• Nieruchomości komercyjne

20 000 PLN ARCHIWALNA

Emów (Mazowieckie)

Lokal Komercyjny lokal usługowy

  • Pokoje3
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 697m2
  • Rodzaj Lokal usługowy
  • Cena 20 000 PLN
  • Miasto-
  • Rok budowy2014

Opis szczegółowy

Do wynajęcia zakład produkcyjny, który może spelniać rolę budynku biurowo-magazynowego. Powierzchnia użytkowa to 697 m2. Budynek wybudowano w 2014r.

Bardzo dobre położenie, w okolicy Wiązownej, blisko Warszawy (26 km), przy obustronnym zjeździe, przy trasie Warszawa - Lublin.

Do nieruchomości jest doprowadzona woda, prąd (moc do 200 kW), kanalizacja oraz światłowód. Budynek jest ogrzewany olejem.
Ilość miesjsc parkingowych przed budynkiem od 6 do 12.

W budynku znajduje się neutralizator ścieków przemysłowych, instalacja sprężonego powietrza, galwanizeria, 3 sprężarki, zbiornik wyrównawczy ciśnienia, gilotyna (1,2 m).
W pobliżu jest stacja benzynowa.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15539064
  • Liczba pokoi: 3

Mapa

Mazowieckie, Emów ,
Metro house

Arkadiusz Jarosz

+48XXXXXX532
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.