• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Kraków Stare Miasto

Znalezionych ofert: 54

15873366 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27515968 15873366 Do wynajęcia ładny lokal z przeznaczeniem na biuro zlokalizowany na parterze ( część na poziomie -1) kompletnie zrewitalizowanej reprezentacyjnej kamienicy przy ul. Smoleńsk.Wejście do lokalu bezpośrednio z chodnika.Lokal w dobrym stanie technicznym ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

10 500 PLN (75 zł/m2)

5
-
140 m2
-
15872210 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27488195 15872210 Do wynajęcia lokal biurowy w skład którego wchodzi 8 pokoi biurowych, 2 łazienki, kuchnia oraz garderoba. W lokalu parkiety lakierowane oraz płytki ceramiczne, klimatyzacja, instalacja elektryczna, okablowanie strukturalne, serwerownia, węzeł sanitar...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

15 251 PLN (63 zł/m2)

8
-
242 m2
-
15863471 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27250093 15863471 Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy położony na drugim piętrze kamienicy. Lokal składa się z 2 pokoi biurowych, pomieszczenia kuchenneo - konferencyjnego ,pełnej łazienki i garderobyschowka. Łączna powierzchnia lokalu to 65,3m2.Ogrzewanie.centralne...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (45 zł/m2)

3
-
65 m2
-
15886703 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27765367 15886703 Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 251 m2 połozony przy ul. Garbarskiej,10 minut od Rynku Głównego w Krakowie piechotą.Lokal składa się z kilku pomieszczeń, z czego największe ma ok 80m2 oraz 2 toalet ( jest też prysznic).Lokal położny jest...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 950 PLN (32 zł/m2)

12
-
251 m2
-
15807177 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26363861 15807177 Do wynajęcia lokal biurowy w kamienicy po generalnym remoncie. Wydzielone pokoje biurowe, kuchnia i węzeł sanitarny. Lokal jest wyposażony w klimatyzację.Lokal z oknami wychodzącymi na cichy dziedziniec budynku.Udogodnienia w budynku: ochrona i monit...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

9 633 PLN (59 zł/m2)

5
-
163 m2
-
15794470 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26073350 15794470 Do wynajęcia przestronny lokal typu open space z wydzielonym 1 gabinetem , osobną kuchnią, serwerownią z kliamtyzatorem oraz schowkiem i możliwością wydzielenia osobnych pokoi.Położony jest na drugiej kondygnacji budynku z windą.Rewelacyjna lokalizac...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 715 PLN (29 zł/m2)

4
-
300 m2
-
15896927 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27992287 15896927 ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Lokal znajduje się przy ul. Karmelickiej - jednej z najbardziej prestiżowych i uczęszczanych ulic w centrum Krakowa - wejście w oficynie kamienicy. Zaledwie kilkadziesiąt metrów od Teatru ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 900 PLN (86 zł/m2)

11
-
57 m2
1903
15896921 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27992298 15896921 Kraków- Centrum miasta- blisko Wawelu rejon ul. Zwierzynieckiej Lokal biurowy o powierzchni ok. 128 m2, położony na drugim pietrze budynku biuroweg ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

11 055 PLN (86 zł/m2)

11
-
128 m2
1870
15896776 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27988631 15896776 STARE MIASTO - UL. PĘDZICHÓW - PRESTIŻOWA LOKALIZACJA - LOKAL BIUROWY - KANCELARIA W KAMIENICY LOKALIZACJA: Ulica Pędzichów , będąca przecznicą od ulicy Długiej to ścisłe centrum Krakowa z dobrym dojazdem. Kr&oac...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 800 PLN (112 zł/m2)

11
-
34 m2
1900
15892193 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27898212 15892193 Do wynajęcia powierzchnie biurowe, szkolne lub do innego zagospodarowania przy ul. Batorego w Krakowie (Stare Miasto). Powierzchnie do wynajęcia: - Parter: 450m2 (wolne od lipca); - I piętro: ok. 800m2 (wolne od lipca); - II piętro: 210 m2 (wole ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

16 800 PLN (80 zł/m2)

11
-
210 m2
1900
15765974 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25494710 15765974 Nowoczesny lokal biurowy z tarasem przy ul. Rakowickiej Do wynajęcia nowy, elegancki lokal biurowy położony w nowo wybudowanej kamienicy przy ul. Rakowickiej w Krakowie. Budynek wyróżnia się wysokim standardem wykończenia oraz świetną lokalizacją...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 030 PLN (107 zł/m2)

11
-
75 m2
2023
15780192 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25798019 15780192 Nowoczesny lokal biurowy z dużym tarasem - ul. Rakowicka Do wynajęcia elegancki lokal biurowy położony w nowo wybudowanej kamienicy przy ul. Rakowickiej w Krakowie. Budynek wyróżnia się nowoczesną architekturą, wysokim standardem wykończenia oraz...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 270 PLN (110 zł/m2)

11
-
57 m2
2023