• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 173

15640505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 23066702 15640505 Przedstawiamy ofertę WYNAJĘTEGO lokalu usługowego zlokalizowane w ścisłym centrum miasta przy jednej z najważniejszych ulic w mieście i przy jednym z największych skrzyżowań. Duży ruch pieszy, generowany przez okoliczne sklepy, restauracje, przejście...

Szczecin (Centrum), Aleja Wojska Polskiego

1 600 000 PLN (12 003 zł/m2)

1
-
133.3 m2
1930
15014552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 6867580 15014552 Do sprzedaży lokal usługowy który znajduje się na parterze apartamentowca w Szczecinie. Lokal posiada duża podzieloną salę w stanie deweloperskim więc można ją dowolnie zaaranżować pod konkretną działalność. Nieruchomość wysoka na ok. 3,3m, ogrzewan...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

626 000 PLN (8 554 zł/m2)

3
-
73.18 m2
2020
14233420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 110418 14233420 Kompleks obiektów o powierzchni 852 m2 położony na działce o powierzchni 1600 m2 w gminie Kołbaskowo. W skład kompleksu wchodzą: jednopiętrowy budynek usługowo - magazynowo - biurowy o powierzchni 462 m2; budynek warsztatowy o powierzchni 107 m2 z dw...

Kołbaskowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

5 000 000 PLN (5 869 zł/m2)

1
-
852 m2
2000
15753018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25182985 15753018 Na sprzedaż lokal użytkowy, położony na 4. piętrze budynku biurowego w Centrum miasta, nieopodal Bramy Portowej.Powierzchnia lokalu to ponad 112m2 i składają się na nią duża przestrzeń open space, 2 gabinety, zaplecze socjalne. Istnieje możliwość dos...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

790 000 PLN (7 035 zł/m2)

4
-
112.3 m2
2010
13931109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 2240183 13931109 Na sprzedaż nieruchomość położona w bliskiej odległości od Stargardu. Obiekty magazynowo-produkcyjne o łącznej powierzchni ok. 1700m2, oraz 300m2 biur. Działka 6000m2. Obiekty obecnie są wynajmowane z bardzo dobrą stopą zwrotu. Uzbrojenie-energia ele...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

3 650 000 PLN (1 825 zł/m2)

1
-
2000 m2
-
15720324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24588687 15720324 Przedstawiamy Państwu na sprzedaż funkcjonalny budynek handlowo-usługowy o powierzchni około 80 m², zlokalizowany w miejscowości Budno. Idealna propozycja dla osób szukających miejsca na własną działalność gospodarczą w spokojnej, dobrze skomunikowan...

Budno (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

240 000 PLN (3 000 zł/m2)

2
-
80 m2
-
15601295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22213721 15601295 Ofertą jest sprzedaż budynku byłego biurowca w miejscowości Reńsko 10 km od Stargardu.Budynek o powierzchni użytkowej 291,72m2 jest usytuowany na częściowo ogrodzonej działce o powierzchni 1700m2.W budynku znajdują się cztery wydzielone mieszkania o...

Reńsko (Zachodniopomorskie, gm. Warnice)

600 000 PLN (2 057 zł/m2)

12
-
291.72 m2
-
15601298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22213720 15601298 Na sprzedaż budynek gospodarczy o powierzchni 1980 m² wraz z dużą działką o powierzchni 6113 m² 10 km od Stargardu i ok. 40 km od Szczecina. Opis nieruchomości: budynek w dobrym stanie technicznym, w pełni zadaszony, z pomieszczeniami socjalnymi, ...

Kurcewo (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

800 000 PLN (404 zł/m2)

1
-
1980 m2
1930
15745351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25056073 15745351 Na sprzedaż kompletna hala magazynowa o powierzchni 1260 m² (wymiary: 70 m x 18 m, wysokość: 6 m). Idealna pod magazynowanie zboża, maszyn, materiałów budowlanych lub inne przeznaczenie – zależnie od potrzeb.Hala w chwili obecnej jest zdemontowana – ...

Choszczno, Drawieńska

380 000 PLN (302 zł/m2)

1
-
1260 m2
2016
15785438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25879490 15785438 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 12 996 m², zabudowana budynkiem gospodarczym o powierzchni zabudowy 1951 m2, ostatnio użytkowanym jako chlewnia. Działka w pełni uzbrojona – przyłącza: energetyczne, wodociągowe, kanalizacyjne oraz gazo...

Strzyżno (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 575 000 PLN (807 zł/m2)

1
-
1951 m2
1968
15601301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22213722 15601301 W ofercie sprzedaż budynku po pawilonie sklepowym w miejscowości Reńsko 10km od Stargardu.Reńsko jest niewielką, wręcz senną miejscowością leżącą 3km od miejscowości Obryta, na trasie Stargard Pyrzyce.Budynek parterowy o powierzchni 193,5m2 został po...

Reńsko (Zachodniopomorskie, gm. Warnice)

310 000 PLN (1 602 zł/m2)

1
-
193.5 m2
1960
15627431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22783733 15627431 Ofertę sprzedaży stanowi nowoczesny obiekt o wielu możliwościach przeznaczenia.Obiekt położony na działce o powierzchni 997 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - przy drodze głównej w Kobylance w odległości niecałego kilometra od zjazdu z S10. W blis...

Kobylanka (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

4 240 000 PLN (14 375 zł/m2)

4
-
294.96 m2
2019