• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 871

15861291 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27203665 15861291 Powierzchnia biurowa na Woli dostępna od zaraz.Powierzchnię obsługują 6 wind.Układ powierzchni (załączony rzut):powierzchnie otwarte open space z możliwością zmiany aranżacji,salki konferencyjne lub salki na spotkania z klientami,kilka pokoi biurowyc...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

154 387 PLN (81 zł/m2)

11
-
1895 m2
2000
15854225 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27072235 15854225 Powierzchnia biurowa na Woli dostępna od zaraz.Układ powierzchni (1 396,46 mkw brutto):powierzchnie otwarte open space z możliwością zmiany aranżacji,salki konferencyjne lub salki na spotkania z klientami,dwa pokoje biurowe,garderoba,miejsce na recep...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

99 145 PLN (77 zł/m2)

11
-
1293 m2
2000
15852210 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27026020 15852210 Biuro na Woli. Układ pomieszczeń - mieszany.Powierzchnia biura:miejsce na recepcję,korytarz,pokoi, powierzchnie otwarte po około 4060 mkw,aneks kuchenny,2 WC.W budynku jest recepcja główna oraz ochrona.Miesięczny czynsz najmu wraz z opłatą eksploatac...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

37 289 PLN (74 zł/m2)

11
-
502 m2
2000
15871998 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27483519 15871998 Powierzchnia biurowa na 8 piętrze na Woli.Widok na biznesową dzielnice Woli zapewnia komfort pracy dla przyszłego najemcy.Układ powierzchni:miejsce na recepcję,3 duże pokoje biurowe,salka konferencyjna,powierzchnia otwarta open space,aneks kuchenny.P...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

27 359 PLN (79 zł/m2)

11
-
346 m2
2000
15852032 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27024781 15852032 3 pokojowe biuro na Woli od zaraz. 8 piętro.Biuro składa się z:otwartej powierzchni open space około 65mkw,3 pokoi biurowych,salki konferencyjnej lub salki na spotkania,aneksu kuchennego.Czynsz najmu wraz z kosztami eksploatacji około: 17 720 pln net...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 522 PLN (79 zł/m2)

11
-
158 m2
2000
15843833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26816845 15843833 Powierzchnia biurowa, zlokalizowana w biznesowej dzielnicy Woli.Dynamicznie rozwijająca się dzielnica Warszawy.Powierzchnia łączy w sobie nowoczesny design z maksymalną funkcjonalnością dla przyszłego najemcy.Naturalne Światło – Klucz do Ef...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

30 867 PLN (82 zł/m2)

11
-
378 m2
2000
15841294 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26788361 15841294 Samodzielny moduł biurowy o powierzchni 106 m², zlokalizowany w nowoczesnym, a jednocześnie kameralnym biurowcu. Przestrzeń zaprojektowana z myślą o komforcie pracy i reprezentacyjnym charakterze.W skład modułu wchodzą:gabinet - 2 lub 3 stan...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 127 PLN (77 zł/m2)

11
-
106 m2
2013
15840950 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787370 15840950 Przedstawiam do wynajmu samodzielny moduł na parterze o powierzchni 538 mkw w nowoczesnym budynku biurowym.To ciekawa oferta dla firmy poszukującej lokalu na parterze w atrakcyjnej cenie i lokalizacji. Doskonały dojazd do Centrum i do pozostałych dzi...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

36 096 PLN (67 zł/m2)

11
-
538 m2
2014
15776737 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25716546 15776737 Nowoczesne biuro do wynajęcia – 72 2 pokoje świetna lokalizacjaDo wynajęcia przestronne i dobrze doświetlone biuro o łącznej powierzchni 72,26 m², składające się z dwóch niezależnych pokoi. Lokal idealny dla małej firmy, kancelar...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 830 PLN (67 zł/m2)

11
-
72 m2
2008
15747830 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25099895 15747830 Parter powierzchnia biurowa do własnej aranżacji - możliwość usług.Stawka wyjściowa 12 eurm2 do negocjacji w zależności od pozostałych warunków.Centrum logistyczne oferuje wysokiej jakości powierzchnie magazynowe oraz biurowe do miejskiej dystrybucji...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

37 380 PLN (58 zł/m2)

11
-
650 m2
1997
15864714 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27272139 15864714 Oferujemy do wynajmu lokal handlowy w atrakcyjnej części Gocławia.Lokalizacja to jeden z największych atutów tego lokalu.W bezpośrednim sąsiedztwie istotne węzły komunikacyjne Pragi-Południe: Wał Miedzeszyński, Abrahama, Fieldorfa Nila.Świetnie nada ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 PLN (122 zł/m2)

3
-
98 m2
2000
15841093 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787798 15841093 Moduł handlowy do wynajęcia – 568 m² Parter 3 wejścia z zewnątrzDo wynajęcia atrakcyjny moduł handlowy o powierzchni 568 m², zlokalizowany na parterze, z trzema niezależnymi wejściami z zewnątrz budynku, dodatkowe wejści...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

40 831 PLN (72 zł/m2)

11
-
568 m2
2000