• Nieruchomości komercyjne
 

Lokale komercyjne sklepy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 121

15889959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27865548 15889959 Na sprzedaż, Obiekt Handlowo - Usługowy ALEX, Słupsk, Centrum, ul. Tuwima, 6.900.000,-PLN Link do filmu: https:youtu.bex1F5wN7uFyg Na sprzedaż obiekt handlowo-usługowy ALEX dwukondygnacyjny znajdujący się w kompleksie dwóch galerii o łącznej...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

6 900 000 PLN (4 028 zł/m2)

12
1
1713 m2
-
15791155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 25984946 15791155 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w samym sercu kołobrzeskiej Starówki!Jest to zlokalizowany w samym centrum miasta przy ratuszu i katedrze lokal handlowy o powierzchni 44,30 m2 usytuowany w podpiwniczeniu budynku pod arkadami z wejściem po schodach...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

310 000 PLN (7 045 zł/m2)

1
1
44 m2
1992
15791154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 25984947 15791154 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w samym sercu kołobrzeskiej Starówki!Jest to zlokalizowany w samym centrum miasta przy ratuszu i katedrze lokal handlowy o powierzchni 47,54 m2 usytuowany na parterze budynku pod arkadami z wejściem po schodach od s...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

620 000 PLN (13 191 zł/m2)

1
1
47 m2
1992
15848599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26944943 15848599 TYLKO U NAS - gotowy biznes, który zaczyna zarabiać dla Ciebie od pierwszego dnia! Kameralny salon fryzjerski na osiedlu Piasta usytuowany na I piętrze w handlowcu MIESZKO w Białymstoku czeka, aż przejmiesz klucze i zaczniesz działa...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

138 000 PLN (6 900 zł/m2)

11
-
20 m2
1993
14728899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 31855 14728899 Głogów, Stare Miasto, lokal, 140 m2, sprzedam, 649 000 zł. Na sprzedaż dwupoziomowy lokal usługowy położony przy jednej z głównych ulic Starego Miasta w Głogowie. Dwie sale sprzedażowe, zaplecze socjalne, magazyn i toaleta. Podłogi wyłożone tera...

Głogów (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Głogów)

649 000 PLN (4 636 zł/m2)

2
1
140 m2
-
15815378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26610104 15815378 Przedmiotem sprzedaży jest dochodowa nieruchomość komercyjno-mieszkalna, idealna dla inwestora poszukującego stabilnego źródła przychodu. Budynek obejmuje 4 w pełni wynajęte lokale usługowe oraz 2 mieszkania, z czego jedno jest wynajęte, a drugie dos...

Chorzele (Mazowieckie, gm. Chorzele)

1 100 000 PLN (3 943 zł/m2)

3
3
279 m2
2018
15853974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27065354 15853974 Bronowicka 42 Kraków - lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji na sprzedaż. Lokal o powierzchni ok. 54 m2 do własnej aranżacji, położony na parterze nowoczesnego apatamentowca. Obok sklep Żabka, poczta, przystanki tramwajowe. Wejście bezpośrednio z r...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 000 PLN (12 944 zł/m2)

11
-
54 m2
2008
15744983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 25049055 15744983 Na sprzedaż oferujemy nieruchomość komercyjną wynajętą renomowanej sieci handlowej, co zapewnia pewność i regularność przychodów. Dzięki długoterminowej umowie najmu inwestor może liczyć na przewidywalny przepływ finansowy. Pewny najemca o ugruntowan...

Chodkowo (Mazowieckie, gm. Bodzanów)

2 490 000 PLN (3 120 zł/m2)

1
-
798 m2
2015
15889674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27858459 15889674 Dwupoziomowy lokal biurowo-usługowo-handlowy na Powiślu.Najważniejsze atuty:- 319 m² na 2 kondygnacjach: parter 208mkw i piętro 111mkw- przeszklenia i wysokie sufity, wentylacja mechaniczna i klimatyzacja, czujniki dymy, granitowe wykończeni...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 000 PLN (12 226 zł/m2)

12
-
319 m2
2001
15867726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27350414 15867726 Lokal usługowy w centrum miasta BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży lokal usługowy o łącznej powierzchni 100 m.kw usytuowany w centrum Pabianic. Lokal składa się z sali głównej, łazienki i wydzielonego małego zaplecza na ...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

310 000 PLN (3 100 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15846126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26876103 15846126 Lokal usługowy na sprzedaż – Galeria Ursynów, al. KEN 36, WarszawaNa sprzedaż lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w Galerii Ursynów przy al. Komisji Edukacji Narodowej – w sercu warszawskiego Ursynowa, w bezpośrednim sąsiedztwi...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 750 000 PLN (7 919 zł/m2)

3
-
221 m2
2002
15893305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27906812 15893305 Wybudowany w 2020 roku obiekt o powierzchni 150 m2 na działce o wielkości 1800 m2 znajdujący się przy trasie Stryków-Brzeziny w miejscowości Niesułków-Kolonia.Duża sala sprzedaży, zaplecze socjalne, toaleta i kilka mniejszych pomieszczeń gospodarczyc...

Niesułków-Kolonia (Łódzkie, gm. Stryków)

698 000 PLN (4 653 zł/m2)

1
-
150 m2
2020