• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Komorów Norwida Cypriana Kamila

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Norwida, Komorów, Kamila i Cypriana

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne

15896167 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27971180 15896167 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 3 osób na 4 piętrze nowoczesnego biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ul. Marszałkowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (393 zł/m2)

1
-
14 m2
2008
15896161 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27971178 15896161 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 5 osób na 12 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ---------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 000 PLN (409 zł/m2)

2
-
22 m2
2020
15878054 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27587900 15878054 Dwa piętra w budynku biurowym.Piętro pierwsze - 230 mkw. Drugie piętro - 230 mkw.Na każdym piętrze jest -8-10 gabinetów, sale konferencyjne, 2 WC, kuchnia biurowa, magazynek, serwerownia.Powierzchnie gotowe do wejścia. Zapraszam na prezentację.Budyn...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 227 PLN (29 zł/m2)

11
-
460 m2
1997
15878029 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27587032 15878029 Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 65 m², zlokalizowany na 1 piętrze biurowca w dzielnicy Bursaki. Lokal składa się z dwóch oddzielnych pomieszczeń oraz toalety, co pozwala na wygodne zorganizowanie przestrzen...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

3 300 PLN (51 zł/m2)

11
-
65 m2
-
15893736 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27917688 15893736 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA TYLKO WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Biurowiec w Śródmieściu Gdyni. Komunikację miejską zapewniają dworzec PKP, SKM oraz przystanki autobusowe w sąsiedztwie budynku.Dostępne moduły biurowe od 15 do 266mkw.Lokal dwugabineto...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 419 PLN (46 zł/m2)

2
-
31 m2
-
15893181 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27903023 15893181 Oferta bez prowizji Magazyn dostępny od zaraz. Nowoczesny magazyn wysokiego składowania o powierzchni 750m2 w tym zaplecze socjalne 30m2. Jeden rząd regałów na wyposażeniu. Bardzo dobry dojazd do centrum Gdańska, Portów, obwodnicy, autostrady czy Lot...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

15 750 PLN (21 zł/m2)

1
-
750 m2
2010
15888684 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27820795 15888684 Oferta bez prowizji Biuro o powierzchni 51m2 położone w ścisłym centrum Wrzeszcza. Lokal położony na 8 piętrze w inwestycji Quattro Towers. Lokal skład się z dwóch pomieszczeń, otwartej kuchni oraz łazienki.Lokal bardzo dobrze doświetlony, jasny i pr...

Gdańsk (Wrzeszcz górny) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 500 PLN (69 zł/m2)

2
-
51 m2
2008
15886852 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27769982 15886852 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA WŁAŚCICIEL Lokal biurowy na I piętrze odrestaurowanej kamienicy w centrum Sopotu przy Al. Niepodległości, 300m od dworca PKP Sopot Główny.Lokal składa się czterech pokoi biurowych o powierzchni od 21 do 38mkw, kuchni ...

Sopot (Centrum) (Pomorskie, gm. Sopot)

8 300 PLN (60 zł/m2)

4
-
138 m2
1930
15877303 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27565199 15877303 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA WŁAŚCICIEL. Samodzielne biuro w Gdyni Redłowie.Lokal położony na II piętrze biurowca przy ul. Łużyckiej 10.W najbliższym sąsiedztwie znajdują się przystanki SKM, PKM, autobusowe i trolejbusowe, które zapewniają sprawn...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

8 200 PLN (60 zł/m2)

5
-
136 m2
1990
15870545 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27429730 15870545 Oferta bez prowizji Utwardzona działka usługowa, budynek biurowo- socjalny 170m2, wiata magazynowa 200m2.Teren utwardzony- asfalt, płyty betonowe, ogrodzony bezpośrednio przy drodze.Na działce rozprowadzone media, prąd, woda, gaz, hydrant.Nieruchomoś...

Chwaszczyno (Pomorskie, gm. Żukowo)

20 000 PLN (5 zł/m2)

1
-
4000 m2
-
15870544 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27429729 15870544 Oferta bez prowizji Zapraszam na prezentację.Biuro o powierzchni 65m2 położone w Gdańsku przy ulicy Klonowicza. Lokal stanowi piętro domu wolnostojącego. Składa się z trzech pokoi czterech pokoi oraz łazienki.Lokal przeznczony pod cichą działalność b...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 200 PLN (49 zł/m2)

4
-
65 m2
2020
15869971 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27413990 15869971 Nie pobieramy prowizji od Najemcy Komfortowe biuro 47m2 na drugim piętrze kameralnego biurowca we Wrzeszczu. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń biurowych, własnej łazienki i aneksu kuchennego. Na podłodze panele, ściany malowane. Lokal bardzo dobrz...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 100 PLN (66 zł/m2)

2
-
47 m2
-