• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 145

15829886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26651940 15829886 Na sprzedaż polecają się dwa miejsca w hali garażowej w budynku przy ul. Kwiatkowskiego 12 (Osiedle Nowa Cukrownia). Miejsca oznaczone numerami 3 i 4 z wygodnym i szerokim wjazdem. Brama na pilota.Przy zakupie jednego miejsca cena 59 000 złPrzy zakup...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

55 000 PLN (3 438 zł/m2)

1
-
16 m2
2000
15600980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 22207503 15600980 Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość komercyjną, położoną w atrakcyjnej lokalizacji w Szczecinie. Obiekt stanowi dawną stodołę o powierzchni użytkowej 11x14m, z aktualnym pozwoleniem na przebudowę na budynek usługowo-mieszkalny.Działka o powi...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 499 000 PLN (2 498 zł/m2)

2
-
600 m2
1930
15367194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 16938467 15367194 Tylko u Nas!Powierzchnia 67m2 + piwnicaLokal mieście się na parterze w budynku wielorodzinnym z wejściem od ulicy oraz dodatkowym wejściem od zaplecza.W lokalu znajduję się bezpośrednie zejście do piwnicy co daje nam dodatkową przestrzeń magazynową o...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (7 448 zł/m2)

1
-
67 m2
2000
15328593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15936981 15328593 TYLKO U NAS !Zapraszam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą, którą jest lokal przystosowany pod usługi kosmetyczne.Lokal o powierzchni 183m2 najdujący się w cichym centrum Szczecina w odrestaurowanej kamienicy posiadający 3 poziomy to idealna grat...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 470 000 PLN (8 033 zł/m2)

1
-
183 m2
1906
15811938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26444979 15811938 Obiekt wolnostojący o charakterze handlowo- usługowym dodatkowo z funkcją mieszkalną położony w południowej części Szczecina, na granicy Gumieniec i Pomorzan. Doskonały dojazd do trasy S3 i na granicę oraz do centrum Szczecina i dalej do Polic. Lokal...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 449 000 PLN (3 813 zł/m2)

5
-
380 m2
1989
15883471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27675111 15883471 Prestiżowy lokal w sercu miasta – idealny adres dla Twojego biznesu! Wyjątkowa oferta sprzedaży lokalu gastronomicznego o powierzchni 132 m² użytkowej, 137m2 całkowitej, położonego przy jednej z głównych ulic ścisłego centrum. To miejsce, które łączy...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 090 000 PLN (7 941 zł/m2)

1
-
137.27 m2
1936
15896233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27973489 15896233 *********************************************************INWESTOR NIERUCHOMOŚCI — Agenci PRONie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą.ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości.Kupując z...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 499 000 PLN (7 438 zł/m2)

1
-
336 m2
1980
15886484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gabinet 27758528 15886484 Na sprzedaż nowy budynek usługowy zaprojektowany w zakresie usług medycznych w zabudowie wolnostojącej, niepodpiwniczony. Nieruchomość nie posiada jeszcze pozwolenia na użytkowanie co umożliwia na dostosowanie nieruchomości na potrzeby przyszłego inw...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 900 000 PLN (8 114 zł/m2)

1
-
480.64 m2
2022
15581857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21813303 15581857 Z przyjemnością przedstawiam Państwu niezwykłą okazję, która może odmienić oblicze Waszej działalności! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy lokal użytkowy, usytuowany w sercu Szczecina, na tętniącej życiem al. Wojska Polskiego. To miejsce, które nie tylk...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 500 000 PLN (10 331 zł/m2)

1
-
145.2 m2
1905
15747916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25102869 15747916 Na sprzedażLokal użytkowy o powierzchni 45 m², zlokalizowany na parterze odrestaurowanej kamienicy.Położony w Szczecinie przy ul. Stołczyńskiej 171 U Posiada bezpośrednie wejście z ulicy oraz duże witryny zapewniające doskonałą ekspozycję i widoczno...

Szczecin (Skolwin) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

210 000 PLN (4 667 zł/m2)

1
-
45 m2
1930
15709125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24349139 15709125 Nowa niższa cena !!!Na sprzedaż świetny lokal użytkowy w Centrum miasta w sąsiedztwie Sądu przy ul. Owocowej Kaszubskiej doskonały na biuro , kancelarię w budynku z 2015r. z cegły.Bezpośrednie wejście z ulicy ! Doborowe sąsiedztwo - radcy prawni i...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

360 000 PLN (9 231 zł/m2)

2
-
39 m2
2015
15709123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24349137 15709123 Na sprzedaż lokal usługowy w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowoczesnym budynku w doskonałej lokalizacji – tuż przy rozwijającym się centrum Szczecina, w sąsiedztwie Łasztowni przy ul. Bulwary Gdańskie. Najważniejsze informacje: * Lokal o p...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

939 000 PLN (10 486 zł/m2)

2
-
89.55 m2
2025