• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Kraków Stare Miasto

Znalezionych ofert: 55

15650402 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23315836 15650402 Do wynajęcia oferujemy lokal dwukondygnacyjny przy ul. Szlak w Krakowie w nowoczesnym budynku z 2017 roku . Świetna lokalizacja w pobliżu Politechniki Krakowskiej w odległości 300 m2 od dworca kolejowego oraz 780 m od Rynku Głównego . Prestiżo...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

18 620 PLN (95 zł/m2)

11
-
196 m2
2017
15583001 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21838197 15583001 Do wynajęcia kondygnacja w biurowcu przy ul. Szlak w Krakowie w budynku Bursztynowy Szlak 49. Nowoczesny budynek 6 piętrowy, w całości podpiwniczony, wyposażony w dwie windy. Świetna lokalizacja w pobliżu Politechniki Krakowskiej w odległości 3...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

55 486 PLN (75 zł/m2)

11
-
736 m2
2017
15583002 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21838198 15583002 *Zdjęcia należą do właściciela oferty. Do wynajęcia dwie kondygnacje w biurowcu przy ul. Szlak w Krakowie w budynku Bursztynowy Szlak 49. Nowoczesny budynek 6 piętrowy, w całości podpiwniczony, wyposażony w dwie windy. Świetna lokalizacja w p...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

110 631 PLN (75 zł/m2)

11
-
1467 m2
2017
15880529 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27615198 15880529 Lokal - ul. Floriańska - w oficynie kamienicy. Lokal znajduje się w kameralnej oficynie jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic w Krakowie - ul. Floriańskiej. Jest to prestiżowa lokalizacja, w pobliżu Starego Miasta, w sąsiedztwie licznych p...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 900 PLN (70 zł/m2)

11
-
70 m2
1800
15880425 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27615148 15880425 Lokal biurowy - Rynek Główny, Kraków - 435m2 - II piętro z windą: Lokal biurowy o powierzchni 11 przestronnych pomieszczeń znajduje się na II piętrze eleganckiego budynku z windą, z widokiem na Rynek Główny...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

39 150 PLN (90 zł/m2)

11
-
435 m2
-
15863471 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27250093 15863471 Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy położony na drugim piętrze kamienicy. Lokal składa się z 2 pokoi biurowych, pomieszczenia kuchenneo - konferencyjnego ,pełnej łazienki i garderobyschowka. Łączna powierzchnia lokalu to 65,3m2.Ogrzewanie.centralne...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (45 zł/m2)

3
-
65 m2
-
15876208 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27532760 15876208 Lokal biurowo-usługowy. położony częściowo na parterze, częściowo na poziomie -0,5 w kamienicy po generalnym remoncie.Wydzielone open space ok 50m2 na poziomie 0 ,sala konferencyjna, kuchnia oraz węzły sanitarne na poziomie-0,5.Powierzchnia nr 1(pozi...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 398 PLN (37 zł/m2)

5
-
171 m2
-
15873366 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27515968 15873366 Do wynajęcia ładny lokal z przeznaczeniem na biuro zlokalizowany na parterze ( część na poziomie -1) kompletnie zrewitalizowanej reprezentacyjnej kamienicy przy ul. Smoleńsk.Wejście do lokalu bezpośrednio z chodnika.Lokal w dobrym stanie technicznym ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

10 500 PLN (75 zł/m2)

5
-
140 m2
-
15872210 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27488195 15872210 Do wynajęcia lokal biurowy w skład którego wchodzi 8 pokoi biurowych, 2 łazienki, kuchnia oraz garderoba. W lokalu parkiety lakierowane oraz płytki ceramiczne, klimatyzacja, instalacja elektryczna, okablowanie strukturalne, serwerownia, węzeł sanitar...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

15 251 PLN (63 zł/m2)

8
-
242 m2
-
15807177 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26363861 15807177 Do wynajęcia lokal biurowy w kamienicy po generalnym remoncie. Wydzielone pokoje biurowe, kuchnia i węzeł sanitarny. Lokal jest wyposażony w klimatyzację.Lokal z oknami wychodzącymi na cichy dziedziniec budynku.Udogodnienia w budynku: ochrona i monit...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

9 633 PLN (59 zł/m2)

5
-
163 m2
-
15799176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26182786 15799176 DO WYNAJĘCIA LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWY PARĘ MINUT OD RYNKU GŁÓWNEGO O POWIERZCHNI 500 M2. Wnętrza charakteryzują się wysokimi sufitami, dużymi oknami i pow. typu open space Lokal idealnie sprawdzi się pod wystawę, sklep, biuro czy miejsce usług...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

30 000 PLN (60 zł/m2)

11
-
500 m2
1800
15758681 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25324503 15758681 DO WYNAJĘCIA LOKAL O POWIERZCHNI 188 M2 ZNAJDUJĄCY SIĘ PRZY UL. DIETLA W DZIELNICY STARE MIASTO OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI DANAX Do wynajęcia lokal usługowy mieszczący w jednej z odnowionych kamienic przy ul. Dietla na Starym M...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 000 PLN (27 zł/m2)

11
-
188 m2
-