• Nieruchomości komercyjne
 

Lokale komercyjne sklepy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 122

15813086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26555489 15813086 Lokal użytkowy w Zielonce, idealna inwestycja, 81 m2.Szukasz nieruchomości z dużym potencjałem inwestycyjnym? Marzysz o własnym biznesie? Chcesz otworzyć sklep, biuro lub punkt usługowy? Ta oferta może być strzałem w dziesiątkę!Prezentujemy na sprzed...

Zielonka (Dolnośląskie, gm. Węgliniec)

145 000 PLN (1 790 zł/m2)

1
-
81 m2
1970
15636746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 22967232 15636746 Zachęcam do osobistego zapoznania się z tą wyjątkową ofertą.Lokal położony jest w miejscowości Płośnica gmina wiejska w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie działdowskim.Lokalu usługowo -handlowy sprzedawany jest za cenę 300 000 PLN, o całk...

Płośnica (Warmińsko-Mazurskie, gm. Płośnica)

300 000 PLN (1 288 zł/m2)

1
-
233 m2
1975
15672819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 23696120 15672819 Atrakcyjna nieruchomość komercyjna w okolicy Serocka – idealna na kontynuację działalności lub własny biznes!Do sprzedaży funkcjonujący sklep spożywczy zlokalizowany na działce o powierzchni 796 m². Zabudowę stanowi:sklep o powierzchni 317 m² (w tym ...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

999 000 PLN (3 151 zł/m2)

1
-
317 m2
1990
15890921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27883439 15890921 Atrakcyjna nieruchomość usługowo-mieszkalna w Chrzanowie - idealna inwestycja! Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość w samym sercu Chrzanowa. To doskonałe połączenie lokalu usługowego i części mieszkalnej, które może być świetną ...

Chrzanów (Małopolskie, gm. Chrzanów)

1 200 000 PLN (3 158 zł/m2)

11
-
380 m2
-
14728899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 31855 14728899 Głogów, Stare Miasto, lokal, 140 m2, sprzedam, 649 000 zł. Na sprzedaż dwupoziomowy lokal usługowy położony przy jednej z głównych ulic Starego Miasta w Głogowie. Dwie sale sprzedażowe, zaplecze socjalne, magazyn i toaleta. Podłogi wyłożone tera...

Głogów (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Głogów)

649 000 PLN (4 636 zł/m2)

2
1
140 m2
-
15411366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 17934883 15411366 Telefon bezpośredni do Agenta:5*0*4***8*7*8***5*9*6Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży lokalu użytkowego położonego w ścisłym centrum miejscowości Świerzawa przy pl. Wolności nr 44, 16 km od Złotoryi i 22 km od Jeleniej Góry. Lokal mieści ...

Świerzawa (Dolnośląskie, gm. Świerzawa)

195 000 PLN (1 413 zł/m2)

2
-
138 m2
1900
15890612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27882444 15890612 Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowo–handlowy o powierzchni 74,83 mkw., położony w dobrze prosperującym pasażu handlowym na warszawskim Bemowie, przy ul. Gustawa Morcinka. To doskonała propozycja dla przedsiębiorców poszukujących miejsca...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

748 300 PLN (10 112 zł/m2)

2
-
74 m2
2000
15890025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27867511 15890025 Oferuję na sprzedaż lokal usługowy o łącznej powierzchni 41,70 m, położony w pasażu handlowym FLISAK w Tczewie przy Alei Zwycięstwa. Lokal stanowi odrębną nieruchomość z księgą wieczystą do założenia.Lokal znajduje się w części sutereny pasażu handlo...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

225 000 PLN (5 488 zł/m2)

3
-
41 m2
-
15889927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27864640 15889927 Polecam na sprzedaż lokal inwestycyjny na nowoczesnym osiedlu premium, zasiedlonym przez mieszkańców od 2018 roku. Lokal znajduje w Inwestycji się na dolnym Mokotowie, w budynku o podwyższonym standardzie, niedaleko metra przystanek Metro Wilanowska....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 845 000 PLN (24 526 zł/m2)

5
-
116 m2
2017
15889926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27864639 15889926 Oferujemy do sprzedaży frontowy lokal usługowy w znakomitej lokalizacji Mokotowa, przy ul. Wołoskiej.Powierzchnia: 121.59 m²Wejścia: 2 niezależne wejścia od poziomu ulicyWysokość: 3,7 mWitryny: bardzo duże, doskonała ekspozycja i widoczność ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 153 000 PLN (26 058 zł/m2)

2
-
121 m2
2025
15853974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27065354 15853974 Bronowicka 42 Kraków - lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji na sprzedaż. Lokal o powierzchni ok. 54 m2 do własnej aranżacji, położony na parterze nowoczesnego apatamentowca. Obok sklep Żabka, poczta, przystanki tramwajowe. Wejście bezpośrednio z r...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

810 000 PLN (15 000 zł/m2)

11
-
54 m2
2008
15889674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27858459 15889674 Dwupoziomowy lokal biurowo-usługowo-handlowy na Powiślu.Najważniejsze atuty:- 319 m² na 2 kondygnacjach: parter 208mkw i piętro 111mkw- przeszklenia i wysokie sufity, wentylacja mechaniczna i klimatyzacja, czujniki dymy, granitowe wykończeni...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 000 PLN (12 226 zł/m2)

12
-
319 m2
2001