• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 870

15848137 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26933780 15848137 Dwa pokoje biurowe w nowoczesnym biurowcu.Samodzielny moduł biurowy - dwa pokoje i WC.Czynsz najmu 6000 zł + VAT obejmuje całość opłat wraz z kosztami eksploatacji, za wyjątkiem opłaty za interenet- 130 zł miesięcznie i energia elektryczna wg licznik...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 963 PLN (89 zł/m2)

11
-
67 m2
2015
15802954 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal 197 m², parter, duże witryny, ursus 26283235 15802954 Do wynajęcia przestronny, nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 197 m², zlokalizowany na parterze prestiżowej inwestycji w dynamicznie rozwijającej się części Ursusa.Lokal wyróżnia się wysokością 5,30 m, dając możliwość stworzenia antresoli lub efe...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 500 PLN (109 zł/m2)

1
-
197 m2
2025
15871569 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27471014 15871569 Zapytaj o ofertę : 170520279. Wolnostojący budynek o funkcji magazynowo biurowej połozony na ogrodzonym i dozorowanym terenie. Do wynajęcia od 0626 oferowana jest powierzchnia magazynowa ok.1080 m2 z wydzieloną częścią ekspozycyjną i socjalną ok. 72m...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

32 400 PLN (30 zł/m2)

11
-
1080 m2
2016
15871570 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27471010 15871570 Zapytaj o ofertę : 19766. Samodzielna nieruchomość, na terenie której, od lipca 2026, do wynajęcia jest powierzchnia magazynowo - biurowa, podzilona na 3 części:  1 Magazyn 360 m2, z płyty warstwowej, dach dwuspadowy, wys 4 do 7m, podłoga be...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 000 PLN (39 zł/m2)

11
-
560 m2
2005
15666868 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro w centrum Warszawy BEZ PROWIZJI 23591078 15666868 Biura do wynajęcia w Centrum LIM w centrum Warszawy to powierzchnie biurowe o wysokim standardzie zlokalizowane w budynku hotelu Presidential.60 m2 w samym centrum Warszawy - na przeciwko Dworca Centralnego. W ofercie inne metraże dostępne od zaraz.C...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 750 PLN (113 zł/m2)

4
-
60 m2
1989
15772631 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25614943 15772631 Komfortowy moduł biurowy w atrakcyjnej lokalizacji.Rozkład powierzchni:- 11 gabinetów,- open space,- recepcja,- kuchnia,- 2 toalety. Atrakcyjna powierzchnia biurowa z dostępem do światła naturalnego.Zapraszam na prezentację.Budynek:Nowoczesny budynek...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

34 304 PLN (64 zł/m2)

11
-
536 m2
1990
15720667 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 24591563 15720667 Do wynajęcia parterowy lokal usługowy - 19 mkw. - Al. Wilanowska 363Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 19 mkw. zlokalizowany na parterze niedużego Centrum Handlowego przy Al. Wilanowskiej 363. Lokal do własnej aranżacji, co daje możl...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 710 PLN (90 zł/m2)

1
-
19 m2
2000
15856412 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27089780 15856412 Nowoczesny lokal biurowy zlokalizowany przy jednej z głównych arterii biznesowych Warszawy Aleje Jerozolimskie. Nieruchomość oferuje doskonałą ekspozycję, szybki dojazd do centrum miasta oraz wygodny dostęp do transportu publicznego i głównych tras ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 000 PLN (40 zł/m2)

2
-
200 m2
1997
15837033 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26725134 15837033 Nowoczesny biurowiec klasy A z elegancką szklaną fasadą i naturalnym kamieniem w części głównej. Komfortowe biura z wykładzinami, nowoczesne okablowanie, węzły sanitarne i socjalne. Funkcjonalna przestrzeń idealna dla prestiżowych firm. 7 pomieszczeń...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 600 PLN (30 zł/m2)

1
-
620 m2
2002
15871054 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27453390 15871054 Do wynajęcia mały moduł magazynowy z małym pokojem biurowym o łącznej powierzchni 70,68 mkw. w kompleksie magazynowym na Bielanach.Toalety na powierzchniach wspólnych. Możliwość wynajęcia biura na piętrze budynku.Zużycie wody i energii elektrycznej -...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 544 PLN (36 zł/m2)

1
-
70 m2
1980
15846412 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26886726 15846412 Ogrzewany moduł magazynowo-produkcyjny o powierzchni ok. 214 mkw. Brama automatyczna z poziomu 0. Przyłącze wody na powierzchni.Podłoga przemysłowa, niepyląca.Przydział mocy w zależności od zapotrzebowania.Możliwość podjazdu dużych aut dostawczych.To...