• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Zachełmie Chełmowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zachełmie i Chełmowa

Znaleźliśmy 4,200 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne

15813086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26555489 15813086 Lokal użytkowy w Zielonce, idealna inwestycja, 81 m2.Szukasz nieruchomości z dużym potencjałem inwestycyjnym? Marzysz o własnym biznesie? Chcesz otworzyć sklep, biuro lub punkt usługowy? Ta oferta może być strzałem w dziesiątkę!Prezentujemy na sprzed...

Zielonka (Dolnośląskie, gm. Węgliniec)

145 000 PLN (1 790 zł/m2)

1
-
81 m2
1970
15634849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22927519 15634849 NOWA CENA NIERUCHOMOŚCI - teraz 12.000.000 zł do negocjacji.NIERUCHOMOŚĆ POSIADA DUŻY POTENCJAŁ JAKO MAGAZYN, CENTRUM DYSTRYBUCYJNE LUB POD DOWOLNĄ PRODUKCJĘ, MONTAŻ CZY PREFABRYKACJE. ZAPRASZAM DO PREZENTACJI NIERUCHOMOŚCI.Na sprzedaż nieruchomość...

Szczekociny (Śląskie, gm. Szczekociny)

12 000 000 PLN (1 364 zł/m2)

11
-
8800 m2
1985
15891170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sopot Monciak – lokal dla twojego biznesu 27890598 15891170 Lokal użytkowy o powierzchni 9,72 m², położony w samym centrum Sopotu przy ul. Bohaterów Monte Cassino - jednej z najbardziej rozpoznawalnych i ruchliwych ulic w Trójmieście.Miejsce parkingowe na parkingu wewnętrznym na tyłach budynku,Lokal znajduje ...

Sopot (Centrum) (Pomorskie, gm. Sopot)

199 000 PLN (22 111 zł/m2)

1
-
9 m2
1960
15731863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24796882 15731863 Lokal w ścisłym centrum, parter, wejście z poziomu 0, duże witryny. Powierzchnia lokalu wynosi 200m2. Obecny układ-sala sprzedaży która zajmuje ok. połowę lokalu i biura z tyłu lokalu, natomiast jest możliwość dowolnej aranżacji, również jest opcja p...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 000 PLN (20 000 zł/m2)

1
-
200 m2
1975
15731904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 24796873 15731904 Do sprzedaży obiekt produkcyjny w Kliniskach, przy głównej drodze prowadzącej do autostrady-prowadzona jest w nim od wielu lat produkcja piekarniczo-cukiernicza. Nieruchomość składa się z hal przemysłowych, powierzchni sklepowej, oraz trzykondygnacyj...

Kliniska Wielkie (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

6 490 000 PLN (1 854 zł/m2)

1
-
3500 m2
2000
14640037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2934661 14640037 Lokal w ścisłym centrum, parter, wejście z poziomu 0, duże witryny. Powierzchnia lokalu wynosi 200m2. Obecny układ-sala sprzedaży która zajmuje ok. połowę lokalu i biura z tyłu lokalu, natomiast jest możliwość dowolnej aranżacji, również jest opcja p...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 000 PLN (20 000 zł/m2)

1
-
200 m2
1975
13908259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 2215841 13908259 Nieruchomość zlokalizowana w Parku Nowoczesnych Technologii. Składa się z 4 hal o powierzchni 2 x 1450m2 i 2 x 2160m2 i budynku socjalno biurowego o pow. ok. 600m2. Wjazd do hal z poziomu 0, wysokość budynków 6,5m, posadzki bezpyłowe o nośności do 50...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

15 400 000 PLN (1 974 zł/m2)

1
-
7800 m2
2014
15868079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27364332 15868079 Na sprzedaż pawilon handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 457,7 m2, zlokalizowany na działce o powierzchni 0,2674 ha w centralnej części m. Ostrów Wielkopolski. Obiekt parterowy, wybudowany w technologii murowanej, ocieplony, z dachem płaski...

Ostrów Wielkopolski (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

2 500 000 PLN (5 470 zł/m2)

4
1
457 m2
1999
15844037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26820081 15844037 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna 800 m2 centrum Raszkowa 2 opcje zakupu 1 950 000 zł 2 400 000 zł. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość komercyjna położona w samym sercu Raszkowa, w powiecie ostrowskim, w południowej Wielkopolsc...

Raszków (Rynek) (Wielkopolskie, gm. Raszków)

1 950 000 PLN (2 438 zł/m2)

12
1
800 m2
-
15842547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26806439 15842547 Na sprzedaż wyjątkowa restauracja z 32-letnią tradycją gotowy, dochodowy biznes Raszków - okolice Ostrowa Wielkopolskiego. Na sprzedaż dobrze prosperująca restauracja z ugruntowaną i rozpoznawalną marką, położona w samym sercu malowniczego Ras...

Raszków (Rynek) (Wielkopolskie, gm. Raszków)

2 400 000 PLN (3 000 zł/m2)

12
1
800 m2
-
15695799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
50 m2-Lokal handlowo usługowy w centrum miasta 24108248 15695799 Lokal 50 m² w Miliczu - Idealny na Biznes Szukasz wszechstronnej przestrzeni w Miliczu? Oferujemy lokal o powierzchni 50 m² zlokalizowany przy ulicy Wojska Polskiego, w bliskiej odległości od centrum miasta i targowiska, naprzeciwko urokliwego skweru...

Milicz (Dolnośląskie, gm. Milicz)

199 000 PLN (3 980 zł/m2)

2
-
50 m2
1934
12972767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 94543 12972767 Możliwość doliczenia podatku VAT (103.500,- zł)Właściciel wystawi fakturę.Cena 450.000,- zł nett plus 23 % VAT razem 553.500,- zł bruttoLokal usytuowany jest w śródmieściu Kołobrzegu w niedalekiej odległości od hotelu Skanpol w pasażu handlowym usytu...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

450 000 PLN (9 574 zł/m2)

3
-
47 m2
-