• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 169

15366050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 16916349 15366050 Lokal w samym centrum, w którym prowadzona jest aktualnie działalność gospodarcza - biurowa, z wygodnym wejściem bezpośrednio z ulicy oraz witryną, zlokalizowany przy ulicy Piłsudskiego, bardzo dobrze widoczny, o powierzchni ok. 80 m2, z pomieszczeni...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

740 000 PLN (9 328 zł/m2)

5
-
79.33 m2
1893
15827846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie+lokal usł. 359 m Iława ul. Dąbrowskiego 26612760 15827846 Wyjątkowy lokal mieszkalno-usługowy o łącznej powierzchni 359 m² nad jeziorem Jeziorak w centrum Iławy. Świetna lokalizacja! To unikalna oferta dla osób poszukujących nieruchomości łączącej komfort domowego zacisza z częścią usługową, a także doskona...

Iława, Jarosława Dąbrowskiego

1 450 000 PLN (4 039 zł/m2)

5
-
359 m2
2002
15713357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24434694 15713357 Do sprzedania budynek - pawilon usługowo-handlowy o powierzchni całkowitej 203,40 m2 z wejściem bezpośrednio z chodnika.Budynek położony na gruncie o obszarze 334 m2.W obrębie lokalu dostępna duża ilość miejsc parkingowych. W 2003 roku wnętrze budynk...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 590 000 PLN (7 817 zł/m2)

1
-
203.4 m2
-
14913726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 4571734 14913726 Na sprzedaż! Oferujemy Państwu na sprzedaż kompleks 5 budynków Stary Młyn w Babigoszczy. Miejscowość zlokalizowana w gminie Przybiernów, województwo Zachodniopomorskie. Bardzo dobra komunikacja, 100 m od nowej trasy S3 w kierunku Świnoujścia- 60 km, ...

Babigoszcz (Zachodniopomorskie, gm. Przybiernów)

3 890 000 PLN (2 556 zł/m2)

1
-
1522 m2
1890
15448003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18781058 15448003 Oferujemy Państwu do sprzedaży wyjątkowy obiekt w Goleniowie popularny Pub „ Kameralna.”Istnieje możliwość zmiany sposobu użytkowania obiektu na dom jednorodzinny, wolnostojący.Obiekt w zakresie jakim działał dotychczas jest do użytku od zaraz.Miejsc...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

850 000 PLN (16 505 zł/m2)

2
-
51.5 m2
2001
14934476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 5073293 14934476 Oferta na sprzedaż! Oferujemy Państwu, zabytkowy obiekt dawnej Mleczarni zlokalizowany w miejscowości Przemocze, gm Maszewo, woj. zachodniopomorskie. Nieruchomość o powierzchni użytkowej łącznej: 561,5 m2, na którą składają się budynek dawnej mleczar...

Przemocze (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

499 000 PLN (967 zł/m2)

1
-
516.2 m2
1920
15561117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21343433 15561117 Na sprzedaż nieduża kamienica o powierzchni użytkowej 267,85 m2 znajdująca się w zabytkowej części Szczecina na Podzamczu. Obiekt składa się z trzech kondygnacji. Na parterze znajduje się lokal użytkowy o powierzchni około 54 m2, który świetnie na...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 620 000 PLN (6 048 zł/m2)

1
-
267.85 m2
1999
14556249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 141279 14556249 Wyjątkowa zabytkowa nieruchomość o powierzchni 770mkw, z niezwykłą historią, odrestaurowana w każdym calu. Wybudowano ją w roku 1880 w stylu eklektycznym z elementami neorenesansowymi. Po wojnie w willi mieściły się kolejno: szkoła MO, mieszkania,...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

12 000 000 PLN (15 584 zł/m2)

12
-
770 m2
1880
15003899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 6602943 15003899 Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 725,12 m2. W budynku może być prowadzona działalność typu: usługi biurowe, handlowe, medyczne. Świetna lokalizacja, dobry dojazd komunikacji miejskiej. W skład nieruchomości wchodzą dwa lokale. Dostępny parking...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 713 280 PLN (6 500 zł/m2)

1
-
725.12 m2
1990
15629577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22830053 15629577 Zapraszam na prezentację lokalu o powierzchni 297,9 m2 w doskonałej lokalizacji w pobliżu CH Kaskada. Lokal składa się z dwóch części: dużej otwartej sala sprzedaży oraz pomieszczeń pomocniczych. Lokal bardzo uniwersalny może zadowolić gusta wymagają...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 000 PLN (8 276 zł/m2)

1
-
290 m2
1920
12626787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16905 12626787 Na sprzedaż lokal użytkowy położony w Centrum Szczecina. Główne wejście od ulicy o dużym natężeniu ruchu al. Wojska Polskiego (okolice Placu Zgody). Lokal znajduje się na parterze w kamienicy frontowej. Całkowita powierzchnia nieruchomości wynosi 128...

Szczecin (Śródmieście), al. Wojska Polskiego

2 599 000 PLN (20 305 zł/m2)

2
-
128 m2
1938
15768151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25535380 15768151 Wyremontowany lokal z bezpośrednim wejściem z ulicy i zamykanym, pięknie zagospodarowanym przed-ogródkiemŚródmieście, okolice ulicy Jagiellońskiej, 5 Lipca..., niedaleko al. PiastówNa powierzchnię lokalu (91,41 m2) składa się:- pomieszczenie biurowe...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

780 000 PLN (8 533 zł/m2)

1
-
91.41 m2
1930