• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Wielkie Oczy Łukawiecka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Łukawiecka i Oczy

Znaleźliśmy 15 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne - Wielkie

15487265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 19665825 15487265 Nietuzinkowa nieruchomość komercyjna oddalona 40 km od Szczecina i 12 km od Goleniowa.Do drogi szybkiego ruchu S6 tylko 2 kmKliniska Wielkie ul. Rzemieślnicza na sprzedaż wielofunkcyjny budynek produkcyjno, usługowo, magazynowy o pow. ok. 700 m2 zlok...

Kliniska Wielkie (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

2 500 000 PLN (3 571 zł/m2)

11
-
700 m2
1998
15752511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25166936 15752511 Na sprzedaż działka o powierzchni 5500m2 zabudowana budynkiem o przeznaczeniu biurowo-usługowo-produkcyjnym o powierzchni całkowitej 1608m2, zlokalizowana w sercu miejscowości gminnej Cedry Wielkie, przy ruchliwej drodze wojewódzkiej, łączącej poblis...

Cedry Wielkie (Pomorskie, gm. Cedry Wielkie)

2 150 000 PLN (1 337 zł/m2)

1
-
1608 m2
1930
15610690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22413675 15610690 Prezentujemy ofertę sprzedaży w pełni wyposażonego, całorocznego obiektu hotelarsko-gastronomicznego, położonego w doskonałej lokalizacji — tuż przy zjeździe z trasy szybkiego ruchu S3 w Kliniskach Wielkich. To wyjątkowe, rodzinne miejsce z ugruntowa...

Kliniska Wielkie (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

3 250 000 PLN (3 250 zł/m2)

12
-
1000 m2
2003
15731904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 24796873 15731904 Do sprzedaży obiekt produkcyjny w Kliniskach, przy głównej drodze prowadzącej do autostrady-prowadzona jest w nim od wielu lat produkcja piekarniczo-cukiernicza. Nieruchomość składa się z hal przemysłowych, powierzchni sklepowej, oraz trzykondygnacyj...

Kliniska Wielkie (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

6 490 000 PLN (1 854 zł/m2)

1
-
3500 m2
2000
15857436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27122115 15857436 Działający zakład stolarski z lakiernią Grabowno Wielkie duża działka możliwość przejęcia produkcjiNa sprzedaż funkcjonujący zakład stolarski z lakiernią, zlokalizowany w miejscowości Grabowno Wielkie (gmina Twardogóra).Nieruchomość stanowi doskon...

Grabowno Wielkie (Dolnośląskie, gm. Twardogóra)

2 400 000 PLN (4 309 zł/m2)

11
-
557 m2
2009
14766092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal handlowo-usługowy 157m2 z działką 464m2 182809 14766092 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.NA SPRZEDAŻ LOKAL HANDLOWO-USŁUGOWY 157m2 W CENTRUM SOBOWIDZA Z DZIAŁKĄ  464 m2.ATUTY:- lokal przy głównej drodze!- przed budynkiem ogólnodostępny parking a także parking...

Sobowidz (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

520 000 PLN (3 312 zł/m2)

11
-
157 m2
-
15244363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 13671192 15244363 Do sprzedania budynek wolnostojący po byłej stacji paliw znajdujący się w miejscowości Łukawiec w gminie Wielkie Oczy w powiecie lubaczowskim. Budynek o powierzchni 42 m2 znajdujący się na działce o powierzchni 17,80 ar. Dach pokryty papą, materiał b...

Wielkie Oczy (Podkarpackie, gm. Wielkie Oczy)

70 000 PLN (1 667 zł/m2)

1
-
42 m2
-
15649507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23294014 15649507 Do sprzedania budynek wolnostojący z przeznaczeniem pod produkcję i magazynowanie, ewentualnie sklep internetowy z zapleczem biurowym i magazynowym. Położony w Węgrzcach Wielkich, blisko Wieliczki i autostrady. Obiekt położony na działce o powierzc...

Węgrzce Wielkie (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 660 000 PLN (9 765 zł/m2)

11
-
170 m2
2012
15589825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 21972119 15589825 Do sprzedania obiekt wolnostojący na działce 1500m2 - ogrodzony.Obiekt ma dwie bramy wjazdowe na duże auta, oraz osobne wejście dla pracowników - obsługi.Jest wydzielone mieszkanie dla właściciela lub obsługi wykonane w roku 2022 z pełnym umeblowanie...

Kliniska Wielkie (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

2 500 000 PLN (3 571 zł/m2)

10
-
700 m2
1998
14049178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 2361403 14049178 Do sprzedaży obiekt produkcyjny w Kliniskach, przy głównej drodze prowadzącej do autostrady-prowadzona jest w nim od wielu lat produkcja piekarniczo-cukiernicza. Nieruchomość składa się z hal przemysłowych, powierzchni sklepowej, oraz trzykondygnacyj...

Kliniska Wielkie (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

6 490 000 PLN (1 854 zł/m2)

1
-
3500 m2
2000
15436141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 18505865 15436141 Polecam do zakupu budynek z 1867 roku o powierzchni ok 450 m2 położony w gminie Czernica wpisany do wojewódzkiej i gminnej ewidencji zabytków.Budynek posadowiony nad działce o metrażu 678 m2.Został wykonany projekt koncepcyjny przez pracownię archit...

Nadolice Wielkie (Dolnośląskie, gm. Czernica)

495 000 PLN (1 100 zł/m2)

1
-
450 m2
1867
14975456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obiekt wielofunkcyjny po mleczarni 5915155 14975456 WIELE MOŻLIWOŚCI INWESTYCYJNYCH, POD RÓŻNE RODZAJE DZIAŁALNOŚCI! OBIEKTY PO ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM OSM MAĆKOWY!LOKALIZACJA:Trąbki Wielkie to wieś położona w powiecie gdańskim, w gminie Trąbki Wielkie (Kociewie). Obiekt położony bardzo blisko drogi wo...

Trąbki Wielkie (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

1 489 000 PLN (1 401 zł/m2)

11
-
1063 m2
1908