• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 164

15204747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 12551312 15204747 Na sprzedaż nieruchomość w centrum Osielska Wjazd i wyjazd z dwóch ulic- ruch lewo i prawoskrętny Na sprzedaż kompleks nieruchomości w ścisłym centrum Osielska znajdujący się...

Myślęcinek (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

1 700 000 PLN (4 348 zł/m2)

11
-
391 m2
-
15022571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 7145830 15022571 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży hali produkcyjno-usługowo-magazynowej wraz z domem  jednorodzinnym znajdującym się w Brzeźnie, w gminie Krzymów. Cała nieruchomość usługowa jest o powierzchni 850 m2, w tym hala o powierzchni ok. 200 m...

Brzeźno (Wielkopolskie, gm. Krzymów)

3 200 000 PLN (3 765 zł/m2)

11
-
850 m2
1991
14802948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 199698 14802948 Na sprzedaż lokal w centrum miasta, 163m2 na ostatnim IV piętrze. Lokal od słonecznej południowo-zachodniej strony z widokiem na panoramę miasta. Budynek o solidnej konstrukcji, po remoncie, ocieplony. Posiada windę transportową. Dach po gruntowny...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

489 000 PLN (3 000 zł/m2)

11
-
163 m2
-
15825262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 26621412 15825262 Chrzanów, ul. Kolonia Fabryczna - do sprzedania garaż (z możliwym najemcą) Oferujemy garaż o powierzchni 26 m2 wraz z działką (pow. 43 m2) położoną na terenie objętym MPZP (oznaczony jako 3KDW - tereny dróg wewnętrznych). ...

Chrzanów (Małopolskie, gm. Chrzanów)

83 000 PLN (3 192 zł/m2)

11
-
26 m2
1975
15640560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23067327 15640560 Na sprzedaż wielofunkcyjny obiekt przemysłowo-usługowy zlokalizowany w Jaworze, obecnie pełniący rolę restauracji oraz sali bankietowej. Działka 8000 m2.Nieruchomość posiada bogatą historię wcześniej funkcjonowała jako zakład przemysłowy z dwiema hal...

Jawor (Dolnośląskie, gm. Jawor)

3 999 999 PLN (2 882 zł/m2)

11
-
1388 m2
1995
15701541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24219128 15701541 NA SPRZEDAŻ Obiekt hotelowo-konferencyjny inwestycyjny Głuchołazy Pokrzywna woj. opolskie Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny, w pełni funkcjonujący obiekt hotelowo-konferencyjny położony w miejscowości Pokrzywna (Głuchołazy), w bezpośrednim sąs...

Pokrzywna (Opolskie, gm. Głuchołazy)

3 950 000 PLN (3 292 zł/m2)

12
-
1200 m2
2012
14705493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 167231 14705493 NA SPRZEDAŻ BUDYNEK WOLNOSTOJACY BYDGOSZCZ MIEDZYŃ Na sprzedaż budynek nadający się na każdego rodzaju działalność o pow. 340 m2, działka 679 m2. Parter: dwie łazienki (4 toalety, kabina prysznicowa), 7 pomieszczeń. pow. parteru 170...

Bydgoszcz (Miedzyń) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

940 000 PLN (2 765 zł/m2)

11
-
340 m2
1997
15818229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26621543 15818229 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 81m 2 , usytuowany w kamienicy w Jaworzynie Śląskiej. TYLKO U NAS !!! ŚWIETNIE PROSPERUJĄCY SKLEP WIELOBRANŻOWY!!! Lokal ten od wielu lat działający w każd...

Jaworzyna Śląska (Dolnośląskie, gm. Jaworzyna Śląska)

169 900 PLN (2 098 zł/m2)

11
-
81 m2
-
15678193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nadmorski dom z pokojami dla turystów 23809331 15678193 Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem — Twój partner w biznesieTylko sprawdzone ofertyMarzysz o spokojnym miejscu nad morzem ? Koniecznie zobacz ten dom !Na sprzedaż wolnostojący dom nad morzem koło Karwi - w Karwieńskich Błotach, około 2 km od piękne...

Karwia (Pomorskie, gm. Władysławowo)

1 400 000 PLN (2 979 zł/m2)

12
-
470 m2
-
15748095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25105545 15748095 2 niezależne miejsca postojowe w garażu podziemnym – ul. Legnicka 57Dlaczego warto?- stała temperatura przez cały rok (ok. 15–20°C) – korzystna dla kondycji auta, szczególnie zimą i latem- brak konieczności odśnieżania zimą i ochrona przed przegrzewa...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

66 000 PLN (1 953 zł/m2)

1
-
33.79 m2
2016
15813971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26619369 15813971 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 80m 2 , usytuowany na działce 415m 2 w Świebodzicach w dzielnicy Ciernie. TYLKO U NAS !!! Jedyny w okolicy, prężnie działający lokal wielobranżowy, to fan...

Świebodzice (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

410 000 PLN (5 000 zł/m2)

11
-
82 m2
-
15763349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25423055 15763349 Sprzedam lub Wynajmę lokal niemieszkalny o łącznej powierzchni 50,44 m2 składający się z sali sprzedażowej, zaplecza i wc.Lokal usytuowany jest na parterze kamienicy na rynku Starego Miasta Tczewa - ul. Hallera.Lokal o przeznaczeniu handlowo- usługow...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

320 000 PLN (6 400 zł/m2)

11
-
50 m2
-