• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 103

15839060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26737443 15839060 PRZETARG - SPRZEDAŻ DZIERŻAWA STACJI PALIW W GORZKOWIE, GM. BOCHNIA ORLEN Paliwa Sp. z o.o. ogłasza pisemny przetarg nieograniczony na sprzedażdzierżawę nieruchomości gruntowej zabudowanej stacją paliw, położonej w miejsc...

Bochnia (Małopolskie, gm. Bochnia)

4 170 000 PLN (277 zł/m2)

11
-
15030 m2
-
15845748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 26866822 15845748 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza II przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa własności garażu nr 1 o pow. użytk. 15,81 m2 położonego w Wodzisławiu Śląskim...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

28 000 PLN (1 867 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15845747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 26866821 15845747 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa własności garażu nr 1 o pow. użytk. 15,81 m2 położonego w Wodzisławiu Śląskim (p...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

28 000 PLN (1 867 zł/m2)

11
-
15 m2
-
14324974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 2635646 14324974 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza I przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa własności garażu nr 3 o pow. użytk. 15,81 m2 położonego w Wodzisławiu Śląskim ...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

28 000 PLN (1 867 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15717128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24525524 15717128 IGK.6840.1.2025 Ruciane-Nida, 24.02.2026 r. Ogłoszenie VI publicznego przetargu ustnego nieograniczonego Na podstawie art. 28 ust. 1, art. 37 ust. 1 i art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 19...

Ruciane-Nida (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ruciane-Nida)

400 000 PLN (7 843 zł/m2)

11
-
51 m2
-
15714477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24462921 15714477 Samodzielny lokal użytkowy nr 2 o powierzchni 135,58 m2 zlokalizowany w przyziemiu w budynku położonym w Bytomiu przy ul. Strzelców Bytomskich 128 wraz z udziałem wynoszącym 0,1029 w częściach wspólnych budynku oraz takim...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

240 000 PLN (1 778 zł/m2)

10
-
135 m2
-
15715662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 24497879 15715662 garaż (samodzielny lokal niemieszkalny) o powierzchni 18,59 m2 zlokalizowany w Zabrzu przy ul. Lelewela 1 wraz z udziałem wynoszącym 0,0606 w prawie własności działki gruntu oznaczonej numerem geodezyjnym 49556 o powierzchni 2 506 m2. ...

Zabrze (Biskupice) (Śląskie, gm. Zabrze)

45 000 PLN (2 500 zł/m2)

11
-
18 m2
-
15381391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 17274483 15381391 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa własności garażu nr 6 o pow. użytk. 15,81 m2 położonego w Wodzisławiu Śląskim (p...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

28 000 PLN (1 867 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15897932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28012470 15897932 Odstępne - lokal pod działalność beauty wellness - 72 mkw; Lublin, ul. Fabryczna . Do odstąpienia lokal usługowy idealny pod działalność z branży beauty: stylizacja paznokci,masaż, brwi; rzęsy, kosmetyka lub usługi wellness. Lokal jest estetycznie...

Lublin (Za cukrownią) (Lubelskie, gm. Lublin)

10 000 PLN (139 zł/m2)

3
-
72 m2
2007
15862472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 27228199 15862472 Nowoczesny budynek hotelarsko-mieszkalny (APARTHOTEL) – Chłapowo k. Władysławowa, 500 m od morza!Na sprzedaż wyjątkowy obiekt hotelarsko-mieszkalny (APARTHOTEL) w stanie deweloperskim, położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji nad pols...

Chłapowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

4 300 000 PLN (6 565 zł/m2)

12
-
655 m2
2025
15897912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28012424 15897912 Na sprzedaż nieruchomość mieszkalno-usługowa z budyniem gospodarczym, oraz budynkiem warsztatowym, a także magazynowym. Nieruchomość położona w lesie z bardzo dużym potencjałem. Wspaniały klimat w środku miasta. Do jeziora Rudnickiego 500 m (3 pla...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

1 800 000 PLN (2 647 zł/m2)

11
-
680 m2
-
15897898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28012421 15897898 Na sprzedaż oferujemy Państwu działkę zabudowaną (budynek gospodarczy i stodoła) w miejscowości Lubiewo Borach Tucholskich o powierzchni 3511 m 2 Na terenie działki znajduje się stodoła o powierzchni ok. 500 m 2 , w stanie dobrym, w 2009 roku ...

Minikowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Lubiewo)

175 550 PLN (50 zł/m2)

11
-
3511 m2
-