• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Śródmieście Jana Pawła Ii

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Pawła, Jana i II

Znaleźliśmy 1,340 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne - Śródmieście Warszawa

15895895 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27962829 15895895 Do wynajęcia reprezentacyjny lokal biurowy 70 m² - Warszawa Śródmieście, ul. Z. Słomińskiego 17Cena najmu: 4 800 zł nettomies.Czynsz administracyjny: ok. 2 098 zł + mediaKaucja: jednomiesięczny czynszDodatkowo: możliwość wynajęcia miejsca postojowego...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 800 PLN (69 zł/m2)

3
-
70 m2
2000
15895722 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27962761 15895722 Na wynajem biuro w prestiżowym biurowcu klasy A+ o łącznej powierzchni 339m2, położone w samym centrum Warszawy w niedalekiej odległości od Dworca Centralnego. Atuty: Lokalizacja: w najprężniej rozwijającej się, tętniącej życiem, biznesowej części Ś...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

42 500 PLN (125 zł/m2)

5
-
339 m2
1998
15895364 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27962177 15895364 Oferuję do wynajęcia biuro wykończone w wysokim standardzie o powierzchni 61m2 w klimatycznej, odnowionej kamienicy w samym centrum Warszawy. Atuty:Recepcja z lobby na dole w budynkuLokalizacja - w samym centrum Warszawy, niedaleko Dworca Centralnego...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 613 PLN (76 zł/m2)

2
-
61.03 m2
1898
15895352 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27962118 15895352 Biura do wynajęcia w Centrum LIM w centrum Warszawy to powierzchnie biurowe o wysokim standardzie zlokalizowane w budynku hotelu Presidential.250 m2 w samym centrum Warszawy - na przeciwko Dworca Centralnego. W ofercie inne metraże dostępne od zaraz....

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

28 250 PLN (113 zł/m2)

8
-
250 m2
1989
15897340 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27999869 15897340 Warszawa - Do wynajęcia: serwisowane biuro dla 5 osób w Centrum Warszawy, na 5 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko ul. Mokotowskiej i metra Politechnika, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoff...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 200 PLN (310 zł/m2)

1
-
20 m2
2002
15897345 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27999858 15897345 Warszawa - Do wynajęcia: serwisowane biuro dla 6 osób w Centrum Warszawy, na 6 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko ul. Mokotowskiej i metra Politechnika, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoff...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 440 PLN (323 zł/m2)

1
-
23 m2
2002
15887548 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27785342 15887548 Warszawa - Do wynajęcia: lokal gastronomiczny o pow.124,30m2 na parterze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Bielańskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117; mail: [email protected])--------------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

44 674 PLN (360 zł/m2)

11
-
124 m2
1991
15896497 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27981185 15896497 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 770m2 na 1 piętrze biurowca w Śródmieściu, w okolicach ul. Zielnej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------------Bez prowi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

86 718 PLN (113 zł/m2)

1
-
770 m2
2008
15894224 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933527 15894224 Do wynajęcia mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście. Bardzo jasne, dwustronne, duże okna. Piękny widok, z jednej strony na zielone podwórko, z drugiej na zabytkowe budynki. Przestronny salon z wyjściem na loggię, sypialnia z szafą, kuc...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (80 zł/m2)

2
-
56 m2
1952
15896077 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27966333 15896077 Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.112 m2 na warszawskim Śródmieściu, na 1 piętrze w budynku biurowym blisko stacji Metro Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 552 PLN (121 zł/m2)

5
-
112 m2
2012
15895198 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27960797 15895198 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 260 m2 na 10 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 051 PLN (89 zł/m2)

11
-
260 m2
2001
15895206 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27960794 15895206 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.667 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Zgoda, w samym centrum Warszawy.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117,mail: [email protected])--------------Bez pro...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

69 523 PLN (104 zł/m2)

11
-
667 m2
2013