• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 869

15872318 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27490209 15872318 Powierzchnia biurowa w jednym z najlepszych budynków na Mokotowie!Ostatni moduł w tym budynku do wynajęcia.Biuro w układzie open space + salki spotkań + 2 gabinety.Są to trzy moduły (468 mkw, 133 mkw i 337 mkw netto) z możliwością połączeniaPowierzch...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

71 847 PLN (77 zł/m2)

11
-
937 m2
2013
15840861 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26786153 15840861 Do wynajęcia – samodzielny lokal użytkowy na parterze (2-poziomowy)Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny, niezależny lokal użytkowy zlokalizowany na parterze budynku, idealny pod biuro, działalność usługową, gabinet lub siedzibę firmy.Układ i...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (35 zł/m2)

4
-
120 m2
1990
15799692 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26196557 15799692 Nowoczesne biuro idealne dla agencji reklamowej marketingu internetowegoOferujemy samodzielny moduł biurowy w budynku klasy A, doskonały dla firmy z branży kreatywnej lub marketingu online. Przestrzeń zaprojektowana została z myślą o komforcie pracy...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 599 PLN (69 zł/m2)

11
-
95 m2
2008
15840976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26787664 15840976 Wspaniale wyeksponowana powierzchnia handlowa na Mokotowie w biurowcu klasy A. Służew, witryny na Rondo Unii Europejskiej naprzeciwko Galerii Westfield Mokotów!Ogromne przeszklenia, bardzo wyeksponowane na Rondo, doskonale widoczne. W lokalu była p...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

27 776 PLN (86 zł/m2)

11
-
322 m2
2006
15840851 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26786129 15840851 Lokal handlowo-usługowy na małe biuro, kiosk, salonik sprzedaży, mały showroomŁatwy w adaptacji na podobną działalność.Witryny.Koszt najmu: czynsz: 20 € 1 mkw koszty eksploatacji: 32,50 PLN 1 mkw powierzchnia brutto: 59 mkw całkowity miesi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 367 PLN (96 zł/m2)

11
-
56 m2
2013
15798347 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26166892 15798347 Powierzchnia biurowa w jednym z najlepszych budynków na Mokotowie!Ostatni moduł w tym budynku do wynajęcia.Biuro w układzie open space + salki spotkań.Powierzchnia netto 467,59 mkw, brutto 488,96 mkw. Możliwość zmiany układu pomieszczeń, powierzchnie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

35 885 PLN (77 zł/m2)

11
-
468 m2
2013
15760027 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronny lokal w cichym zakątku Mokotowa 25349414 15760027 Nowa oferta naszego biuraZapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu znajdującego się w cichej okolicy dolnego Mokotowa. Lokal położony jest na 5 piętrze, budynku mieszkaniowo-biurowego, wyposażonego w windę. Sam budynek, przeszedł częściowy ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 735 PLN (39 zł/m2)

8
-
172 m2
-
15457467 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal biurowy 24,53 m2 Wola ul. Żelazna 18998851 15457467 Oferuję do wynajęcia biuro o powierzchni 24,53 m2 w budynku biurowym przy ul. Żelaznej w Warszawie. Doskonała lokalizacja 2 minuty pieszo przystanek autobusowy.Atuty budynku i lokalizacji:recepcja i całodobowa ochrona,dostęp do budynku 247,przystanek...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 303 PLN (96 zł/m2)

11
-
24 m2
1970
15848137 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26933780 15848137 Dwa pokoje biurowe w nowoczesnym biurowcu.Samodzielny moduł biurowy - dwa pokoje i WC.Czynsz najmu 6000 zł + VAT obejmuje całość opłat wraz z kosztami eksploatacji, za wyjątkiem opłaty za interenet- 130 zł miesięcznie i energia elektryczna wg licznik...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 963 PLN (89 zł/m2)

11
-
67 m2
2015
15802954 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal 197 m², parter, duże witryny, ursus 26283235 15802954 Do wynajęcia przestronny, nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 197 m², zlokalizowany na parterze prestiżowej inwestycji w dynamicznie rozwijającej się części Ursusa.Lokal wyróżnia się wysokością 5,30 m, dając możliwość stworzenia antresoli lub efe...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 500 PLN (109 zł/m2)

1
-
197 m2
2025
15871569 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27471014 15871569 Zapytaj o ofertę : 170520279. Wolnostojący budynek o funkcji magazynowo biurowej połozony na ogrodzonym i dozorowanym terenie. Do wynajęcia od 0626 oferowana jest powierzchnia magazynowa ok.1080 m2 z wydzieloną częścią ekspozycyjną i socjalną ok. 72m...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

32 400 PLN (30 zł/m2)

11
-
1080 m2
2016
15871570 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27471010 15871570 Zapytaj o ofertę : 19766. Samodzielna nieruchomość, na terenie której, od lipca 2026, do wynajęcia jest powierzchnia magazynowo - biurowa, podzilona na 3 części:  1 Magazyn 360 m2, z płyty warstwowej, dach dwuspadowy, wys 4 do 7m, podłoga be...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 000 PLN (39 zł/m2)

11
-
560 m2
2005