• Nieruchomości komercyjne
 

Lokale komercyjne bary na wynajem

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert dla podanego rodzaju bar, podanej lokalizacji:

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne

15848579 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26944397 15848579 Opiekun oferty:Kacper Walkowicz602 101 602Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego lokalu, położonego w prestiżowej inwestycji Ogrody Hallera we Wrocławiu.LOKALIZACJA:Ogrody Hallera to nowoczesne osiedle mieszkaniowe na wrocławski...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 700 PLN (74 zł/m2)

6
-
77 m2
2011
15731938 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24797260 15731938 Do wynajmu piętro budynku, które może służyć jako powierzchnia biurowa, jak też usługowa, sportowa, itp. Świetna lokalizacja, śródmieście z bardzo dobrym dojazdem. Możliwość wynajmu dodatkowego, sąsiedniego piętra o tej samej powierzchni, wtedy loka...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

81 000 PLN (45 zł/m2)

11
-
1800 m2
1960
15731876 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24796877 15731876 Lokal w ścisłym centrum, parter, wejście z poziomu 0, duże witryny. Powierzchnia lokalu wynosi 200m2. Obecny układ-sala sprzedaży która zajmuje ok. połowę lokalu i biura z tyłu lokalu, natomiast jest możliwość dowolnej aranżacji, również jest opcja p...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

20 000 PLN (100 zł/m2)

11
-
200 m2
1975
15235753 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 13478703 15235753 Nieruchomość zlokalizowana w Gryficach (miasto powiatowe w odległości 100 km od Szczecina, 100 km od Koszalina, 25 km do morza). Miejsce idealne pod hurtownię, magazyn z biurem, punkt przeładunkowy, lekką produkcję, pralnię.Hala-obiekt murowany, ocie...

Gryfice (Zachodniopomorskie, gm. Gryfice)

12 500 PLN (44 zł/m2)

11
-
285 m2
2011
15889743 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27860868 15889743 Lokal usługowy do wynajęcia na prestiżowej części Wrocławia.Opiekun oferty:Dominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602 101 602Numer licencji: 30058*lokal dostępny od zaraz*LOKALIZACJA:Lokal położony na kameralnym, nowoczesnym osiedlu w Wrocław, w otoczeniu es...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

24 500 PLN (84 zł/m2)

7
-
292 m2
-
14685458 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 162046 14685458 Wynajem, lokal, magazyn, Ostrów Wielkopolski. Do wynajęcia pomieszczenia piwniczne o wymiarach 16m x 5,6 m oraz 16m x 4m. Łączna powierzchnia użytkowa to 154 m2. Wysokość pomieszczeń 2,3 m. W lokalu podłączony prąd i siła. Idealne na magazyn. Cen...

Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

1 900 PLN (12 zł/m2)

2
1
154 m2
-
14019174 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 32605 14019174 Ostrów Wielkopolski, lokal biurowy, handlowy, usługowy, wynajem, ścisłe centrum Do wynajęcia lokal na działalność biurową, handlową bądź usługową. Przedmiotowy lokal składa się obecnie z dwóch pomieszczeń oraz pomieszczenia socjalnego o powierzc...

Ostrów Wielkopolski (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

1 000 PLN (25 zł/m2)

1
1
40 m2
-
15844036 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26820078 15844036 Do wynajęcia restauracja z 32-letnią tradycją gotowy, prosperujący biznes Raszków - okolice Ostrowa Wielkopolskiego. Do wynajęcia dobrze prosperująca restauracja z ugruntowaną i rozpoznawalną marką, położona w samym sercu malowniczego Raszkowa...

Raszków (Rynek) (Wielkopolskie, gm. Raszków)

7 000 PLN (9 zł/m2)

12
1
800 m2
-
15890166 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27873794 15890166 Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o powierzchni 593 m2 na 9 piętrze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ---------------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

45 182 PLN (76 zł/m2)

11
-
593 m2
2001
15882985 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673450 15882985 Na wynajem lokal biurowy zlokalizowany w centrum miasta, tuż przy przystankach komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) świetnie skomunikowany z całym miastem. Klatka schodowa czysta, zadbana, sukcesywnie odświeżana przez Właściciela. Lokal znajduj...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

804 PLN (69 zł/m2)

11
-
11.6 m2
1990
15848839 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26949053 15848839 Na wynajem lokal biurowy zlokalizowany w centrum miasta, tuż przy przystankach komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) świetnie skomunikowany z całym miastem. Klatka schodowa czysta, zadbana, sukcesywnie odświeżana przez Właściciela. Lokal znajduj...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 350 PLN (69 zł/m2)

11
-
19.5 m2
1990
15646473 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23222488 15646473 Kołobrzeg centrum ul. Łopuskiego do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 17 m2 położony poniżej poziomu chodnikaLokal nadaje się na biuro, ubezpieczenia, mały sklep i składa się z :- 1 pomieszczenia - toaletaLokal z wejściem z chodnika ( kilka schodków po...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 600 PLN (94 zł/m2)

1
-
17 m2
-