• Nieruchomości komercyjne
 

Lokale komercyjne apartamenty letniskowe na wynajem

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert dla podanego rodzaju apartament-letniskowy, podanej lokalizacji:

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne

15889867 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27862743 15889867 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.87,27 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizj...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 672 PLN (65 zł/m2)

1
-
87 m2
1998
15889873 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27862712 15889873 LOKALE handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48.W obiekcie od wielu lat działa Biedronka i Rossmann. Zostały jeszcze wolne lokale z dużymi witrynami na parterze o powierz...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

60 000 PLN (100 zł/m2)

1
-
600 m2
2022
15889743 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27860868 15889743 Lokal usługowy do wynajęcia na prestiżowej części Wrocławia.Opiekun oferty:Dominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602 101 602Numer licencji: 30058*lokal dostępny od zaraz*LOKALIZACJA:Lokal położony na kameralnym, nowoczesnym osiedlu w Wrocław, w otoczeniu es...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

24 500 PLN (84 zł/m2)

7
-
292 m2
-
15889646 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27856580 15889646 Lokal handlowo-usługowy 133 m² parking ciąg pieszy duże osiedle 49,00 netto PLNm2Do wynajęcia atrakcyjny ustawny lokal handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 133m²Oferta idealna pod działalność handlową, usługową, kawiarnię, lodziarnię, showro...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

7 995 PLN (60 zł/m2)

3
1
133 m2
1970
15873998 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27517891 15873998 PRESTIŻOWY LOKAL 108 m² ul. Sokołowska Centrum Siedlec Duża WitrynaSzukasz miejsca, które stanie się wizytówką Twojej firmy? Oferujemy na wynajem przestronny lokal usługowo-handlowy w jednej z najlepszych lokalizacji w Siedlcach na samym początku...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

4 700 PLN (47 zł/m2)

11
2
100 m2
2009
15889089 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27844659 15889089 Lokal handlowo-usługowy 47 m² Pasaż handlowy Warszawa, ul. Bora-Komorowskiego 21Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 47,03m² (2,70 m wysokości). Powierzchnia całkowita lokalu to 72 m². Zlokalizowany w wewnętrzny...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (81 zł/m2)

1
-
47 m2
2007
15887558 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27785468 15887558 CENA NAJMU PODLEGA NEGOCJACJI!KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną halę magazynową o powierzchni 1760 m², zlokalizowaną w atrakcyjnej części Poznania. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla firm poszukujących przestr...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

46 000 PLN (26 zł/m2)

2
-
1760 m2
1995
15859588 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura, usługi, centrum, niska cena 27170747 15859588 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia lokale w Centrum Białegostoku, kamienica usługowa.POWIERZCHNIE DO WYNAJĘCIA:-11...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

5 100 PLN (30 zł/m2)

2
-
170 m2
-
15866346 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27318601 15866346 Na wynajem funkcjonalny kontener biurowy o powierzchni 47,5 m², zlokalizowany w Parku Magazynowym Poznań -Wilda przy ul. Droga Dębińska 29. Lokalizacja: Świetnie skomunikowana część miasta szybki dojazd...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 875 PLN (40 zł/m2)

1
1
47 m2
2016
15861351 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27204212 15861351 Do wynajęcia funkcjonalne lokale o przeznaczeniu biurowym, warsztatowym lub magazynowym, zlokalizowane w Mosinie przy ul. Śremskiej. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonym terenie o charakterze przemysłowo-magazynowo-biurowym, z dogodnym d...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

2 900 PLN (25 zł/m2)

5
1
117 m2
1990
15823025 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26641670 15823025 Zapraszamy do wynajmu przestronnego, dwupoziomowego lokalu o powierzchni 350 m², usytuowanego w ścisłym centrum miasta, zaledwie 80 m od płyty Starego Rynku, na skrzyżowaniu ul. Wielkiej, Szewskiej i Ślusarskiej. Opis lok...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

24 900 PLN (71 zł/m2)

5
4
350 m2
1900
15823027 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26641663 15823027 Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 112,75 m², usytuowany na parterze w pasażu handlowo-usługowym z wygodnym parkingiem dla klientów. Nieruchomość znajduje się przy ul. Bukowskiej w Sierosławiu, bezpośrednio przy drodze wojewódzkie...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

6 100 PLN (54 zł/m2)

2
1
112 m2
2025