• Nieruchomości komercyjne
 

Lokale komercyjne sklepy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 122

15845527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26863008 15845527 Lokal usługowy – Bielany, ChomiczówkaNa sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 40 m², usytuowany w budynku z 2016 roku przy ul. Rodziny Połanieckich 33 na warszawskich Bielanach.Lokal składa się z przestronnego pomieszczenia główneg...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

540 000 PLN (13 500 zł/m2)

2
-
40 m2
2016
15791155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 25984946 15791155 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w samym sercu kołobrzeskiej Starówki!Jest to zlokalizowany w samym centrum miasta przy ratuszu i katedrze lokal handlowy o powierzchni 44,30 m2 usytuowany w podpiwniczeniu budynku pod arkadami z wejściem po schodach...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

310 000 PLN (7 045 zł/m2)

1
1
44 m2
1992
15791154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 25984947 15791154 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w samym sercu kołobrzeskiej Starówki!Jest to zlokalizowany w samym centrum miasta przy ratuszu i katedrze lokal handlowy o powierzchni 47,54 m2 usytuowany na parterze budynku pod arkadami z wejściem po schodach od s...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

620 000 PLN (13 191 zł/m2)

1
1
47 m2
1992
15847142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26903608 15847142 Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży lokalu handlowo-usługowego, zlokalizowanego w sercu dynamicznie rozwijającej się Pragi-Północ w Warszawie. Jest to idealna propozycja dla inwestorów poszukujących stabilnego źródła dochodu oraz nieruchomości z ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 290 000 PLN (17 225 zł/m2)

2
-
191 m2
1897
15164909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 11427167 15164909 Prezentujemy Państwu lokal o łącznej pow. 421,33 m2, składająca się z lokalu położonego na 1 piętrze o pow. 311,68 m2 oraz piwnic o pow. 109,65 m2. Do lokalu została utworzona koncepcja rozbudowy zgodna z MPZP, zwiększająca PUM do ok. 1200 m2, z podz...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

5 224 800 PLN (12 410 zł/m2)

12
-
421 m2
1989
15870186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27422895 15870186 Szukasz przestrzeni gotowej do uruchomienia dochodowego biznesu lub rozwoju nowej działalności?Ta nieruchomość łączy dużą, elastyczną powierzchnię, nowoczesny standard techniczny oraz strategiczną lokalizację, która realnie wspiera sprzedaż i rozwój ...

Bliżyn (Świętokrzyskie, gm. Bliżyn)

809 900 PLN (1 486 zł/m2)

1
-
545 m2
1970
15887371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27782650 15887371 ? Oferta sprzedaży apartamentu inwestycyjnego – Wolska Residence, Warszawa ?Szukasz gotowej inwestycji, która zacznie zarabiać od pierwszego dnia? Ten apartament typu studio o powierzchni 24,42 m² to strzał w dziesiątkę dla inwesto...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

499 000 PLN (20 792 zł/m2)

2
-
24 m2
2017
15877007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27560268 15877007 Na sprzedaż oferujemy lokal użytkowy z najemcami, znajdujący się w Tomaszowie Mazowieckim, w doskonałej lokalizacji charakteryzującej się dużym ruchem pieszym i samochodowym. Powierzchnia lokalu wynosi 297 m², co stanowi idealną przestrzeń do prowadz...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

940 000 PLN (3 165 zł/m2)

11
-
297 m2
1999
15884015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27692064 15884015 Idealna propozycja dla inwestorów poszukujących nieruchomości z dużym potencjałem w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy. Ten lokal użytkowy na Ochocie to doskonała baza pod dochodowy wynajem długoterminowy, oferujący elastyczność aranżacji i...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 700 000 PLN (6 876 zł/m2)

12
-
829 m2
2006
15887535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27785147 15887535 Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy urządzony jako gabinet dentystyczny.Bardzo blisko ulicy Popularnej, tuż przy stacji kolejowej Warszawa-Włochy, doskonała komunikacja.Własność odrębna, pełne wyposażenie w cenie.Lokal nadaje się na inną działalność ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

841 700 PLN (19 130 zł/m2)

2
-
44 m2
2009
15638680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 23025640 15638680 Lokal w stanie deweloperskim, w nowoczesnym ,wysokiej klasy Apartamentowcu. Położony w doskonałej Lokalizacji - Białołęka Kobiałka - SzamocinLokal usługowo-handlowy, parterowy z witrynami o powierzchni 102,23m2 w stanie deweloperskimSkłada się z: po...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 022 300 PLN (10 023 zł/m2)

4
-
102 m2
2024
15638696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 23025641 15638696 Lokal w stanie deweloperskim, w nowoczesnym ,wysokiej klasy Apartamentowcu. Położony w doskonałej Lokalizacji - Białołęka KobiałkaLokal usługowo-handlowy, parterowy z witrynami o powierzchni 88,67m2Składa się z: pomieszczenie główne (66,25m2), magaz...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

975 370 PLN (11 084 zł/m2)

4
-
88 m2
2024