• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 193

15882064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27656131 15882064 Wyjątkowy obiekt komercyjny o pow. 1500 m² z widokiem na Narew w Serocku pod Warszawą.Prezentujemy unikatową okazję inwestycyjną w sercu turystycznego Serocka. Ten trzypiętrowy budynek o ogromnym potencjale biznesowym to gotowy model dochodowego prz...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

2 490 000 PLN (1 923 zł/m2)

12
1
1295 m2
2003
15882727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673207 15882727 Przez lata mieściła się tu apteka – miejsce kojarzone z zaufaniem, spokojem i profesjonalizmem. Dziś ta przestrzeń w odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Pyrzyc czeka na nowy pomysł.Dlaczego to miejsce jest wyjątkowe?Lokalizacja, której nie trze...

Pyrzyce (Zachodniopomorskie, gm. Pyrzyce)

999 999 PLN (4 011 zł/m2)

1
-
249.3 m2
2008
15426941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18318196 15426941 Obiekt, który czeka na rewitalizację. Pilnie poszukiwany przedsiębiorca, który uczyni z tej budowli perełkę architektoniczną. Nieruchomość nad jeziorem Żnińskim Małym służyła kiedyś jako młyn. Zbudowany został z czerwonej cegły obecnie wymaga kapital...

Żnin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Żnin)

2 200 000 PLN (1 692 zł/m2)

11
-
1300 m2
-
15885492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży lokal inwestycyjny 17 m2- I piętro-W-wa-Mokotów-ul. Batorego 27733171 15885492 Lokal inwestycyjny o powierzchni 17,33 m2 położony jest na I piętrze w I-piętrowym budynku wzniesionym w konstrukcji szkieletowej (cegła + drewno) w 1970 r przy ul. Batorego 18 na bliskim Górnym Mokotowie. Blisko stąd do przystanków tramwajowych i au...

Warszawa (Mokotów), ul. Stefana Batorego 18

325 000 PLN (18 754 zł/m2)

1
-
17.33 m2
-
15725234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 24671941 15725234 ! UWAGA ! NOWA CENA !OKAZJA INWESTYCYJNA: Obiekt Produkcyjno-Magazynowy w Stargardzkim Parku PrzemysłowymPrezentujemy na sprzedaż funkcjonalną nieruchomość komercyjną o profilu produkcyjno-magazynowym, zlokalizowaną w strategicznej, północnej części ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 699 990 PLN (1 201 zł/m2)

1
-
1415 m2
2020
15725242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 24671972 15725242 ! UWAGA ! NOWA CENA !OKAZJA INWESTYCYJNA: Obiekt Produkcyjno-Magazynowy w Stargardzkim Parku PrzemysłowymPrezentujemy na sprzedaż funkcjonalną nieruchomość komercyjną o profilu produkcyjno-magazynowym, zlokalizowaną w strategicznej, północnej części ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 699 990 PLN (1 201 zł/m2)

1
-
1415 m2
2020
15767480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25528465 15767480 NA SPRZEDAŻ: Kompleks Nieruchomości Komercyjnych w Mierzynie przy Drodze Krajowej nr 10 Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży prawa własności do kompleksu trzech nieruchomości gruntowych zabudowanych, stanowiących zorganizowaną całość gospod...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

4 850 000 PLN (1 012 zł/m2)

1
-
4792 m2
2003
15506978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20090399 15506978 Przedmiotem oferty jest bardzo dobrze prosperujący, całoroczny pensjonat z restauracją, usadowiony na działce o powierzchni 835 m2 w malowniczej miejscowości wypoczynkowej Pobierowo nad Bałtykiem w woj. zachodniopomorskim. Pobierowo pod względe...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

5 800 000 PLN (13 182 zł/m2)

12
-
440 m2
2012
15454614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18945839 15454614 Przedmiotem oferty jest bardzo dobrze prosperujący, całoroczny pensjonat z restauracją, usadowiony na działce o powierzchni 835 m2 w malowniczej miejscowości wypoczynkowej Pobierowo nad Bałtykiem w woj. zachodniopomorskim. Pobierowo pod względe...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

5 800 000 PLN (13 182 zł/m2)

12
-
440 m2
2012
15506936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20090323 15506936 Na sprzedaż OBIEKT INWESTYCYJNY o powierzchni użytkowej 1050 m2 usadowiony na działce 6948 m2, położony nad rzeką Myślą w otoczeniu przepięknych lasów i malowniczych terenów wsi Gudzisz, gmina Boleszkowice, woj. Zachodniopomorskie. Obiekt w trakcie...

Gudzisz (Zachodniopomorskie, gm. Boleszkowice)

5 000 000 PLN (4 762 zł/m2)

1
-
1050 m2
2024
15579143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21738306 15579143 Dom o powierzchni całkowitej 160 m2 przy ulicy Paderewskiego 80 który graniczy bezpośrednio z nowo powstałym marketem sieci Lidl w pobliżu marketu Biedronka i  nowego MC Donalda . 5 pokoi dom wymaga remontu . Bardzo dobra lokalizacja na różnego rodza...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

480 000 PLN (3 000 zł/m2)

11
-
160 m2
-
15709577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z tartakiem 24357482 15709577 Oferta sprzedaży nieruchomości komercyjnej - Rokitki, powiat tczewski, woj. pomorskie Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość komercyjna w miejscowości Rokitki, w powiecie tczewskim, województwie pomorskim. W skład oferty wchodzi kompleks budynków, w tym ...

Rokitki (Pomorskie, gm. Tczew)

2 595 000 PLN (3 310 zł/m2)

12
-
784 m2
2005