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27485272 15872049 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 18 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 PLN (55 zł/m2)

7
-
18 m2
1955
14642863 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 154727 14642863 Do wynajęcia biuro 16 m.kw. usytuowane na warszawskiej Woli. Powierzchnie biur od 12 do 200 m.kw.m2 . Powierzchnia może być dowolnie zaaranżowana. Oprócz oferowanej powierzchni możliwe są dowolne inne powierzchnie biurowe.. Budynek wyposażony w win...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 108 PLN (66 zł/m2)

11
-
16.8 m2
-