• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 869

15765315 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25469864 15765315 Do wynajęcia funkcjonalne biuro położone na 1. piętrze kameralnego biurowca przy ul. Ryżowej, w bezpośredniej bliskości Al. Jerozolimskich. Przestrzeń obejmuje jasny open space o powierzchni 41 m² oraz dodatkowy gabinet o wielkości 32 m&...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 760 PLN (72 zł/m2)

11
-
80 m2
2017
15796603 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26122537 15796603 Do wynajęcia moduł biurowy położony na parterze nowoczesnego biurowca.Budynek:Położony w Warszawie największy park biznesowy w Polsce, swoiste mini-miasteczko, składające się z 6 budynków biurowych, hotelu, wielopoziomowego parkingu.Na zamkniętym ter...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 538 PLN (72 zł/m2)

11
-
270 m2
2014
15845921 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26872170 15845921 Do wynajęcia zgrabny moduł biurowy.ustawne gabinety toalety i kuchnia w częściach wspólny Biuro zostanie odświeżone dla nowego najemcy.Powierzchnia netto.Koszty najmu: czynsz: 12 € 1 mkw koszty eksploatacji: 4,5 euro 1 mkw + energia elektr...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 060 PLN (58 zł/m2)

11
-
88 m2
2007
15863294 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27242317 15863294 Do wynajęcia powierzchnia usługowo-handlowo-edukacyjna. - możliwość prowadzenia działalności edukacyjnej - szkolenia, kursy, zajęcia dla dzieci i młodzieży, również wieczorem i w weekendy - showroom, atelier - organizacja eventów, premier, dni otwa...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

26 957 PLN (60 zł/m2)

11
-
450 m2
2004
15863112 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27238864 15863112 Do wynajęcia najmniejsza możliwa do wydzielenia powierzchnia usługowo-handlowo-edukacyjna w części biurowej przylegającej do centrum handlowego. PRZESTRZEŃ DO DZIAŁANIA czyli - możliwość prowadzenia działalności edukacyjnej - szkolenia, kursy, zajęc...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 966 PLN (60 zł/m2)

11
-
350 m2
2004
15840843 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26786113 15840843 Zapraszamy na prezentację samodzielnego, gotowego do rozpoczęcia działalności lokalu biurowego o powierzchni 129m2 netto (137 m2 brutto). Biuro położone jest na parterze kameralnego biurowca, w pobliżu recepcji. ATRAKCYJNY CZYNSZ NAJMU!Powierzchnia...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 127 PLN (86 zł/m2)

11
-
129 m2
2004
15773944 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25643482 15773944 Duży moduł biurowy z możliwością elastycznej aranżacji układu pomieszczeń.Moduł biurowy zajmuje wejście z parteru z recepcją 155 mkw, antresolę 183 mkw oraz duże piętro biurowe 1335,5 mkwDoskonałe miejsce na niezależne od innych części budynku biuro ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

80 272 PLN (48 zł/m2)

11
-
1675 m2
2007
15863113 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27238866 15863113 Do wynajęcia powierzchnia usługowo-handlowo-edukacyjna w części biurowej przylegającej do centrum handlowego. PRZESTRZEŃ DO DZIAŁANIA czyli - możliwość prowadzenia działalności edukacyjnej - szkolenia, kursy, zajęcia dla dzieci i młodzieży, również...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

53 914 PLN (60 zł/m2)

11
-
900 m2
2004
15859984 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27179702 15859984 Zapraszamy do wynajęcia przestronnej powierzchni o wielkości 1500 m2, położonej na 3 piętrze nowoczesnego budynku.Dzięki specyfikacji technicznej, Właściciel może dostosować przestrzeń do wysokich standardów, czy to jako przestrzeń biurowa, magazynow...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

89 857 PLN (60 zł/m2)

11
-
1500 m2
2004
15852209 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27026019 15852209 Biuro w układzie gabinetowym, położone na 2 piętrze.Doskonałe dla kancelarii, instytucji finansowej,Budynek:Riverside Park to prestiżowy, wysokiej jakości biurowiec klasy A, który składa się z dwóch bliźniaczych, sześciokondygnacyjnych budynków. Obie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 768 PLN (79 zł/m2)

11
-
250 m2
2004
15841574 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26791805 15841574 Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy – parter, 100 m², bezpośrednie wejście z ulicyOferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 100 m², zlokalizowany na parterze, z bezpośrednim wejściem z ulicy,...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 750 PLN (58 zł/m2)

3
-
100 m2
2007
15840948 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26787366 15840948 Zapraszamy na prezentację samodzielnego, gotowego do rozpoczęcia działalności lokalu usługowo-biurowego, o powierzchni 129m2 netto (137 m2 brutto). Lokal położone jest na parterze kameralnego biurowca, w pobliżu recepcji. Posiada również niezależn...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 945 PLN (38 zł/m2)

2
-
129 m2
2004