• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 871

15843651 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26809108 15843651 Do wynajęci moduł magazynowy o powierzchni 75,16 mkw. z wygodnym dostępem z zewnątrz w kompleksie magazynowym na Bielanach.Toalety na powierzchniach wspólnych. Możliwość wynajęcia biura na piętrze budynku.Zużycie energii elektrycznej - według wskazań...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 156 PLN (42 zł/m2)

1
-
75 m2
1980
15798344 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26166895 15798344 Do wynajęcia dobrze doświetlony moduł biurowo-magazynowy o powierzchni 139 mkw., z dostępem do bramy na poziomie 0.Wewnątrz aneks kuchenny oraz pomieszczenia mogące spełniać przeznaczenie biurowe.Toalety na powierzchniach wspólnych. Kompleks na które...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 143 PLN (37 zł/m2)

1
-
139 m2
-
15870795 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27439134 15870795 Do wynajęcia powierzchnia warsztatowo-magazynowa 419 mkw., z dodatkowymi pomieszczeniami (13 i 78 mkw.).Lokal dotychczas wykorzystywany na serwis samochodowy i z pewnością bardzo dobrze spełni się w tej funkcji;posiada dwa profesjonalne kanały do obs...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 475 PLN (25 zł/m2)

1
-
419 m2
1970
15762012 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25397526 15762012 Biuro w układzie open space z salkami spotkań i własną kuchnią. Na załączonym planie pokazana jest przykładowa aranżacjaMożliwość dostosowania aranżacji do aktualnych potrzeb nowego najemcy. Budynek:Budynek biurowy położony w dzielnicy Żoliborz. Budy...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 722 PLN (65 zł/m2)

11
-
364 m2
2002
15840988 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787633 15840988 Powierzchnia do nowej aranżacji według potrzeb przyszłego najemcy. Obecnie open-space + kilka pokoi, archiwum i magazynek.Zdjęcie wnętrz poglądowe.Budynek:Budynek biurowy położony w dzielnicy Żoliborz. Budynek oferuje ponad 9 tys m2 do wynajmu, 180 m...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 642 PLN (65 zł/m2)

11
-
194 m2
2002
15870678 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27437031 15870678 Polecam do wynajęcia ładne, przestronne mieszkanie w przedwojennej, zadbanej kamienicy. Odnowiona klatka schodowa. Do dyspozycji 5 niezależnych pokoi o pow. 29, 27, 13, 12 i 11 m2, oddzielny aneks kuchenny - umeblowany, wyposażony łącznie ze zmywark...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 800 PLN (79 zł/m2)

11
-
112 m2
1936
15870659 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27435971 15870659 Lokal usługowy przy ul. Radzymińskiej - świetna ekspozycja, duży ruch pieszy i samochodowy Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni ok. 50 m2, usytuowany na 1. piętrze kameralnego budynku biurowo-usługowego na warszawskim Targówku. ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (77 zł/m2)

11
-
52 m2
-
15870574 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27431007 15870574 Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 73,83 m², zlokalizowany przy ul. Rozbrat na warszawskim Powiślu (dzielnica Śródmieście).Lokal usytuowany jest na poziomie -1 w czteropiętrowym budynku. Składa się z trzech funkcjonalnych pokoi, ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 265 PLN (85 zł/m2)

11
-
73.83 m2
1934
15870572 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27430623 15870572 Lokal usługowy o powierzchni 50 mkw. znajdujący się na poziomie -2 w stanie deweloperskim, do dowolnej aranżacji według potrzeb najemcy (możliwość stworzenia otwartej sali, boksów, gabinetów itp.)Lokal składający się z dwóch lokali wraz z zaprojekto...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 990 PLN (40 zł/m2)

2
-
50 m2
2017
15834693 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro 105 m², 4 gabinety, blisko metra, garaż 26780673 15834693 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 105 m², położony przy ul. Bukowińskiej na warszawskim Mokotowie. Lokal znajduje się na 2. piętrze budynku z windą. Funkcjonalny układ 4 niezależnych pokoi, balkon oraz miejsce parkingowe w garażu podziemnym cz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (62 zł/m2)

11
-
105 m2
2007
15805834 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26318363 15805834 Do wynajęcia duże biuro w układzie gabinetowym.Biuro zlokalizowane jest w kamienicy biurowej na ostatnim V piętrze.Możliwość wynajęcia miejsc parkingowych w kompleksie biurowym.Budynek:Kameralny budynek biurowy na Starym Mokotowie oferujący zarówno p...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 904 PLN (58 zł/m2)

11
-
188 m2
2002
15805836 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26318360 15805836 Do wynajęcia ciekawe biuro 93 m2 w stylu industrialnym blisko metro Pole Mokotowskie.Powierzchnia składa się z:2 gabinetówwiększego open spacemniejszego open space z opcją oddzielenia od holukuchnitoaletyDo powierzchni przynależy taras łączący dwa ga...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 394 PLN (58 zł/m2)

11
-
93 m2
2002