• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 871

15841574 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26791805 15841574 Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy – parter, 100 m², bezpośrednie wejście z ulicyOferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 100 m², zlokalizowany na parterze, z bezpośrednim wejściem z ulicy,...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 750 PLN (58 zł/m2)

3
-
100 m2
2007
15840948 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26787366 15840948 Zapraszamy na prezentację samodzielnego, gotowego do rozpoczęcia działalności lokalu usługowo-biurowego, o powierzchni 129m2 netto (137 m2 brutto). Lokal położone jest na parterze kameralnego biurowca, w pobliżu recepcji. Posiada również niezależn...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 945 PLN (38 zł/m2)

2
-
129 m2
2004
15591205 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 21999120 15591205 Lokal usługowo-handlowy, parterowy z witrynami z bezpośrednim dostępem z ulicy. Położony nowym budynku z mieszkalnym przy ul. Skarbka z Gór 138 w dzielnicy Białołęka. Czynsz administracyjny 1300 złmsc.Ogólnodostępne miejsca parkingowe przed wejściem ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (64 zł/m2)

1
-
94 m2
2018
15697390 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 24131886 15697390 Parter w nowoczesnym budynku z dostępnymi miejscami parkingowymi.Główne atuty lokalu:Lokal z dużymi witrynami – doskonała ekspozycjaSamodzielne wejście z poziomu ulicyStan deweloperski – możliwość aranżacji pod potrzeby najemcyWys...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 034 PLN (71 zł/m2)

1
-
43 m2
2020
15840886 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26786130 15840886 Do wynajęcia wykończona powierzchnia biurowa. Obecny układ zgodny z rzutem.Budynek:Generation Park to kompleks 3 nowoczesnych energooszczędnych budynków biurowych, zlokalizowany przy Rondzie Daszyńskiego w rozwijającej się biznesowej części Warszawy ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

98 124 PLN (120 zł/m2)

11
-
819 m2
2019
15840883 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26786124 15840883 Samodzielny lokal biurowy w odrestaurowanej kamienicy biurowej.Podział powierzchni:hall a miejscem na recepcję,6 gabinetów : 18 mkw.;18 mkw.; 17 mkw.;27 mkw.;21mkw.;14 mkw.2 WC,Kuchnia biurowa -5 mkw.Bardzo wysoki standard, drewniane podłogi, piękne ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 500 PLN (106 zł/m2)

5
-
165 m2
1910
15861258 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wiślany Mokotów | 81 m² | 0 zł na start 27201686 15861258 Lokal usługowy na wynajem - Mokotów (rejon Wiślany Mokotów) parter duża witryna 81 m²Lokal usługowy 81 m² na Wiślanym Mokotowie - jedna z nielicznych dostępnych powierzchni w szybko rosnącej części dzielnicy. Idealny pod beauty medyczne showroom...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (74 zł/m2)

11
-
81 m2
2018
15869265 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27406099 15869265 Kontakt telefoniczny: 512630434Instytucja Filmowa „MAX- FILM” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Panieńskiej 11 informuje, że wynajmie bezpośrednio powierzchnię usługowo-biurową o powierzchni 140 m2, położoną na parterze budynku przy ul. Panieńskie...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 900 PLN (85 zł/m2)

8
-
140 m2
-
15873002 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27509886 15873002 Do wynajęcia od zaraz przestronne biuro w Apartamentowcu przy ulicy Żelaznej .Składa się z 3 zamykanych gabinetów,dużej otwartej przestrzeni nadającej się na salkę konferencyjną,przestrzeń biurową,wydzielonego pomieszczenia socjalnego z kuchnią,serwe...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 000 PLN (64 zł/m2)

11
-
140 m2
1997
15861291 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27203665 15861291 Powierzchnia biurowa na Woli dostępna od zaraz.Powierzchnię obsługują 6 wind.Układ powierzchni (załączony rzut):powierzchnie otwarte open space z możliwością zmiany aranżacji,salki konferencyjne lub salki na spotkania z klientami,kilka pokoi biurowyc...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

154 387 PLN (81 zł/m2)

11
-
1895 m2
2000
15854225 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27072235 15854225 Powierzchnia biurowa na Woli dostępna od zaraz.Układ powierzchni (1 396,46 mkw brutto):powierzchnie otwarte open space z możliwością zmiany aranżacji,salki konferencyjne lub salki na spotkania z klientami,dwa pokoje biurowe,garderoba,miejsce na recep...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

99 145 PLN (77 zł/m2)

11
-
1293 m2
2000
15852210 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27026020 15852210 Biuro na Woli. Układ pomieszczeń - mieszany.Powierzchnia biura:miejsce na recepcję,korytarz,pokoi, powierzchnie otwarte po około 4060 mkw,aneks kuchenny,2 WC.W budynku jest recepcja główna oraz ochrona.Miesięczny czynsz najmu wraz z opłatą eksploatac...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

37 289 PLN (74 zł/m2)

11
-
502 m2
2000