• Nieruchomości komercyjne
 

Lokale komercyjne sklepy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 122

13776659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 2080739 13776659 Lokal na sprzedaż w Kole ul. Zielona 5, woj. wielkopolskie. Obiekt znajduje się w ścisłym centrum miasta. Parter - powierzchnia 1160 m², prestiżowa lokalizacja oraz idealne miejsce do prowadzenia wszelkich działalności handlowo-usługowych. ...

Koło (Wielkopolskie, gm. Koło)

5 200 000 PLN (4 483 zł/m2)

11
-
1160 m2
-
15815378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26610104 15815378 Przedmiotem sprzedaży jest dochodowa nieruchomość komercyjno-mieszkalna, idealna dla inwestora poszukującego stabilnego źródła przychodu. Budynek obejmuje 4 w pełni wynajęte lokale usługowe oraz 2 mieszkania, z czego jedno jest wynajęte, a drugie dos...

Chorzele (Mazowieckie, gm. Chorzele)

1 100 000 PLN (3 943 zł/m2)

3
3
279 m2
2018
15744983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 25049055 15744983 Na sprzedaż oferujemy nieruchomość komercyjną wynajętą renomowanej sieci handlowej, co zapewnia pewność i regularność przychodów. Dzięki długoterminowej umowie najmu inwestor może liczyć na przewidywalny przepływ finansowy. Pewny najemca o ugruntowan...

Chodkowo (Mazowieckie, gm. Bodzanów)

2 490 000 PLN (3 120 zł/m2)

1
-
798 m2
2015
15867726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27350414 15867726 Lokal usługowy w centrum miasta BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży lokal usługowy o łącznej powierzchni 100 m.kw usytuowany w centrum Pabianic. Lokal składa się z sali głównej, łazienki i wydzielonego małego zaplecza na ...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

350 000 PLN (3 500 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15771954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 25597702 15771954 Oferujemy Państwu do sprzedaży lokal użytkowy w samym sercu Śródmieścia z Najemcą.Lokal położony jest w doskonałej lokalizacji – w centrum miasta, w otoczeniu biur, sklepów, restauracji i punktów usługowych. Opis lokalu • Powierzc...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

24 920 480 PLN (32 073 zł/m2)

12
-
777 m2
1950
15893305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27906812 15893305 Wybudowany w 2020 roku obiekt o powierzchni 150 m2 na działce o wielkości 1800 m2 znajdujący się przy trasie Stryków-Brzeziny w miejscowości Niesułków-Kolonia.Duża sala sprzedaży, zaplecze socjalne, toaleta i kilka mniejszych pomieszczeń gospodarczyc...

Niesułków-Kolonia (Łódzkie, gm. Stryków)

698 000 PLN (4 653 zł/m2)

1
-
150 m2
2020
15888963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27835553 15888963 Wielofunkcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 96,40 mkw., położony na Pradze Południe w doskonałej lokalizacji z dużym potencjałem inwestycyjnym i biznesowym. Lokal posiada dwie duże witryny, co w okolicy z intensywnym ruchem pieszym zapewnia ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 634 000 PLN (17 021 zł/m2)

6
-
96 m2
1993
15301037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 15179595 15301037 Na sprzedaż generujący przychód z najmu budynek o pow. ok. 800m2 , zlokalizowany w centrum Buska-Zdroju przy Placu Targowym; wybudowany w 2012 roku. Budynek usytuowany na działce o pow. 328m2. W skład budynku wchodzą: a) piwnica: powierzchnia ...

Busko-Zdrój (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

2 990 000 PLN (3 171 zł/m2)

11
-
943 m2
2012
15049404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 8082227 15049404 Na sprzedaż kompleks budynków usługowo-handlowo-magazynowych na działce o powierzchni 2628 m 2 , zlokalizowanej przy ulicy 11 Listopada w centrum Jędrzejowa. Wymiary działki to około 21m (front) x 125 m. Działka w kształcie p...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

5 900 000 PLN (5 364 zł/m2)

11
-
1100 m2
-
15667092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 23591344 15667092 Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o pow. 234,09 m2 zlokalizowany w Pińczowie. W skład lokalu wchodzą następujące pomieszczenia: sala sprzedaży o pow. 176,64m2 kotłownia o pow. 26,92m2 pomieszczenie biurowe o pow. 5,06m2 pomieszczenie porządk...

Pińczów (Świętokrzyskie, gm. Pińczów)

2 460 000 PLN (10 513 zł/m2)

11
-
234 m2
2024
15893111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27899751 15893111 Atrakcyjny lokal biurowy przy Al. Jana Pawła II – 110,5 m² Doskonała lokalizacjaNa sprzedaż funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 110,5 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku biurowo–apartamentowym przy Al. ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 970 000 PLN (17 748 zł/m2)

7
-
111 m2
1999
15841617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26792485 15841617 Perełka inwestycyjna w sercu Ulanowa budynek przy RynkuNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość handlowo-usługowa położona w samym centrum Ulanowa klimatycznego miasteczka flisackiego, znanego z historii, tradycji i położenia w widłach Sanu i Tanwi.To mi...

Ulanów (Podkarpackie, gm. Ulanów)

560 000 PLN (4 628 zł/m2)

1
1
121 m2
1890