• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Wrocław Krzyki

Znalezionych ofert: 114

14765489 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 182580 14765489 Przedstawiamy atrakcyjną ofertę najmu nowoczesnego obiektu magazynowo-produkcyjnego z pełnym zapleczem biurowo-socjalnym, o łącznej powierzchni 816 m.  W skład nieruchomości wchodzi przestronna część magazynowo-produkcyjna o powierzchni 658 m, z wyso...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

25 000 PLN (31 zł/m2)

11
-
816 m2
-
15345349 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 16383227 15345349 Polecam do wynajęcia magazyn o powierzchni 350 m2 w tym jeden pokój biurowy+ WC. Posadzka przemysłowa niepylna, wysokość 3,8-4 m, brama, siła -40KW. Przeznaczenie obiektu: -magazyn -hurtownia -lekka produkcja -usługi Obiekt strzeżony i zamknięty ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

10 750 PLN (31 zł/m2)

11
-
350 m2
-
15876557 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27539176 15876557 Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowa w standardzie A z powierzchnią  biurową. Hala 481 m powierzchnia socjalno- biurowa 152 m,, Oferowana powierzchnia znajduje się zaledwie kilka minut od autostrady A4, co zapewnia szybki i wygodny dostęp do główn...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

23 764 PLN (38 zł/m2)

11
-
633 m2
-
15818336 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26639086 15818336 Oferujemy na wynajem przestronną halę magazynową z suwnicą o udźwigu 8 ton, z wysokością podnoszenia około 5 metrów, idealną do różnorodnych zastosowań przemysłowych i logistycznych. Powierzchnia hali wynosi aż 1320 m, do tego dochodzi komfortowe b...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

39 900 PLN (28 zł/m2)

11
-
1403 m2
-
15846009 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal usługowo-handlowy/Witryna/Parter/ nowy bud 26873405 15846009 Lokal użytkowy na wynajem - Wrocław, ul. Krakowska 39Świetna lokalizacja blisko centrum - idealny na Twój biznesDo wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 67 m², położony na parterze nowoczesnego apartamentowca (rok budowy 2022) przy ul. Krakowskiej 3...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 960 PLN (59 zł/m2)

11
-
67 m2
2022
15774578 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 25651952 15774578 Polecam do wynajęcia halę magazynowo-produkcyjno-usługową. Obiekt idealny pod działalność serwisową z częścią ekspozycyjną. Przy głównym ciągu komunikacyjnym. Hala około 300 m kw, zaplecze socjalno-biurowe ok.100 m (80 m biur ok. 30 m część soc...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

21 000 PLN (53 zł/m2)

11
-
400 m2
-
15858314 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27146248 15858314 Polecamy do wynajęcia klimatyzowany moduł biurowy o pow. 241 mkw w komfortowym biurowcu zlokalizowany w doskonałej lokalizacji - Centrum Wrocławia okolice pl. Powstańców Śl. Moduł znajduje się na IV p. składa się z 7 pokoi, 2 łazienek, kuchni, taras...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

11 809 PLN (49 zł/m2)

8
-
241 m2
-
15723270 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24632081 15723270 WYPOSAŻONY i UMEBLOWANY GOTOWY LOKAL KOSMETYCZNYPrezentujemy Państwu parterowy lokal z witryną o pow. 21 mkw znajdujący się w ciągu handlowo-usługowym przy ul. Traugutta.Lokal jest po kapitalnym remoncie w pełni umeblowany i wyposażony, gotowy do pr...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 000 PLN (238 zł/m2)

2
-
21 m2
-
15794605 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26076103 15794605 Parterowy lokal z witrynami o pow. 75 mkw znajdujący się w okolicach ul. Wałbrzyskiej Wrocław- Krzyki Południe (Klecina).Wejście z ulicy z 2 miejscami parkingowymi przed lokalem oraz rozkład pomieszczeń pozwala na dowolną nieuciążliwą działalność han...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (47 zł/m2)

4
-
75 m2
-
14767279 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 183175 14767279 Polecamy do wynajęcia NOWY moduł biurowy o pow. 434 mkw w komfortowym biurowcu znajdujący się w doskonałej lokalizacji - Centrum Wrocławia okolice pl. Powstańców Śl. Moduł jest na IV p. składa się z pomieszczeń biurowych, 2 łazienek oraz kuchni. Za...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

25 606 PLN (59 zł/m2)

11
-
434 m2
-
15866042 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27308442 15866042 Wynajem - hala magazynowo- produkcyjna zlokalizowana w prestiżowej dzielnicy Krzyki - Tarnogaj we Wrocławiu. ; Powierzchnia obiektu wynosi 1080 m, wyposażona w szeroką bramę o wymiarach 4 x 3,5 m, wysokość hali w najniższym miejscu to 4,2 m. ; Na...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

16 500 PLN (15 zł/m2)

11
-
1080 m2
-
15864123 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal przy linii tramwajowej z dużą witryną 27264794 15864123 Do wynajęcia lokal na parterze z dużąwitryną od głównej ulicy na Tarnogaju (Wrocław - Krzyki).Na terenie osiedla znajduje się ok 2500 mieszkań, liczba ta stanowi gwarant, że lokalizacja jest dobra pod każdą działalność.Nieruchomość znajduje się przy ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 517 PLN (90 zł/m2)

3
-
61 m2
2015