• Nieruchomości komercyjne
 

Lokale komercyjne sklepy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 122

15840873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26786102 15840873 Wyjątkowy Lokal Użytkowy 80 m² na Pilchowickiej – Idealny dla Twojego Biznesu!Prezentujemy Państwu atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 80 m², położony na parterze budynku przy ulicy Pilchowickiej w Warszawie. Ten wszec...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 220 000 PLN (15 250 zł/m2)

5
-
80 m2
2011
15886519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27761188 15886519 Lokal handlowy na sprzedaż, doskonały na działalność medyczną, branżę beauty lub inne.Oferujemy lokal handlowy na sprzedaż.Lokal znajduje się w niewielkim budynku apartamentowym.Lokal jest w stanie deweloperskim.Do lokalu przynależą dwa miejsca parki...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (14 851 zł/m2)

3
-
101 m2
2025
15854270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27072666 15854270 Wyjątkowy lokal w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony z komfortem i wygodą. Wokół tereny zielone. Doskonała lokalizacja.W skład powierzchni lokalu wchodzą:Pomieszc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 566 880 PLN (28 489 zł/m2)

2
-
55 m2
1930
15854271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27072668 15854271 Wyjątkowy lokal z antresolą w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony z komfortem i wygodą. Wokół tereny zielone. Doskonała lokalizacja.Na powierzchni lokalu znajdzie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 365 260 PLN (26 255 zł/m2)

2
-
52 m2
1930
15855860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27076596 15855860 Wyjątkowy lokal w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony z komfortem i wygodą. Wokół tereny zielone. Doskonała lokalizacja.W skład powierzchni lokalu wchodzą:Pomieszc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

783 000 PLN (25 258 zł/m2)

2
-
31 m2
1930
15854269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27072664 15854269 Wyjątkowy lokal w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony z komfortem i wygodą. Wokół tereny zielone. Doskonała lokalizacja.Pomieszczenia:Pomieszczenie z aneksem kuche...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (27 552 zł/m2)

2
-
29 m2
1930
15454489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 18942887 15454489 Do sprzedaży polecamy dochodowy obiekt handlowy w doskonałej lokalizacji w gminie Dobrcz (powiat bydgoski) (ok 25 km od Bydgoszczy). CHARAKTERYSTYKA OBIEKTU: - obiekt o całkowitej powierzchni ok 430 m 2 - nieruchomość składa się z: sali...

Kotomierz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Dobrcz)

2 500 000 PLN (5 814 zł/m2)

11
-
430 m2
2008
13324061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 1613813 13324061 Na sprzedaż proponujemy atrakcyjny lokal magazynowo - handlowy o powierzchni 833m 2 w ścisłym centrum Bydgoszczy. Lokal znajduje się w przyziemiu, na terenie ogrodzonym. Na jego metraż składa się powierzchnia handlowa, magazynowa, biurowa, sala k...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 400 000 PLN (1 681 zł/m2)

11
-
833 m2
-
15868245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27369612 15868245 Główne atuty nieruchomości:W CENTRUM MIASTA,WEJŚCIE Z GLÓWNEJ ULICY,WYSOKIE POMIESZCZENIA ~3M,3 NIEZALEŻNE WEJŚCIA,MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU NIERUCHOMOŚCI NA 2 NIEZALEZNE LOKALE.Nieruchomość (67m.kw) złożona z: główna sali sprzedaży, przestronne pomieszczen...

Karlino (Zachodniopomorskie, gm. Karlino)

170 000 PLN (2 615 zł/m2)

1
1
65 m2
1900
15846126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26876103 15846126 Lokal usługowy na sprzedaż – Galeria Ursynów, al. KEN 36, WarszawaNa sprzedaż lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w Galerii Ursynów przy al. Komisji Edukacji Narodowej – w sercu warszawskiego Ursynowa, w bezpośrednim sąsiedztwi...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 750 000 PLN (7 919 zł/m2)

3
-
221 m2
2002
15787498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 25929917 15787498 Obiekt usługowo - handlowy, posadowiony na działce o powierzchni 522 m2Bardzo dobra lokalizacja:bezpośrednio przy drodze głównejdobry dojazd, miejsca postojowecentrum miejscowości.Budynek pełnił funkcję sklepu spożywczego, ale ze względu na lokalizac...

Turza Wielka (Mazowieckie, gm. Lipowiec Kościelny)

280 000 PLN (2 188 zł/m2)

1
1
128 m2
1975
15787502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 25929916 15787502 Obiekt usługowo - handlowy, posadowiony na działce o powierzchni 1021 m2.Bardzo dobra lokalizacja:bezpośrednio przy drodze głównej, oraz przy zjeździe z ulicy Mławskiejw sąsiedztwie przystanku autobusowegocentrum miejscowości.Budynek pełnił funkcję s...

Turza Mała (Mazowieckie, gm. Lipowiec Kościelny)

600 000 PLN (4 839 zł/m2)

1
1
124 m2
1970