• Nieruchomości komercyjne
 

Lokale komercyjne lokale biurowe na wynajem

Znalezionych ofert: 5 349

15877833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne biuro 50 m² | Praga-Północ | Budynek z 2023 r. 27579187 15877833 Oferuję na wynajem wyjątkowy, dwupokojowy lokal o powierzchni 50 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2023 roku. Dzięki swojej lokalizacji i standardowi, jest to idealne miejsce na:• Usługi medyczne (gabinety lekarskie, fizjoterapia),• Branżę be...

Warszawa (Praga-Północ), ul. Kowieńska

4 990 PLN (100 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15722980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura, gabinety w Łodzi naprzeciw Manufaktury. 24628681 15722980 Łódź lokale przy Manufakturze odpowiednie na biura, gabinet SPA ( przyłącza wod- kan), IT, sklep internetowy ( mały magazyn ), usługi. Bezpośrednio po gruntownym remoncie. 2 sanitariaty plus kuchenka. Samodzielna część większej nieruchomości. Wygodny...

Łódź (Łódź-Bałuty), Drewnowska 102

Zapytaj o cenę

6
-
140 m2
-
15894072 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922886 15894072 Warszawa-Do wynajęcia biuro serwisowane dla 3 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca, w okolicach Ronda ONZ, w centrum Warszawy.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji o...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 200 PLN (347 zł/m2)

1
-
15 m2
2017
15894070 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922876 15894070 Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 550 m2 na 7 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

50 080 PLN (91 zł/m2)

1
-
550 m2
2008
15894067 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922874 15894067 Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna dla 10 osób, na 11 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

390 PLN (16 zł/m2)

1
-
25 m2
2020
15894064 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922867 15894064 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.26,38 m2 na 12 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, niedaleko warszawskiej Galerii Mokotów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 110 PLN (81 zł/m2)

1
-
26 m2
2011
15894066 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922884 15894066 Warszawa - Do wynajęcia: lokal o pow. 15,07 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach Placu Bankowego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizj...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

904 PLN (60 zł/m2)

1
-
15 m2
1920
15894061 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922871 15894061 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.37,30 m2 na 12 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, niedaleko warszawskiej Galerii Mokotów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 611 PLN (71 zł/m2)

1
-
37 m2
2011
15894075 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922868 15894075 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 6 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 960 PLN (331 zł/m2)

1
-
15 m2
2008
15894077 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922865 15894077 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 44,16 m2 na 6 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, niedaleko Galerii Mokotów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 312 PLN (75 zł/m2)

1
-
44 m2
2011
15894063 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922883 15894063 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 9 piętrze w biurowcu w Centrum Warszawy niedaleko Dworca Centralnego PKP, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 100 PLN (340 zł/m2)

1
-
15 m2
2007
15894068 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922877 15894068 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.18 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Madalińskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 332 PLN (74 zł/m2)

1
-
18 m2
2000