• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Domaniewska

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Domaniewska

Znaleźliśmy 4,915 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne - Warszawa

15895212 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27960939 15895212 Biuro w sercu Górnego Mokotowa.Powierzchnia w kameralnym nowoczesnym biurowcu na warszawskim Wyględowie.Układ pomieszczeń:5 gabinetówsala konferencyjnaopen space na 10 biurektoalety w częściach wspólnych budynkuAtuty lokalizacji:doskonała komunikacja...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 747 PLN (67 zł/m2)

11
-
190 m2
2011
15895198 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27960797 15895198 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 260 m2 na 10 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 051 PLN (89 zł/m2)

11
-
260 m2
2001
15895207 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27960795 15895207 Warszawa - Do podnajmu: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 644 m2 na 10 piętrze w biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 340 PLN (24 zł/m2)

6
-
644 m2
2020
15895206 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27960794 15895206 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.667 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Zgoda, w samym centrum Warszawy.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117,mail: [email protected])--------------Bez pro...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

69 523 PLN (104 zł/m2)

11
-
667 m2
2013
15895202 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27960792 15895202 Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 2036 m2 w hali magazynowej na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Janowieckiejpoleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji od Najemcy------------Powie...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

61 467 PLN (30 zł/m2)

2
-
2036 m2
2020
15860872 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27185307 15860872 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 158 m2 na warszawskim Mokotowie, na 6 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach ul. Rakowieckiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 386 PLN (91 zł/m2)

11
-
158 m2
2014
15847307 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26905907 15847307 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.330m2 na 7 piętrze w budynku biurowym niedaleko Ronda Daszyńskiego, na warszawskiej Woli. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

28 466 PLN (86 zł/m2)

11
-
330 m2
2007
15847305 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26905903 15847305 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1413 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym niedaleko Ronda Daszyńskiego, na warszawskiej Woli.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

121 889 PLN (86 zł/m2)

11
-
1413 m2
2007
15885611 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27734153 15885611 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 53,58 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Północ ,w okolicach ul. Targowejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 107 PLN (59 zł/m2)

3
-
53 m2
1985
15894873 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27950181 15894873 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow. 163,34 m2 w Centrum Warszawy, w okolicach ul. Widok,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji od najemcy-------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

46 965 PLN (288 zł/m2)

1
-
163 m2
2018
15894725 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27948360 15894725 Warszawa - Do wynajęcia: komórka lokatorska o pow. 3,05 m2 na poziomie -1 w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, blisko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

167 PLN (56 zł/m2)

1
-
3 m2
2010
15776735 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25716545 15776735 Nowoczesne biuro do wynajęcia na 4. piętrze prestiżowego biurowca, w doskonałej lokalizacji – zaledwie kilka minut od Dworca Zachodniego.Powierzchnia oferuje komfortowe warunki pracy: pięć przeszklonych gabinetów (na 14–18 stanowi...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 789 PLN (60 zł/m2)

11
-
297 m2
2004