• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Gdynia

Znalezionych ofert: 87

15864622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Biurowo-magazynowy w Orłowie – inwestycja 27269941 15864622 OFERTA INWESTYCYJNA Gdynia Orłowo - budynek usługowy z potencjałem dochodowymOferujemy trzykondygnacyjny budynek o łącznej powierzchni 258 m², idealny dla firm poszukujących siedziby łączącej biura i zaplecze magazynowe w jednym miejscu. Obiekt zosta...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 950 000 PLN (7 558 zł/m2)

11
-
258 m2
2001
12559363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 31713 12559363 Gdynia, budynek biurowo - techniczny, 844 m2, sprzedam, 1 950 000 zł. Budynek biurowy blisko portu w Gdyni. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o numerze ewidencyjnym 132411 o powierzchni 2925 m2 oraz prawo włas...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 950 000 PLN (2 310 zł/m2)

5
1
844 m2
-
14853839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3441085 14853839 Gdynia, 307 m2, sprzedaż, 1 100 000 zł. Na sprzedaż nieruchomość, która nie jest objęta Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z Uchwałą nr XI34219 Rady Miasta Gdyni z dnia 28 sierpnia 2019 r., nieruchomość położona jest...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 100 000 PLN (3 583 zł/m2)

5
1
307 m2
-
15441233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
LOKAL/ 2 MIESZKANIA/ GŁÓWNA ULICA- UNRUGA! 18625937 15441233 WYNAJĘTY LOKAL HANDLOWO-USŁUGOWY + 2 MIESZKANIA! *IDEALNE MIEJSCE POD TWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ*LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w dzielnicy Gdynia Obłuże. Jest bardzo dobrze skomunikowana z całym Trójmiastem. Do Estakady Kwiatkowskiego dojazd to zaled...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 699 000 PLN (6 907 zł/m2)

6
-
246 m2
1984
15772386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25609372 15772386 Nowoczesna kamienica usługowo-mieszkaniowa w doskonałej lokalizacji w Gdyni-Dolne Orłowo. Świetna inwestycja pod najem krótkoterminowy, a także na lokale handlowo-usługowe lub pod siedzibę firmy.obejrzyj FILM: https:www.youtube.comwatch?v=SZlXAh12QzI...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

5 990 000 PLN (10 347 zł/m2)

12
-
578.9 m2
1936
15678144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23809337 15678144 Lokal biurowo-użytkowy w sercu Gdyni – ul. StarowiejskaJeśli szukasz przestrzeni, która łączy prestiżową lokalizację z funkcjonalnością, ten lokal przy ul. Starowiejskiej w Gdyni jest idealnym wyborem.Opis nieruchomości:Lokal o powierzchni 87,5 m² zn...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

875 000 PLN (10 057 zł/m2)

3
-
87 m2
1999
15865967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27308116 15865967 Lokal handlowo-usługowy na sprzedaż na osiedlu Komandorskie Wzgórze.Narożny lokal z trzema wejściami i dużymi witrynami położony w ciągu lokali handlowych na parterze budynku wielorodzinnego.Lokal sąsiaduje bezpośrednio z apteką, w kolejnych lokalach...

Gdynia (Oksywie) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 800 000 PLN (13 861 zł/m2)

3
-
202 m2
2008
15778106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25742273 15778106 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. Wolno stojący obiekt magazynowo-biurowy w Gdyni Wiczlinie przy ul. Żaglowej - 2,5km od obwodnicy Trójmiasta z dogodnym dojazdem dla samochodów ciężarowych.Nieruchomość położona na przeciwko osiedla Chwarzno Polanki. Centr...

Gdynia (Chwarzno) (Pomorskie, gm. Gdynia)

8 200 000 PLN (5 277 zł/m2)

12
-
1554 m2
2008
15776994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25726040 15776994 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. Wolno stojący obiekt magazynowo-biurowy w Gdyni Wiczlinie przy ul. Żaglowej - 2,5km od obwodnicy Trójmiasta z dogodnym dojazdem dla samochodów ciężarowych.Nieruchomość położona na przeciwko osiedla Chwarzno Polanki. Centr...

Gdynia (Chwarzno) (Pomorskie, gm. Gdynia)

8 200 000 PLN (5 277 zł/m2)

12
-
1554 m2
2008
15669565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23614554 15669565 Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronny, 2-pokojowy lokal w stanie deweloperskim, usytuowany w prestiżowej inwestycji Orłowo Square. Nieruchomość o powierzchni 49,22 m² znajduje się na 2. piętrze nowoczesnego budynku, którego zakończenie bud...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

905 648 PLN (18 483 zł/m2)

2
1
49 m2
2026
15664172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23544567 15664172 Z przyjemnością prezentujemy Państwu wygodny, 1-pokojowy apartament w stanie deweloperskim, usytuowany w prestiżowej inwestycji Orłowo Square. Nieruchomość o powierzchni 31,71 m² znajduje się na 2. piętrze nowoczesnego budynku, którego zakończenie bu...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

624 687 PLN (20 151 zł/m2)

1
1
31 m2
2026
15513205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20191801 15513205 Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronny, 3-pokojowy apartament w stanie deweloperskim, usytuowany w prestiżowej inwestycji Orłowo Square. Nieruchomość o powierzchni 51 m² znajduje się na 1. piętrze nowoczesnego budynku, którego zakończenie b...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 133 407 PLN (18 890 zł/m2)

3
1
60 m2
2026