• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne

Znalezionych ofert: 14 352

15837005 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26724455 15837005 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 548 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

38 080 PLN (69 zł/m2)

11
-
548 m2
2008
15886742 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27766432 15886742 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 322 m2 na 5 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------------Be...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 375 PLN (69 zł/m2)

12
-
322 m2
2008
15863876 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27257569 15863876 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.145 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 005 PLN (69 zł/m2)

5
-
145 m2
2015
15837030 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26725133 15837030 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowane biuro o pow. 1280 m2 na1 piętrze biurowca w Śródmieściu, w okolicach Ronda ONZ, na warszawskiej Woli,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

141 088 PLN (110 zł/m2)

11
-
1280 m2
2009
15890081 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27867843 15890081 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 194 m2 na 4 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Marszałkowskiej i Wilczej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 453 PLN (105 zł/m2)

2
-
194 m2
2009
15890044 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27867806 15890044 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 5 osób na 1 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (250 zł/m2)

7
-
22 m2
2008
15890059 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27867801 15890059 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 29-32 osób na 3 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Cybernetyki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez pro...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

48 000 PLN (333 zł/m2)

1
-
144 m2
2005
15890054 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27867799 15890054 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 27-32 osób na 3 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Cybernetyki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez pro...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

48 000 PLN (338 zł/m2)

1
-
142 m2
2005
15890043 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27867797 15890043 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 3 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Cybernetyki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 400 PLN (356 zł/m2)

1
-
18 m2
2005
15890058 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27867792 15890058 Warszawa - Do wynajęcia: 3-osobowe umeblowane biuro na 4 piętrze klasycznej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Mazowieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 600 PLN (508 zł/m2)

1
-
13 m2
2000
15890053 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27867791 15890053 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 4 piętrze klasycznej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w OKOLICACH ul. Mazowieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 800 PLN (489 zł/m2)

1
-
18 m2
2000
15890072 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27867787 15890072 Warszawa- Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2 osób na warszawskim Mokotowie, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (367 zł/m2)

1
-
9 m2
2000