• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne

Znalezionych ofert: 14 353

15863878 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27257573 15863878 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.131 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 039 PLN (69 zł/m2)

4
-
131 m2
2015
15855840 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27076343 15855840 Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 550 m2 na 7 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

50 080 PLN (91 zł/m2)

1
-
550 m2
2008
15837018 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26724581 15837018 Warszawa - Do wynajęcia: budynek biurowy o pow. 1448 m2 na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ----------------Bez prowizji od Najemcy------------Budynek oferuje Naj...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

79 640 PLN (55 zł/m2)

12
-
1448 m2
2006
15863880 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27257575 15863880 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.191 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 179 PLN (69 zł/m2)

5
-
191 m2
2015
15863879 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27257574 15863879 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.69 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 761 PLN (69 zł/m2)

2
-
69 m2
2015
15837020 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26724584 15837020 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 404 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -----------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 220 PLN (55 zł/m2)

12
-
404 m2
2006
15886741 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27766431 15886741 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 306 m2 na 5 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------------Be...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 263 PLN (69 zł/m2)

8
-
306 m2
2008
15879318 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27612889 15879318 Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 403,49 m2 na 22 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

35 775 PLN (89 zł/m2)

12
-
403 m2
2008
15879310 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27612733 15879310 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 536 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

34 304 PLN (64 zł/m2)

12
-
536 m2
2001
15872405 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27491860 15872405 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 1827 m2 na 6 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------------B...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

126 955 PLN (69 zł/m2)

11
-
1827 m2
2008
15837011 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26724592 15837011 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 337 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 535 PLN (55 zł/m2)

8
-
337 m2
2006
15837022 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26724589 15837022 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 363 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów.,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 965 PLN (55 zł/m2)

12
-
363 m2
2006