• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Warszawa Mokotów

Znalezionych ofert: 46

15889119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27845554 15889119 Opiekun ofertySylwia Burza tel. 602 101 602Modernistyczna kamienica po rewitalizacji w sercu Starego Mokotowa.Opis nieruchomości: Ta historyczna kamienica wybudowana w okresie międzywojennym, to prawdziwa gratka na inwestycyjnej mapie Warszawy. Nieru...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 600 000 PLN (10 708 zł/m2)

12
-
1737 m2
1938
15664224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal usługowy Marina Mokotów 23546907 15664224 ZDJĘCIE POGLĄDOWESprzedam lokal usługowy na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów.Powierzchnia 78m2, wysokość 3 m.LOKALIZACJAOsiedle Marina Mokotów zamieszkuje ponad 5 tys mieszkańców.Nieruchomość znajduję się na strzeżonym, ekskluzywnym osiedlu Marina ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (19 231 zł/m2)

1
-
78 m2
2006
15844653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal usługowy Marina Mokotów 26842378 15844653 Lokal Usługowy 77 m² - Prestiżowa Marina MokotówPrezentujemy wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 77 m², usytuowany w sercu jednego z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych osiedli Warszawy - Marina Mokotów. Nieruchomość znajduje się na parterz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 490 000 PLN (19 351 zł/m2)

1
-
77 m2
2012
15834392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26702850 15834392 Atrakcyjna powierzchnia biurowo-usługowa w doskonałym punkcie Mokotowa. Wysoki standard wykończenia oraz łatwy dostęp bezpośrednio z ulicy powoduje, że miejsce jest idealne na siedzibę firmy. Lokal biurowy na parterze o powierzchni 254 m 2. Całodobow...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 000 PLN (19 685 zł/m2)

10
-
254 m2
-
15576645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21683315 15576645 Duży komfortowy, zadbany dom 5 minut od metra Służew. Parter salon 26,7m2, pokój 22,7m2, pokój 11,8m2, kuchnia 11,7m2I piętro 3 sypialnie 12,9, 13,4, 13,6m i łazienka z wanną 5m.II piętro pokój 45m i wc z prysznicem.W piwnicy garaż, pralnia z suszarn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 000 PLN (10 326 zł/m2)

7
-
368 m2
-
15686463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23942893 15686463 Lokal 3-pokojowy w przedwojennej kamienicy o powierzchni 70,6 m², położony na 1. piętrze na Starym Mokotowie przy ul. Puławskiej. Część zamieszczonych zdjęć to wizualizacje przedstawiające stan faktyczny bez obecnego umeblowania. NIERUCHOMOŚĆ: 3 ni...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 199 900 PLN (16 900 zł/m2)

3
-
71 m2
1935
15821139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal usługowy na sprzedaż 26639503 15821139 Mamy przyjemność zaprezentować lokal komercyjny na sprzedaż o powierzchni 168 m2 na Mokotowie przy ul. Marina Mokotów. Okna lokalu wychodzą na ulicę Żwirki i Wigury. Lokal znajduje się w kompleksie nowoczesnych budynków, które zostały oddane do użytk...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 398 080 PLN (32 131 zł/m2)

3
-
168 m2
-
15862381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komórka lokatorka w części apartamentowej 27225017 15862381 Mamy przyjemność zaproponować komórkę lokatorską na sprzedaż przy ul. Szyprów w części apartamentowej na Marinie Mokotów. Komórka ma 2,58 m2 i jest usytuowana na kondygnacji -1. Zapraszamy do kontaktu w celu obejrzenia nieruchomości w dowolnym dla Pa...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

55 000 PLN (27 500 zł/m2)

1
-
2 m2
2005
15854270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27072666 15854270 Wyjątkowy lokal w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony z komfortem i wygodą. Wokół tereny zielone. Doskonała lokalizacja.W skład powierzchni lokalu wchodzą:Pomieszc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 566 880 PLN (28 489 zł/m2)

2
-
55 m2
1930
15854271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27072668 15854271 Wyjątkowy lokal z antresolą w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony z komfortem i wygodą. Wokół tereny zielone. Doskonała lokalizacja.Na powierzchni lokalu znajdzie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 365 260 PLN (26 255 zł/m2)

2
-
52 m2
1930
15855860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27076596 15855860 Wyjątkowy lokal w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony z komfortem i wygodą. Wokół tereny zielone. Doskonała lokalizacja.W skład powierzchni lokalu wchodzą:Pomieszc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

783 000 PLN (25 258 zł/m2)

2
-
31 m2
1930
15854269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27072664 15854269 Wyjątkowy lokal w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony z komfortem i wygodą. Wokół tereny zielone. Doskonała lokalizacja.Pomieszczenia:Pomieszczenie z aneksem kuche...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (27 552 zł/m2)

2
-
29 m2
1930