• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 869

15876901 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27558431 15876901 Biuro 300 mkw w Centrum Warszawy. Elementy drewna w biurze zapewniają dobrą i spokojną atmosferę pracy.Przed wprowadzeniem najemcy zostanie położona nowa wykładzina.Wysokość pomieszczeń 3m.Biuro składa się z:miejsce na recepcję,otwartej powierzchni (...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 000 PLN (60 zł/m2)

11
-
300 m2
1929
15806638 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26349675 15806638 Biuro w centralnej lokalizacji w Warszawie.Biuro gotowe do wejścia, składające się z:6 pokoi biurowych od 10 do 25mkw,miejsce na suchą kuchnie lub aneks kuchenny w pokoju 23,3mkw,WC,Serwer.Rzut powierzchni załączony do oferty.Miesięczny czynsz wraz z...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 740 PLN (60 zł/m2)

11
-
129 m2
1929
15792772 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26026753 15792772 Biuro 3 pokojowe na Mokotowie z Meblami.Biuro w budynku biurowo-apartamentowym na Mokotowie. Koszty eksploatacji około 850pln,Na parterze w budynku recepcja ze stanowiskami ochrony w godzinach od 7-19Dostęp do biura całodobowy.Do wszystkich lokali do...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 100 PLN (51 zł/m2)

3
-
41 m2
1995
15841101 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787814 15841101 Biuro składające się z 2 przechodnich pokoi.Doskonałe połączenie komunikacyjne, w pobliżu metro i autobusy.Budynek:Budynek biurowy po kapitalnym remoncie o 5 kondygnacjach.W pobliżu przystanki autobusowe i stacja METRA.Możliwość korzystania ze strzeż...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 988 PLN (83 zł/m2)

11
-
36 m2
1965
15807175 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26363895 15807175 Lokal handlowo usługowy na parterze przy przystanku.Duża witryna po całej szerokości lokalu z wejściem z chodnika.Rozkład pomieszczeń:parter 47mkw,piwnica 41mkw.Ważna informacja: w czynszu zawarty jest koszt wody, ogrzewania, wywozu śmieci komunalnyc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 032 PLN (114 zł/m2)

11
-
88 m2
1930
15860927 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje w kamienicy 27189832 15860927 Mieszkanie przy Parku Dreszera Stary Mokotów Prestiżowy adres na biuro lub siedzibę firmy.Do wynajęcia świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni idealnej  na cichą siedzibę firmy. Lokal znajduje się na niskim parterze w urokliwym domu przy ul. Tyn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (73 zł/m2)

2
-
41 m2
1936
15840964 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26787396 15840964 Powierzchnia handlowo usługowa z dużymi witrynami od ulicy, zapewniającymi doskonałą ekspozycję oraz naturalne doświetlenie wnętrza.Przestrzeń ustawna, z możliwością dowolnej aranżacji według potrzeb najemcy.Lokal usytuowany 3 min spacerem od metra K...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 560 PLN (80 zł/m2)

1
-
157 m2
1965
15316277 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15609117 15316277 Duży obiekt ok 1800 m2 biurowo-usługowo-mieszkalny z halą garażową Włochy- spory obiekt ok. 1800m2 pow. całkowitej z wielorakim możliwym przeznaczeniem np. niezależna siedziba firmy, hostel, archiwum, placówka medyczna, szkołauczelnia , hotel pracown...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

43 000 PLN (24 zł/m2)

11
-
1760 m2
2015
12713141 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 1025344 12713141 Targówek Lokal 44mkw w świetnej lokalizacji przy NETTO Do wynajęcia lokal w pasażu przy ul. Światowida, 44 m2, vis a vis NETTO, Piotr i Paweł, do dowolnej aranżacji, dotychczas użytkowany jako gabinet lekarski i laboratorium, minimalny okres wynajmu ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (68 zł/m2)

1
2
44 m2
2000
15690806 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24005401 15690806 Do wynajęcia bez zwłoki przestrzenny, wysoki- około 3,5m lokal handlowo-usługowy do dowolnego ukształtowania pomieszczeń. Lokal na otwartym planie w formie open space. Duże przeszklenie witryn z frontu. Aktualnie wydzielone 3 przestrzenie użytkowe ...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (36 zł/m2)

11
1
165 m2
2014
14464042 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 129112 14464042 Mokotów, nowy lokal z pełnymi witrynami na otwartym planie bez barier w stanie deweloperskim Lokal położony w parterze nowoczesnego apartamentowa w otoczeniu innych lokali handlowo-usługowych (Żabka,, Piekarnia, Warzywniak, etc). Nieruchomość zlokal...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 900 PLN (70 zł/m2)

11
-
113 m2
2020
15328750 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 15948787 15328750 Bardzo atrakcyjna powierzchnia w nowoczesnym biurowcu przy stacji Metra Wilanowska na Mokotowie. Budynek posiada charakterystyczną elewację i jest doskonale widoczny. W biurowcu znajduje się kantyna, a także całodobowa recepcja i ochrona oraz parking...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

34 466 PLN (74 zł/m2)

11
-
465 m2
2006