• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne

Znalezionych ofert: 14 344

15859189 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27165180 15859189 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563(ENGLISH VERSION BELOW)***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***Pierwsze i trzecie zdjęcie stanowią wizualizacje. Właściciel może dodatkowo doposaży...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 750 PLN (64 zł/m2)

2
-
43 m2
1930
15711479 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24402757 15711479 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563(ENGLISH VERSION BELOW)Polecam do wynajęcia lokal użytkowy w stanie deweloperskim o powierzchni 95m2 oraz dwoma miejscami parkingowymi w samy...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

12 000 PLN (126 zł/m2)

1
-
95 m2
2024
15365141 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 16898152 15365141 Jednopokojowy lokal na parterze budynku mieszkalnego z przeznaczeniem użytkowym. Duży pokój, kuchnia, łazienka i przedpokój. Bez mebli i wyposażenia. Wszystkie media miejskie. Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (66 zł/m2)

11
-
38 m2
1955
15868079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27364332 15868079 Na sprzedaż pawilon handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 457,7 m2, zlokalizowany na działce o powierzchni 0,2674 ha w centralnej części m. Ostrów Wielkopolski. Obiekt parterowy, wybudowany w technologii murowanej, ocieplony, z dachem płaski...

Ostrów Wielkopolski (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

2 500 000 PLN (5 470 zł/m2)

4
1
457 m2
1999
15844037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26820081 15844037 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna 800 m2 centrum Raszkowa 2 opcje zakupu 1 950 000 zł 2 400 000 zł. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość komercyjna położona w samym sercu Raszkowa, w powiecie ostrowskim, w południowej Wielkopolsc...

Raszków (Rynek) (Wielkopolskie, gm. Raszków)

1 950 000 PLN (2 438 zł/m2)

12
1
800 m2
-
15844036 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26820078 15844036 Do wynajęcia restauracja z 32-letnią tradycją gotowy, prosperujący biznes Raszków - okolice Ostrowa Wielkopolskiego. Do wynajęcia dobrze prosperująca restauracja z ugruntowaną i rozpoznawalną marką, położona w samym sercu malowniczego Raszkowa...

Raszków (Rynek) (Wielkopolskie, gm. Raszków)

7 000 PLN (9 zł/m2)

12
1
800 m2
-
15842547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26806439 15842547 Na sprzedaż wyjątkowa restauracja z 32-letnią tradycją gotowy, dochodowy biznes Raszków - okolice Ostrowa Wielkopolskiego. Na sprzedaż dobrze prosperująca restauracja z ugruntowaną i rozpoznawalną marką, położona w samym sercu malowniczego Ras...

Raszków (Rynek) (Wielkopolskie, gm. Raszków)

2 400 000 PLN (3 000 zł/m2)

12
1
800 m2
-
15891132 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27889501 15891132 Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia magazynowo-produkcyjna, idealna pod działalność związaną z produkcją mebli, stolarnię, warsztat, magazynowanie towarów oraz wiele innych rodzajów działalności gospodarczej. Obiekt daje sz...

Lublin (Wrotków) (Lubelskie, gm. Lublin)

3 598 PLN (31 zł/m2)

11
-
116 m2
-
15870840 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27441056 15870840 Do wynajęcia (z opcją późniejszej sprzedaży) nieruchomości zabudowana budynkiem produkcyjno-magazynowym z częścią biurową, pod działalność, Ostrów Wielkopolski. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnych pomieszczeń produkcyjno...

Wysocko Małe (Wielkopolskie, gm. Przygodzice)

19 000 PLN (16 zł/m2)

11
1
1200 m2
-
15854200 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27071719 15854200 Lokal usługowy w centrum parter 24,40 m2 Ostrów Wielkopolski. Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 24,40 m2, położony na parterze budynku w centrum Ostrowa Wielkopolskiego przy ul. Kościuszki. Bardzo dobra lokalizacja - duży ruc...

1 000 PLN (42 zł/m2)

2
1
24 m2
-
15845476 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26861576 15845476 Lokal medyczny na wynajem Dębniki, ul. MadalińskiegoOferujemy nowoczesny lokal medyczny na wynajem, zlokalizowany w prestiżowej części Dębniki, w otoczeniu ekskluzywnych apartamentów przy ul. Madalińskiego. To idealna przestrzeń dla lekarzy, terapeut...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 900 PLN (104 zł/m2)

11
-
57 m2
2021
15865291 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27292184 15865291 Placówka medyczna do wynajęcia - pełna swoboda aranżacji pod Twoją specjalizacjęPrezentowane zdjęcia przedstawiają przykładową aranżację wnętrz i możliwości adaptacyjne przestrzeni.Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną nieruchomość medyczną o powierzch...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 999 PLN (41 zł/m2)

11
-
220 m2
-