• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 171

15871473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27470317 15871473 Nowoczesna hala 330 m² wraz z biurowcem 200 m² z potencjałem idealna pod Twój biznes! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalną halę o powierzchni 330 m², która łączy przestrzeń magazynowo-produkcyjną z komfortową strefą biurową. Obiekt przeszedł kluczowe ...

Pyrzyce (Zachodniopomorskie, gm. Pyrzyce)

750 000 PLN (1 402 zł/m2)

11
-
535 m2
1993
15710312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gospodarstwo 24373202 15710312 Na sprzedaż w pełni wyposażona ferma, zlokalizowana w miejscowości Krzczonowice, w powiecie staszowskim (woj. świętokrzyskie). Nieruchomość usytuowana na działce o łącznej powierzchni około 8,25 ha.W skład oferty wchodzą:Budynki fermy drobiu powierz...

Krzczonowice (Świętokrzyskie, gm. Staszów)

3 790 000 PLN (49 zł/m2)

1
-
78000 m2
-
15882688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673102 15882688 Kameralne, 4 kondygnacyjne budynki oferujące nowoczesną architekturę staną się częścią komfortowego projektu mieszkaniowego otoczonego bogatą infrastrukturą. To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale. ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 109 500 PLN (14 044 zł/m2)

3
1
79 m2
2026
15882045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27655639 15882045 Serdecznie zapraszam do zakupu pięknego lokalu usługowego w dobrej lokalizacji Lutyni . Starannie przemyślana koncepcja architektoniczna sprawia, że to zarówno wspaniałe miejsce do zamieszkania, jak i doskonała przestrzeń do prowadzenia b...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

479 700 PLN (9 994 zł/m2)

2
1
48 m2
2026
15729955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24771469 15729955 Oferujemy do sprzedaży obiekt - kompleks hal produkcyjnych, pomieszczeń magazynowych, socjalnych i biurowych - zlokalizowany na terenie Grupy Azoty Zakładów Chemicznych POLICE Obiekt nadaje się na prowadzenie uciążliwej działalności gospodarczej 24 g...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

2 000 000 PLN (1 133 zł/m2)

1
-
1765 m2
-
12298090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 84014 12298090 Oferujemy do sprzedaży budynek Biurowy o łącznej powierzchni 560m2, składający się z dwóch kondygnacji parter i piętro, posadowiony na działce 1200 m2. Budynek jest po gruntownym remoncie i posiada wszystkie media. Nieruchomość znajduje się na tzw...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 000 PLN (4 462 zł/m2)

1
-
560.34 m2
1989
12297706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 84007 12297706 Młyn z 1908 roku z małą elektrownią wodną oraz oryginalnymi urządzeniami młynarskimi. Młyn zlokalizowany w malowniczej miejscowości gminnej w odległości 10 km od trasy 6 Szczecin – Gdańsk oraz ok. 15km od miejscowości Świdwin. Do miejscowości nadmors...

Świdwin (Zachodniopomorskie, gm. Świdwin)

850 000 PLN (1 545 zł/m2)

1
-
550 m2
1908
15516821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 20299367 15516821 Luksusowe biuro w centrum SzczecinaPrzedstawiamy niepowtarzalną przestrzeń biurową usytuowaną w sercu Szczecina, tuż obok pięknego parku, na pierwszym piętrze starannie odrestaurowanej kamienicy. Ta imponująca powierzchnia o wielkości 370 m² została ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 760 000 PLN (18 234 zł/m2)

1
-
370.73 m2
1890
15733925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24810394 15733925 Wyjątkowy pensjonat w Darłówku – doskonała inwestycja nad morzem!Przedstawiamy Państwu dochodowy, trzykondygnacyjny pensjonat zlokalizowany zaledwie 400 metrów od plaży w Darłówku.Ta nieruchomość to idealne miejsce na rozwijanie działalności turystyc...

Darłowo (Darłówko) (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

6 800 000 PLN (8 293 zł/m2)

1
-
820 m2
2014
15797250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26140068 15797250 OFERTA SPRZEDAŻY – LOKAL UŻYTKOWYSzczecin, ŚwierczewoPowierzchnia całkowita: 25,40 m² Rozkład pomieszczeń:Sala główna – 24,0 m² regularny prostokąt, wymiary: 4 m × 6 mZaplecze z WC – 1,40 m²Wysokość pomieszczeń: 2,75 mAtuty nieruchomości:...

Szczecin (Świerczewo), Stanisława Ignacego Witkiewicza

270 000 PLN (10 630 zł/m2)

1
-
25.4 m2
2001
14830764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 110806 14830764 Na sprzedaż teren w świetnej lokalizacji na Prawobrzeżu Szczecina na drodze wjazdowej od strony Poznania , Świnoujścia , Kołbaskowa (2km od autostrady Berlin – Szczecin – Świnoujście ). Całość terenu utwardzona i ogrodzona z pełnym uzbrojeni...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

13 000 000 PLN (879 zł/m2)

1
-
14788 m2
-
15466896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 19199598 15466896 Nowa hala o wymiarach 35 m x 15 m x 5 m, na działce o powierzchnia 8000 ha w sąsiedztwie węzła Pyrzyce i Kozielic.Fundament murowany, konstrukcja stalowa z płytami .W hali zamontowana jest suwnica. Hala może zostać przystosowana do działalności pro...

Kozielice (Zachodniopomorskie, gm. Kozielice)

2 000 000 PLN (3 810 zł/m2)

1
-
525 m2
2024