• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 869

15843833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26816845 15843833 Powierzchnia biurowa, zlokalizowana w biznesowej dzielnicy Woli.Dynamicznie rozwijająca się dzielnica Warszawy.Powierzchnia łączy w sobie nowoczesny design z maksymalną funkcjonalnością dla przyszłego najemcy.Naturalne Światło – Klucz do Ef...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

30 867 PLN (82 zł/m2)

11
-
378 m2
2000
15841294 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26788361 15841294 Samodzielny moduł biurowy o powierzchni 106 m², zlokalizowany w nowoczesnym, a jednocześnie kameralnym biurowcu. Przestrzeń zaprojektowana z myślą o komforcie pracy i reprezentacyjnym charakterze.W skład modułu wchodzą:gabinet - 2 lub 3 stan...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 127 PLN (77 zł/m2)

11
-
106 m2
2013
15840950 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787370 15840950 Przedstawiam do wynajmu samodzielny moduł na parterze o powierzchni 538 mkw w nowoczesnym budynku biurowym.To ciekawa oferta dla firmy poszukującej lokalu na parterze w atrakcyjnej cenie i lokalizacji. Doskonały dojazd do Centrum i do pozostałych dzi...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

36 096 PLN (67 zł/m2)

11
-
538 m2
2014
15776737 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25716546 15776737 Nowoczesne biuro do wynajęcia – 72 2 pokoje świetna lokalizacjaDo wynajęcia przestronne i dobrze doświetlone biuro o łącznej powierzchni 72,26 m², składające się z dwóch niezależnych pokoi. Lokal idealny dla małej firmy, kancelar...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 830 PLN (67 zł/m2)

11
-
72 m2
2008
15747830 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25099895 15747830 Parter powierzchnia biurowa do własnej aranżacji - możliwość usług.Stawka wyjściowa 12 eurm2 do negocjacji w zależności od pozostałych warunków.Centrum logistyczne oferuje wysokiej jakości powierzchnie magazynowe oraz biurowe do miejskiej dystrybucji...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

37 380 PLN (58 zł/m2)

11
-
650 m2
1997
15864714 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27272139 15864714 Oferujemy do wynajmu lokal handlowy w atrakcyjnej części Gocławia.Lokalizacja to jeden z największych atutów tego lokalu.W bezpośrednim sąsiedztwie istotne węzły komunikacyjne Pragi-Południe: Wał Miedzeszyński, Abrahama, Fieldorfa Nila.Świetnie nada ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 PLN (122 zł/m2)

3
-
98 m2
2000
15841093 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787798 15841093 Moduł handlowy do wynajęcia – 568 m² Parter 3 wejścia z zewnątrzDo wynajęcia atrakcyjny moduł handlowy o powierzchni 568 m², zlokalizowany na parterze, z trzema niezależnymi wejściami z zewnątrz budynku, dodatkowe wejści...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

40 831 PLN (72 zł/m2)

11
-
568 m2
2000
15856648 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27097536 15856648 Umeblowana powierzchnia biurowa - gotowa do wejściaUkład biura zgodnie z załączonym rzutem powierzchni.Bardzo dobry standard wykończenia biura.Podnajem do pażdziernika 2027 r. Zapraszam do obejrzenia powierzchni.Budynek:Adgar Plaza One to ponad 11 ty...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

93 911 PLN (58 zł/m2)

11
-
1633 m2
2000
15872476 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27495379 15872476 Gotowa powierzchnia biurowa zaaranżowana w układzie zgodnym z rzutem. Możliwość zmiany aranżacji i dostosowania do wytycznych klienta. Przy min. 5 letnich umowach najmu właściciel oferuje budżet na aranżacjęzmiany oraz zwolnienia czynszowe.Budynek:Na...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 236 PLN (69 zł/m2)

11
-
320 m2
2012
15868612 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27386906 15868612 Powierzchnia biurowa składającą się z dwóch oddzielnych modułów: 134m2 i 171m2 brutto, podział jak na rzutach. Istnieje możliwość połączenia powierzchni lub wynajmu jako niezależne biura.Budynek:Budynek biurowy klasy A, który posiada ponad 5 000 m2 p...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

34 859 PLN (114 zł/m2)

11
-
305 m2
2003
15841293 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26788360 15841293 Budynek:Budynek biurowy oferuje 7200 mkw. powierzchni najmu na ośmiu kondygnacjach naziemnych. Cechuje go idealna lokalizacja, zaledwie 5 minut pieszo od dworca Warszawa Centralna i CH. Złote Tarasy. W sąsiedztwie obiektu znajdują się liczne restaur...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 367 PLN (81 zł/m2)

11
-
250 m2
2000
15841102 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787816 15841102 Budynek:Biurowiec Lumen jest częścią, wielofunkcyjnego kompleksu Złote Tarasy. Budynek oferuje do wynajęcia powierzchnie biurowe o najwyższym standardzie, zapewniając tym samym najemcom komfortowe i przyjazne warunki pracy. Układ pięter umożliwia mak...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

44 784 PLN (101 zł/m2)

11
-
445 m2
2007