• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Warzymice Tęczowe Ogrody

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Warzymice, Tęczowe i Ogrody

Znaleźliśmy 4,195 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne

15604202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe biuro w centrum biznesowym 22282930 15604202 Na sprzedaż biuro 375m2, piętro 36 z windą w budynku z 2009r., Wola Mirów.Prestiżowy adres, świetny dojazd, biuro idealne dla firmy programistycznej, agencji marketingowej, kancelarii prawnej, szkoły językowej, itp. W cenie wyposażenie i umeblowanie....

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 761 661 PLN (26 031 zł/m2)

11
-
375 m2
2009
15426847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny lokal z witryną w stanie deweloperskim 18314096 15426847 Na sprzedaż lokal 131m2, parter6 w budynku z 2016r z windą, Ursynów, Wyczółki.Lokal w stanie deweloperskim, z dużą witryną, są dwa wejścia (od frontu i zaplecza), w otoczeniu dużych osiedli mieszkaniowych. Przy lokalu przystanki autobusowe, duży ruch...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 768 500 PLN (13 500 zł/m2)

11
-
131 m2
2016
15425028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal z garażem przy dużej ulicy 18271684 15425028 Na sprzedaż lokal 51 m2, parter2 bez windy, budynek z 2013 roku. Pruszków.Lokal z dużymi witrynami, z klimatyzacją, idealne na kancelarię, biuro rachunkowe, firmę doradczą, siedzibę spółki, pracownię, szkołę językową, dla programistów, także jako inw...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

670 000 PLN (13 137 zł/m2)

11
-
51 m2
-
15667092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 23591344 15667092 Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o pow. 234,09 m2 zlokalizowany w Pińczowie. W skład lokalu wchodzą następujące pomieszczenia: sala sprzedaży o pow. 176,64m2 kotłownia o pow. 26,92m2 pomieszczenie biurowe o pow. 5,06m2 pomieszczenie porządk...

Pińczów (Świętokrzyskie, gm. Pińczów)

2 460 000 PLN (10 513 zł/m2)

11
-
234 m2
2024
15582872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21836336 15582872 Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 1020,96 m2 , zlokalizowany na parterze budynku (nowe budownictwo) na osiedlu Sady. W skład lokalu wchodzą: - lokal handlowo-usługowy o pow. 517m2, - pomieszczenie handlowo-usługowo-bi...

Kielce (Sady) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

5 100 000 PLN (5 000 zł/m2)

11
-
1020 m2
2013
15548754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20919587 15548754 Na sprzedaż lokal usługowy o pow. 71,77 m2, dostępny na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Lokal jest oferowany w standardzie deweloper...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

794 493 PLN (11 190 zł/m2)

11
-
71 m2
2026
15318138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15654126 15318138 Na sprzedaż dom o charakterze usługowo-mieszkalnym o powierzchni ok. 155m2 zlokalizowany w centrum Pacanowa, w powiecie buskim. Dom usytuowany na działce o powierzchni 700m2 . W skład domu wchodzą: dwa pomieszczenia sklepowe, pokój, łazienka z WC, ...

Pacanów (Świętokrzyskie, gm. Pacanów)

490 000 PLN (3 161 zł/m2)

11
-
155 m2
1890
15738758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 24912721 15738758 Do sprzedaży obiekt MAGAZYNOWO-PRODUKCYJNY z zapleczem ekspozycyjno-biurowym o całkowitej powierzchni użytkowej 1430 mkw. Działka o łącznej powierzchni 4069m2 i prostokątnym kształcie, położona między dwoma drogami utwardzonymi, wjazd na działkę dwie...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

4 700 000 PLN (3 287 zł/m2)

1
-
1430 m2
2000
15875614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27526061 15875614 Na sprzedaż wyjątkowa posesja, zlokalizowana w sercu turystycznej miejscowości Mikołajki. W skład nieruchomości wchodzą 4 zaadaptowane lokale, z których trzy są przygotowane pod wynajem, a jeden to lokal mieszkalny. Nieruchomość stanowi doskonałą inw...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

1 149 999 PLN (4 423 zł/m2)

1
-
260 m2
1960
15666096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23584669 15666096 Na sprzedaż: lokal użytkowy 78 m² Chojnów, ul. Legnicka,Lokalizacja:Nieruchomość położona jest w doskonale skomunikowanej części Chojnowa, przy ulicy Legnickiej jednej z głównych arterii miasta, wyróżniającej się dużym ruchem pieszym i samochodowym...

Chojnów (Dolnośląskie, gm. Chojnów)

600 000 PLN (7 692 zł/m2)

5
1
78 m2
1845
15636746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 22967232 15636746 Zachęcam do osobistego zapoznania się z tą wyjątkową ofertą.Lokal położony jest w miejscowości Płośnica gmina wiejska w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie działdowskim.Lokalu usługowo -handlowy sprzedawany jest za cenę 300 000 PLN, o całk...

Płośnica (Warmińsko-Mazurskie, gm. Płośnica)

300 000 PLN (1 288 zł/m2)

1
-
233 m2
1975
15890159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27873400 15890159 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu położonego w Gdyni przy ulicy Swarzewskiej.Oferta dostępna TYLKO w biurze Gaudium.Lokalizacja:Lokal położony jest w Gdyni przy ul. Swarzewskiej.Dogodne położenie wśród zabudowy mieszkaniowej zapewnia stał...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

190 000 PLN (4 524 zł/m2)

1
-
42 m2
-