• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne

Znalezionych ofert: 14 353

15879318 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27612889 15879318 Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 403,49 m2 na 22 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

35 775 PLN (89 zł/m2)

12
-
403 m2
2008
15879310 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27612733 15879310 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 536 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

34 304 PLN (64 zł/m2)

12
-
536 m2
2001
15872405 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27491860 15872405 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 1827 m2 na 6 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------------B...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

126 955 PLN (69 zł/m2)

11
-
1827 m2
2008
15837011 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26724592 15837011 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 337 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 535 PLN (55 zł/m2)

8
-
337 m2
2006
15837022 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26724589 15837022 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 363 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów.,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 965 PLN (55 zł/m2)

12
-
363 m2
2006
15837014 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26724578 15837014 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 201 m2 na 5 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------------Be...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 965 PLN (69 zł/m2)

11
-
201 m2
2008
15837005 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26724455 15837005 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 548 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

38 080 PLN (69 zł/m2)

11
-
548 m2
2008
15886742 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27766432 15886742 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 322 m2 na 5 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------------Be...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 375 PLN (69 zł/m2)

12
-
322 m2
2008
15863876 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27257569 15863876 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.145 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 005 PLN (69 zł/m2)

5
-
145 m2
2015
15837030 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26725133 15837030 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowane biuro o pow. 1280 m2 na1 piętrze biurowca w Śródmieściu, w okolicach Ronda ONZ, na warszawskiej Woli,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

141 088 PLN (110 zł/m2)

11
-
1280 m2
2009
15890081 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27867843 15890081 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 194 m2 na 4 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Marszałkowskiej i Wilczej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 453 PLN (105 zł/m2)

2
-
194 m2
2009
15890044 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27867806 15890044 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 5 osób na 1 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (250 zł/m2)

7
-
22 m2
2008