• Nieruchomości komercyjne

Lokal Komercyjny lokal usługowy

  • Pokoje2
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 168m2
  • Rodzaj Lokal usługowy
  • Cena 295 000 PLN
  • MiastoOstrowice
  • Rok budowy1925

Opis szczegółowy

Na sprzedaż lokal 168 m2 w centrum Ostrowic ( Pojezierze Drawskie)
W pobliżu kilka jezior , ok. 1,5 km do jeziora Ostrowiec i 4 km. do jeziora Siecino.
Lokal składa się z siedmiu pomieszczeń + piwnica, do tego przynależna jest piękna widokowa działka o powierzchni 2.000 m2.
Obiekt wpisany jest do rejestru konserwatora zabytków, można występować o dotacje na remont. Na obiekcie jest wymieniony dach (nowy). W części budynku są przeprowadzone prace remontowe, w obiekcie jest nowa instalacja elektryczna, woda i odpływ, podłączony do sieci. Zakupiony jest także piec nowy ogrzewania c.o. Obiekt jest ładnie położony, tuż nad strumieniem, przystanek komunikacji i sklep DINO ok. 100 m. Cena do negocjacji.

Biuro Nieruchomości "PATRIA" - to zaufana marka na rynku nieruchomości. Istniejemy od ponad 30 lat.
Zapraszamy na naszą stronę internetową: .

Dla każdej osoby zainteresowanej nabyciem nieruchomości oferujemy bezpłatne badanie zdolności kredytowej oraz darmową konsultację z pracownikiem ogólnopolskiej firmy doradztwa kredytowego. O szczegóły zapytaj agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie.

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie, dom, lokal, pozbyć się problemu, ponieważ potrzebujesz pieniędzy? Podziel się z nami informacją, jaką nieruchomość chciałbyś sprzedać, skontaktujemy się z Tobą i omówimy szczegóły. Decyzję o zakupie podejmujemy najszybciej jak to możliwe. Skupujemy nieruchomości w każdym stanie technicznym, także zadłużone i w trakcie komorniczej egzekucji.

Powyższe informacje zawierające między innymi cenę nieruchomości mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie stanowią one oferty w rozumieniu art. 66 i n. ustawy z dnia 23. 04. 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964 r. Nr 16, poz. 93, ze zmianami.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893325
  • Data publikacji: 15 maja 2026 11:52 (1 godzinę temu)
  • Liczba pokoi: 2

Mapa

Zachodniopomorskie, Ostrowice ,
Alicja Zyskowska

Alicja Zyskowska

+48XXXXXX455
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Lokal Usługowy na sprzedaż - Ostrowice

szybkokomercyjne.pl / 15893325

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

295 000 PLN

1 756 zł/m2
Ostrowice (Zachodniopomorskie, gm. Drawsko Pomorskie)

Alicja Zyskowska

+48533355455

Główne cechy:

  • Powierzchnia 168m2
  • Pokoje 2
  • Rok budowy 1925

Opis - Lokal usługowy

Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.patria.szczecin.pl.